Żydzi rządzą Unią Europejską? Szokujące żądania z Brukseli. Chcecie być w UE? Najpierw zapłaćcie roszczenia!

Gideon Taylor oraz Parlament Europejski. / foto: YouTube/pixabay
Gideon Taylor oraz Parlament Europejski. / foto: YouTube/pixabay

Szokujące żądania Unii Europejskiej! W lutym Parlament Europejski przyjął skandaliczną rezolucję, która stawia jako warunek wejścia do UE dla Bośni i Hercegowiny, kwestię spłaty roszczeń Żydowskich.

Bośnia i Hercegowina złożyła wniosek o akces do Unii Europejskiej w 2016 roku, a obecnie ma status państwa, które potencjalnie może dołączyć do eurokołchozu. Jak w przypadku innych państw-członków, dołączenie do UE poprzedza okres kilku letniej obserwacji.

Jednym z warunków dołączenia BiH do UE ma być kwestia…restytucji bezspadkowego mienia żydowskiego. Rezolucję w tej sprawie przyjął w lutym Parlament Europejski. Wzywa ona potencjalnego członka wspólnoty do „rozpoczęcia rozmów z zainteresowanymi stronami na temat kwestii dotyczących zwrotu przejętego mienia lub odszkodowania za takie mienie”.

Żydzi już zacierają ręce, wszak mogą otrzymać całkiem pokaźne mienie, jeżeli władze Bośni i Hercegowiny będą chciały za wszelką cenę dołączyć do eurokołchozu. – WJRO jest dumna, że poparła ten kluczowy artykuł w rezolucji Parlamentu Europejskiego. Wzywamy Bośnię i Hercegowinę do przyjęcia przepisów dotyczących zwrotu własności prywatnej i komunalnej – powiedział Gideon Taylor, przewodniczący Światowej Organizacji ds. Restytucji Mienia Żydowskiego.

To głosowanie w Parlamencie Europejskim jest potężnym wezwaniem do długo oczekiwanego ustawodawstwa w Bośni, aby zapewnić sprawiedliwość osobom, które przeżyły Holokaust i ich rodzinom, a także społeczności żydowskiej i innym wspólnotom religijnym – stwierdził z kolei Jakob Finci, prezydent społeczności żydowskiej w BiH.

Źródło: medianarodowe.com

34 KOMENTARZE

 1. Chyba już wiele milionów ludzi w Europie i na całym świecie traci cierpliwość i nie może się doczekać na Holokaust 2.0.
  B. i H. może zrobić dwa dobre interesy na raz: nie wejść do ZSRE oraz nie dać się okraść przez bezczelny, agresywny gang żydowski „Holocaust Industry”, który powinien już dawno być zamknięty o chlebie i wodzie, a jeszcze lepiej powywieszany.

  • Trzeba być idiotą żeby posłać innych ludzi na śmierć za inną religię czy przekonania przykro mi że żyje w państwie zawieranych niedouczonych ludzi.

 2. Nie wykluczone, że Polska też wkrótce dostanie propozycję z Brukseli:
  Płacicie Żydom 300 mld $ lub wypadacie z EU…

 3. Jak nam „holcaust industry” pomoże załatwić wyjście z UE, to można nawet im jakieś pieniądze odpalić za pomoc ;) Brytyjczycy od kilku lat próbują się wyrwać i wygląda na to, że po dobroci będzie ciężko.

  • Ryszard Czarnecki bedzie pierwszy w parlamencie europejskim,ktory poprze analogiczna ustawe 447 dotyczaca Polski. Zobaczcie czym ten pan zajmuje sie w pe: pisze petycje dyktowane przez gorali ze Wzgorz Golan.. Choc byc moze nie jemu bezposrednio. Ani jeden glos na tego pana z saamobrony. Glosujcie jak juz z listy PiS w jego okregu to na Wosia lub Syriusza. Szalom.

  • 100/100!!!!!!! Spod buta USSR tez nie bylo latwo sie uwolnic tak jak UK spod USSR II ;)

 4. Polaczki – czas zapłaty za „złote żniwa” nadchodzi szybkim krokiem. A wystarczyło nie kraść i nie donosić na swoich żydowskich sąsiadów.

  • „Polaczki – czas zapłaty za „złote żniwa” nadchodzi szybkim krokiem. A wystarczyło nie kraść i nie donosić na swoich żydowskich sąsiadów.”

   Tak jest. Wystarczylo pozwolic im donosic na nas. Hitler + Stalin wyslaliby nas do gazu albo do dolu i dzisiaj nie byloby problemu.

  • masz tu swojego „żniwiarza” – żydowski sprawca Chaim Rumkowski – fenomenem w historii żydów w czasie II wojny światowej,
   On je jemu podobni kolaboranci żydowscy okradali na spółkę z niemcami żydów i wysyłali ich w Auschwitz,
   a policjantami byli żydowscy prawnicy,
   tak, dla tych żydowskich s.synów to były faktycznie, jak to określiłeś, „złote żniwa”

  • Pisz tak dalej to na ciebie nadejdzie czas i to szybciej niz ci sie mošku wydaje.

  • A niby co się Żydom należy? Wszystko po wojnie przez Niemców, a później przez Rosjan zostało zrównane z ziemią. A teraz chcą przejąć grunty, które przez Polaków odzyskały należytą wartość? A najlepiej jeszcze z budynkami, które niemal w całości Polacy odbudowali.

 5. Na spokojnie.Jeśli żydom coś się należy np.w Warszawie to tylko działka po zburzonej przez Niemców kamienicy.Żadnych odszkodowań.Przyjdż żydzie i zamieszkaj osobiście po uprzednim zapłaceniu za odbudowanie kamienicy przez Polaków po drugiej wojnie światowej. I nie pozwólmy sobie cokolwiek narzucić przez „przyjaciół” z Brukseli.

  • tym co się należy. to niech stawią się przez sądem,

   na podstawie żydowskiej hagady to i Indianom z Ameryki Północnej należą się od rządu USA roszczenia za bezspadkowe mienie

  • Jaka działka im się należy? Nie użytkowali i nie płacili podatków od nieruchomości to nic im się nie należy

 6. zydzo rzadza calym swiatem jak juz oczywiscie z malymi wyjatkami –chiny,,,,

 7. mogliby i Polsce narzucić podobne żądanie, bo polacy to sami z unii nie wyjdą. Z Układu Warszawskiego i RWPG też nie chcieli wyjść, dopiero jak imperium się zawaliło i odrzucili niepotrzebne ogony „elity” rządzące zaczęły szukać parasola na zachodzie.

 8. Byłem u zydkow i doznalem jak nas traktują w 5 gwiazdkowym hotelu
  By dło, od którego śmierdzi, co 2 Zyd nie zmienia skarpetek, i się nie myja
  Araby przy nich to klasa

 9. Żydzi wręcz dopraszaja się o antysemityzm. Będą mieli tego więcej I rozlegnie się płacz. Oj ! Oj !

 10. Jeżeli coś ktoś komuś jest winien to tylko i wyłącznie izraelici Polsce za kradzież wypłaconych odszkodowań przez Niemców za holokaust na polskich obywatelach wyznania judaszowego. W 39 to takie coś jak państwo izrael nawet nie istniało więc jakie roszczenia? Oddawać kasę złodzieje!!!

Comments are closed.