Wstrząsający wypadek w Warszawie. Trzech mężczyzn roztrzaskało się o słup. Ciała fruwały nad jedną z głównych ulic stolicy [FOTO]

Tragiczny wypadek w Warszawie. / foto: Facebook/TVP3 Warszawa
Tragiczny wypadek w Warszawie. / foto: Facebook/TVP3 Warszawa

Do przerażającego wypadku doszło w Warszawie. Nad ranem 30 marca trzech mężczyzn poruszających się samochodem marki Audi roztrzaskało się o słup tramwajowy, a siła uderzenia była tak duża, że ciała rozrzuciło w odległości kilkudziesięciu metrów.

W godzinach wczesnoporannych trzech mężczyzn pędziło samochodem marki Audi ulicą Puławską. Ich droga zakończyła się na słupie tramwajowym, po tym jak kierowca stracił panowanie nad pojazdem. Żaden z nich nie przeżył.

Siła uderzenia w słup była na tyle duża, że z samochodu nie zostało praktycznie nic – co widać w relacji fotograficznej warszawskiej grupy Luka&Maro. Ciała mężczyzn zostały porozrzucane w odległości kilkudziesięciu metrów od zniszczonego auta.

Na miejsce szybko przybyły służby – policja, pogotowie i straż pożarna. Dwóch mężczyzn zginęło na miejscu, trzeci – z oderwaną kończyną – został przetransportowany do szpitala. Najnowsze informacje mówią o tym, że w zdarzeniu zginęły trzy osoby.

Auto marki Audi na skutek uderzenia w przydrożny słup rozpadło się na kilka części. Na chwilę obecną nie są znane przyczyny tego zdarzenia. Na miejscu śmierć poniosło trzech młodych mężczyzn – kierowca i dwóch pasażerów. Szczegóły tej tragedii ustalą śledczy – poinformował asp. szt. Tomasz Oleszczuk.