Wstrząsający wypadek w Warszawie. Trzech mężczyzn roztrzaskało się o słup. Ciała fruwały nad jedną z głównych ulic stolicy [FOTO]

Tragiczny wypadek w Warszawie. / foto: Facebook/TVP3 Warszawa
Tragiczny wypadek w Warszawie. / foto: Facebook/TVP3 Warszawa

Do przerażającego wypadku doszło w Warszawie. Nad ranem 30 marca trzech mężczyzn poruszających się samochodem marki Audi roztrzaskało się o słup tramwajowy, a siła uderzenia była tak duża, że ciała rozrzuciło w odległości kilkudziesięciu metrów.

W godzinach wczesnoporannych trzech mężczyzn pędziło samochodem marki Audi ulicą Puławską. Ich droga zakończyła się na słupie tramwajowym, po tym jak kierowca stracił panowanie nad pojazdem. Żaden z nich nie przeżył.

Siła uderzenia w słup była na tyle duża, że z samochodu nie zostało praktycznie nic – co widać w relacji fotograficznej warszawskiej grupy Luka&Maro. Ciała mężczyzn zostały porozrzucane w odległości kilkudziesięciu metrów od zniszczonego auta.

Na miejsce szybko przybyły służby – policja, pogotowie i straż pożarna. Dwóch mężczyzn zginęło na miejscu, trzeci – z oderwaną kończyną – został przetransportowany do szpitala. Najnowsze informacje mówią o tym, że w zdarzeniu zginęły trzy osoby.

Auto marki Audi na skutek uderzenia w przydrożny słup rozpadło się na kilka części. Na chwilę obecną nie są znane przyczyny tego zdarzenia. Na miejscu śmierć poniosło trzech młodych mężczyzn – kierowca i dwóch pasażerów. Szczegóły tej tragedii ustalą śledczy – poinformował asp. szt. Tomasz Oleszczuk.

15 KOMENTARZE

  1. No cóz wspólczucia dla rodzin i pytanie retoryczne: czy innym razem mogliby zabic niewinnego przechodnia-niów?

    • Nie wiem ale cieszę sie ze tacy kretyni odchodzą bo ubywa bezmozgow którzy by zrobili innym krzywdę skoro tak jechał to reszta też badziewie pustostan pewnie na dopalaczach

  2. bankier.pl/wiadomosc/Korwin-Mikke-szybka-jazda-jest-bezpieczniejsza-1982173.html

  3. Ty zaden „wilk” ty pisowski kundel !! Twojej. Maciorze skrobanke tezeba zrobic!! Chu.jozo !!

  4. To świetna wiadomość! Zabili tylko siebie, a nie np. niewinną rodzinę z czwórką dzieci.

  5. Nie żal. Za głupotę się płaci. Dobrze tylko, że jakaś postronna osoba nie zginęła.

  6. mistrz na starym ruplu,kontra słup!,3:0 dla słupa !! mistrz nauczył się jeździć po słupach! Teraz umie! Już nie zniszczy żadnego innego słupa i to jest dobra wiadomość! zrobiło się bezpieczniej!!

  7. A co jeśli przerażeni pasażerowie krzyczeli żeby zwolnił a on nie reagował na ich prośby? Więc tego nie Wiecie czy nie zabił kogoś nie winnego

Comments are closed.