OGŁOSZENIE: nczas.com szuka autorów! Rusz z nami do walki z lewactwem

Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.

Serwis newsowy nczas.com jest obecnie wiodącym pod względem ilości odsłon i zasięgów konserwatywnym i wolnościowym miejscem w internecie. Chcemy te wyniki jeszcze bardziej wzmocnić a do tego potrzebujemy więcej szabli, czyli w tym przypadku piór.

Dlatego ogłaszam kolejny nabór do naszej redakcji.

Jeśli potrafisz pisać szybkie newsy w stresie napływających informacji, widzisz wyraźnie absurdy otaczającego na świata i nie boisz się ich napiętnować, chcesz być częścią dynamicznego, kształtującego się dopiero zespołu dziennikarskiego, który tworzy zupełnie nowe medium na polskiej scenie to zapraszamy do nas.

Szukamy osób z inicjatywą, które są w stanie napisać na każdy temat i które mogą pracować w biurze na warszawskim Żoliborzu (choć część pracy odbywa się zdalnie). Pracujemy w systemie wordpress oczekujemy dobrej polszczyzny i „nosa” do newsa.

Chętnych do udziału w prawdziwej medialnej przygodzie jaką jest nczas.com serdecznie zapraszam do wysyłania swoich cv na adres [email protected] lub [email protected]. To naprawdę najlepsze miejsce do walki z wrogami wolności i wrogami Polski.

Tomasz Sommer – redaktor naczelny nczas.com

Comments are closed.