OGŁOSZENIE: nczas.com szuka autorów! Rusz z nami do walki z lewactwem

Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.
REKLAMA

Serwis newsowy nczas.com jest obecnie wiodącym pod względem ilości odsłon i zasięgów konserwatywnym i wolnościowym miejscem w internecie. Chcemy te wyniki jeszcze bardziej wzmocnić a do tego potrzebujemy więcej szabli, czyli w tym przypadku piór.

Dlatego ogłaszam kolejny nabór do naszej redakcji.

REKLAMA

Jeśli potrafisz pisać szybkie newsy w stresie napływających informacji, widzisz wyraźnie absurdy otaczającego na świata i nie boisz się ich napiętnować, chcesz być częścią dynamicznego, kształtującego się dopiero zespołu dziennikarskiego, który tworzy zupełnie nowe medium na polskiej scenie to zapraszamy do nas.

Nowa książka prof. Chodakiewicza!

Szukamy osób z inicjatywą, które są w stanie napisać na każdy temat i które mogą pracować w biurze na warszawskim Żoliborzu (choć część pracy odbywa się zdalnie). Pracujemy w systemie wordpress oczekujemy dobrej polszczyzny i „nosa” do newsa.

Chętnych do udziału w prawdziwej medialnej przygodzie jaką jest nczas.com serdecznie zapraszam do wysyłania swoich cv na adres [email protected] lub [email protected]. To naprawdę najlepsze miejsce do walki z wrogami wolności i wrogami Polski.

Tomasz Sommer – redaktor naczelny nczas.com

REKLAMA