Skandal na gali Fame MMA! Walka była ustawiona przez firmę bukmacherską? Internauci wściekli. „To normalny przekręt” [VIDEO]

Walka Don Kasjo i Adriana Polaka na
Walka Don Kasjo i Adriana Polaka na "Fame MMA3". / Foto: Prt Sc YouTube
REKLAMA

Działo się na Fame MMA 3. Linkiewicz błyskawicznie znokautowała Godlewską, ale szczególne zainteresowanie wzbudziła walka Dona Kasjo z Adrianem Polakiem. Zdaniem części Internautów mogła być ona ustawiona.

Don Kasjo od samego początku zdominował walkę, jednak nie udało mu się znokautować rywala. Ostatecznie sędziowie podjęli jednak decyzję o zwycięstwie Adriana Polaka, co rozsierdziło Internautów. Część z nich sugeruje, że pojedynek był ustawiony.

REKLAMA

O ile pierwsza runda była dość wyrównana, o tyle w kolejnych zdecydowanie dominował Don Kasjo, a w końcówce drugiej rundy o mało nie zakończył walki, Polaka uratował jednak końcowy gong.

Sędziowie zdecydowali jednak o zwycięstwie Adriana. – Jak to mówią, z decyzją sędziów się nie dyskutuje. @adrianpolak wygrywa niejednogłośną decyzją sędziowską z @donkasjo – czytamy na profilu Fame MMA na Facebook-u.

Internauci jednak nie zgadzają się z taką decyzją, ich zdaniem walkę powinien wygrać Don Kasjo, czyli Kasjusz Życiński. Na YouTube pojawił się filmik zatytułowany: „Ustawiona walka? Don Kasjo vs Adran Polak”.

Główny sponsor to firma bukmacherska, kilku ludzi postawiło ładne pieniądze na Polaka, bo kurs wysoki, więc sędziowie ustawili walkę. Moi drodzy to normalny przekręt – komentuje na Facebooku Zbyniu.

Lepiej przegrać jak Kasjusz, niż wygrać jak Polak. Brawa dla sędziów – komentuje kolejna osoba. – Przepraszam za język: Ale czy wy kurwa wstydu nie macie ??? Co to za werdykt!!! Polak ledwo żywy z ringu wychodzi a wy mu dajecie zwycięstwo – dodaje następny komentujący.

Przeglądając komentarze pod postem na Facebooku Fame MMA widać wyraźnie, że widzowie nie zgadzają się z tym werdyktem. Głos zabrał także sam Don Kasjo. – W ogóle nie uznaję tego wyniku. Może te walki rządzą się zasadą, że jeśli ktoś otrzymuje mocne ciosy na głowę, to otrzymuje punkty. Nie wiem, skąd urwali się ci sędziowie.

Źródło: NaTemat/Facebook/YouTube

REKLAMA