Szef i założyciel Facebooka Mark Zuckerberg wzywa rządy do cenzury internetu. Ciekawe jak PiS chce go ograć?

Mark Zuckerberg. Foto: PAP/EPA
Mark Zuckerberg. Foto: PAP/EPA

Zuckerberg wzywa rządy na całym świecie do odgrywania „bardziej aktywnej roli” w regulowaniu Internetu. Wywiad z założycielem Facebooka ukazał się w „Washington Post”, we „Frankfurter Allgemeine Zeitung”, w „Sunday Independent” w Irlandii i „Le Journal du Dimanche” we Francji.

„Zmiana przepisów internetowych pozwoli nam zachować to, co najlepsze w Internecie – wolność dla ludzi do wyrażania siebie i możliwość tworzenia przez przedsiębiorców – jednocześnie chroniąc szeroko społeczeństwo przed uprzedzeniami” – mówił.

Mark Zuckerberg uważa, że potrzebne są nowe przepisy w czterech obszarach: „przemocy” i „mowy nienawiści”, wyborów, prywatności i ochrony danych.

W sprawie „mowy nienawiści” i przemocy, założyciel Facebooka stanął po stronie „decydentów publicznych”, którzy „często mówią mi, że mamy zbyt wiele władzy w zakresie wyrazu”. Jest to skandaliczne wsparcie cenzury i oligarchii elit.

Pytany o „zewnętrzne ośrodki” kontrolujące „przemoc i mowę nienawiści” w internecie, Zuckerberg odpowiada – „Zdecydowanie się zgadzam”.

„Zasady internetowe umożliwiły pokoleniu przedsiębiorców tworzenie usług, które zmieniły świat i stworzyły dużą wartość w życiu ludzi” – mówi Zuckerberg, ale dodaje – „Nadszedł czas, aby zaktualizować te zasady, aby jasno określić obowiązki osób, firm i rządów.”

25 KOMENTARZE

 1. ! ! ! ! ! DO PIEKŁA Z tym parchem i WSZYSTKIMI INNYMI parchami i ich sługusami CZYLI kapo i NIECH TAM ZGNIJĄ, A NA SKU_WIONYM PIER_OLONYM SĄDZIE OSTATECZNYM NIECH ZGINĄ NA WIECZNOŚĆ ! ! ! ! !
  A M E N ! ! ! ! !
  PIER_OLONY SK_RWIAŁY żydek który ukradł czyjś pomysł i zrobił na tym majątek, a teraz wymyślił sobie nowy pomysł na likwidację konkurencji i monopol – parch JE_ANY ! ! ! ! !
  O TYM CO TRZEBA ZROBIĆ Z “lewusami” WSZELKIEJ “maści i nazwy” NAWET “euro(pseudo)prawicowej” :
  START UP THE ROTORS
  youtube.com/watch?v=4KOddPQc7hk&t=11s
  KTOŚ JUŻ KIEDYŚ WALCZYŁ PRZECIWKO “lewusom” W OBRONIE SWOJEGO NARODU DAJĄC NAM PRZYKŁAD, ŻE MOŻNA ZWYCIĘŻYĆ :
  Hammer of the Right – NAPISY PL
  youtube.com/watch?v=SISWg0tPzLo
  NIEdamy SIĘ “omamić-zaczarować-uśpić” i BĘDZIEMY WALCZYĆ :
  CONTRA MUNDUM – Pieśń Konfederatów Barskich
  youtube.com/watch?v=-0e3vOouvqs

  • Żyd to oznacza zakała swiata. Żyd oznacza że będziesz obrabowany albo oszukany.

   • A czy to w ogóle jest człowiek czy CYBORG, bo wygląda jak awatar czy android. Te oczy bez wyrazu i twarz bez mimiki.

 2. Kurde, mam 33 lata, i nigdy nie miałem konta na żadnym portalu społecznościowym, a mimo to mam wielu przyjaciół i znajomych. I żyję.

  • Spoko, wkrótce bez konta na Pejsbuku nie dostaniesz pracy, pożyczki albo nie kupisz biletu na pociąg lub samolot. „Social credit score” made in China wcześniej niż później nas dopadnie.

 3. Jaka tam niespodzianka.
  Mój dziadek opowiadał mi, że przed II w.ś. Żydzi drukowali i rozpowszechniali antysemickie ulotki. Zapytał sie kiedyś jednego takiego srula dlaczego tak robi. A dlaczego on miałby tego nie robić – usłyszał w odpowiedzi. To bardzo dobry geszeft jest z tym antysemityzmem. Dziadek umiał naśladować żydowski akcent – efekt jest wtedy o wiele większy od słowa pisanego.
  Założę się dowolną kwotę, że pan Zuckerberg popierając cenzurę w internecie zwietrzył jakiś zyskowny geszeft. I tyle. Zero zdziwienia. Normalka.

  • To, że jest podłą, chciwą i zdradziecką świnią wiadomo nie tylko z filmu.

 4. Jak wszystkie komunistyczne szmaty, ten aparatczyk globlistów WIE LEPIEJ CO JEST DLA NAS DOBRE A CO NIE. „Należy zmienić zasady dotyczące Internetu, aby zachować dobro.” Dobro czyli mamonę w kieszeni tej merkantylnej lewackiej qurwy. Idę j6bnąć pawia….
  —–
  Piosenka dnia : youtube.com/watch?v=LVh1a03QrR4
  —–
  Move bitch, get out the way ho
  Fuck that shit, get out the way ho
  Move bitch, get out the way ho
  Fuck that shit, get out the way ho – Lil Jon and Three 6 Mafia – Move Bitch

  • Twoje konto zniknęło, ale Twoje dane, lajki, komentarze i zdjęcia zostały na serwerze.

  • Zresztą nawet nie Twoje, bo publikując cokolwiek na pejsbuku automatycznie przekazujesz prawa autorskie pejsbukowi. Poczytaj ich koszerny regulamin.

 5. Marksizm bez cenzury nie ma szans na realizacje celów jakimi są przymusowe gułagi i obozy koncentracyjne.

  „Klasy i rasy, za słabe by opanować nowe warunki życia muszą zniknąć […] Muszą zginąć w rewolucyjnym holokauście”
  Karol Marks, New York Daily Tribune, 22 marca 1853

  • Tylko genetyczne manipulacje na „Homo Sapiens, Sapiens”, mogą im pomóc w globalnym komuniźmie. Jak to im się nie uda, to zabiją nas wszystkich. Zresztą, po jesteśmy im potrzebni ? Ci zbawcy świat pracują już nad samo replikacją androidów. Roboty będą się wymianiały programami w celu prokreacji.

 6. Wszystkie kanały informacyjne nie kontrolowane przez Żydów i ich wynarodowionych wspólników mają być zniszczone lub ocenzurowane tak by powstrzymać przenikanie do społeczeństw treści niewygodnych dla tych „władców świata” z własnego nadania.

 7. CENZURA – tego spadku po zaborcach nie chcemy! To było jedno z haseł 1980 roku.
  Wolność słowa jest niebezpieczna dla świń Orwella.

 8. co sie dziwić. Cukenberg to jest podły żyd, a każdy żyd zakała świata

  • Racja ! Zawsze byli tacy którzy mieli kompleks boga. To zawsze się przekłada nad kontrolę nad światem. Globalny gułag i jedna słuszna partia. Taką mamy przyszłość.

 9. Nie mam i nigdy nie miałem pejsbuka panie zuckerberg. Nie będziesz na mnie żerować , szalom…

 10. „Mowa nienawiści” to wymyślone przez lewicowców narzędzie cenzury do tresowania w posłuszeństwie normalnych ludzi. Sam pomysł ścigania za nienawiść, w domyśle: za nieodpowiednie poglądy mówi sam za siebie i wskazuje na podobieństwo do książkowej „myślozbrodni”.

 11. Przecież Żyd to czego się po nim spodziewać. Wolność słowa i demokracja po żydowsku.

 12. Typowy Zyd – apeluje o wieksza kontrole, a sam sprzedaje poufne dane i gwalci prywatnosc uzytkownika Facebooka. Typowe zydowskie dzialanie – manipulowac i klamac, a kiedy cie zlapia za reke to krzyczec, ze cie gwalca antysemici.

Comments are closed.