Wałęsa nabija się z Kaczyńskiego. „Facet nie mający konta na Facebooku czy Twitterze wypowiada się na temat internetu”

Jarosław Kaczyński i Lech Wałęsa. Foto: PAP/ Facebook
Jarosław Kaczyński i Lech Wałęsa. Foto: PAP/ Facebook

Swoje trzy grosze wrzucił Lech Wałęsa do wczorajszej konwencji PiS w Gdańsku, na której prezes Jarosław Kaczyński zapowiedział, że jednym z flagowych projektów jego partii podczas kampanii do Parlamentu Europejskiego będzie szeroko rozumiana „wolność”, szczególnie ta w internecie. Te słowa brutalnie wyśmiał były prezydent. „Facet nie mający konta na Facebooku czy Twitterze wypowiada się”.

Przypomnijmy, że na wczorajszej konwencji Jarosław Kaczyński dużo uwagi ostatniej dyrektywie Parlamentu Europejskiego dotyczącej praw autorskich. Zwrócił uwagę, że większość polityków PO głosowało za jej wprowadzeniem.

„Tu są dwa problemy. Po pierwsze to jest wiarygodność. PO jeszcze nie tak dawno mówiła „jesteśmy przeciwni”.

„A co zrobiła? Część zagłosowała za, część przeciw. W istocie była za. Jest sprawa druga. Mamy dwa lata na implementację przepisów. Chciałem powiedzieć, że PiS dokona tego typu implementacji, ze wolność będzie zachowana” – grzmiał w sobotę Jarosław Kaczyński.

Do tych słów natychmiast odniósł się Lech Wałęsa. Zarzucił prezesowi PiS hipokryzję. Bo jak twierdzi ten nie zna się na internecie czy mediach społecznościowych.

„Facet nie mający konta na Facebooku czy Twitterze wypowiada się w temacie który jest dla niego abstrakcja” – zaatakował były prezydent.

Źródło: Twitter/ PAP

18 KOMENTARZE

 1. Panie Bolesławie jak chcesz pan zarobić należną panu kasę to skasuj pan na początek tych Solidaruchów z PISu za to ,że dostali się do koryta dzięki sfotografowaniu się z panem na początku lat 80-tych.
  Trochę później chodzili z tymi zdjęciami i zostawali przyjmowani na dobre finansowo stanowiska pomimo, że czasem nie mieli zielonego pojęcia o wykonywaniu funkcji kierowniczej?????

  • A czy lekarz sam nie mający syfilisa może czy nie może zajmować się np. syfilisem u Bolesława ?

  • Bolek JEST CWELEM ! Kiszczak i chłopaki od Jaruzela już dawno poszeżyli mu świadomość od-bytu.

 2. Ja też nie mam panie Bolku – tylko że ja w przeciwieństwie do pana przeczytałem EULA i odmówiłem jej akceptacji co uniemożliwiło mi założenie kont na Facebook i Twitter. Jeśli panu odpowiadały warunki to co ja mogę powiedzieć – pana wybór.

 3. Ja bym powiedział więcej – nie ma równiez pojęcia o kosmicznej katastrofie, która nas czeka od ufoludków, którzy należą do najwyższej cywilizacji wszechświata.

 4. Przepraszam Bolu, a czy Tłiter i Fejsbók to jest internet ? A czy lekarz sam nie mający syfilisa może czy nie może zajmować się np. syfilisem u Bolesława ?

 5. A facet ktory nigdy nie byl na Marsie wypowiada sie w programach naukowych o Marsie.
  A facet co nie nakrecil zadnego filmu ani nigdy nie zagral w zadnym filmie wypowiada sie na temat filmow, nawet jest w zyri, nazywaja go krytykiem.
  A facet ktory nigdy nie byl politykiem wypowiada sie na tematy polityczne i nazywaja go krytykiem politycznym.
  A facet ktory nie gral w pilke nozna komentuje pilke nozna.
  A facet co jest kompletnym kretynem kometuje kazdy temat i zna sie na wszystkim jest ulubiencem tzw. ludzi kultury. Widac jacy to ludzie.

 6. Nie mając konta na tych portalach świadczy o tym że facet nie ma wiatru między uszami a tylko i aż mózg zdrowy w przeciwieństwie do bolusia.

 7. Jakby sam ostatnio nie prowadził abstrakcyjnych pogadanek o ufo, Bolek idź spać.

 8. Brak słów żeby komentować tego prosraka półgłówka!!!
  Bolek ja też nie mam a wypowiadam się!!!!

 9. Halo jestem za tylko niech gość bez wykształcenia niech się nie wypowiada na żaden temat. – prostak

Comments are closed.