Ekshibicjoniści w natarciu. Hiszpanie obnażają się dla seksistowskich zdjęć mówiących o wyższości kobiet nad mężczyznami [VIDEO]

Źródło: Instagram/ Spencer Tunick

Około 1300 hiszpańskich ekshibicjonistów zebrało się na placu w Walencji, by razem pozować do zdjęcia. Zrobili to podobno dla sztuki i by wzmocnić kobiety.

Dla ludzi, którzy lubią się publicznie obnażać nastały teraz złote czasy. Coraz więcej jest okazji by światu zaprezentować swe genitalia, czy co tam kto ma.

Dostarcza ich m.in znany fotografik Spencer Tunick, który jeździ na świecie i fotografuje zbiorowo ekshibicjonistów. Tym razem zawitał do hiszpańskiej Walencji nas zaproszenie organizatorów Festiwalu IntraMurs.

Tunick zrobił m.in zdjęcie w który wedle postępowych standardów jest seksistowskie i mizoandryczne, poniżające mężczyzn, więc gdzieś jakieś organizacje równościowe powinny podnieść wrzask. Nadzy mężczyźni leżeli na chodniku a nad nimi stały gołe kobiety. Zdjęcie miało nieść przesłanie „mądrzejsza z dwóch płci”.

Za tymi pracami kryje się myśl o wzmacnianiu pozycji kobiet i nowym początku – wyjaśnia Tunick. – I to nie tyle chodzi o zrównanie kobiet i mężczyzn, ale o wyniesienie kobiet jako mądrzejszej z dwóch płci.

Tunick to prawdziwe dar z nieba dla ludzi, którzy lubią się publicznie obnażać. Zgromadził już ekshibicjonistów w ponad 90 miastach świata – m.in w Sydney, Montrealu, Wiedniu, Londynie, Dublinie, Santaiago.

15 KOMENTARZE

 1. O TYM CO TRZEBA ZROBIĆ Z “lewusami” WSZELKIEJ “maści i nazwy” NAWET “euro(pseudo)prawicowej” :
  START UP THE ROTORS
  youtube.com/watch?v=4KOddPQc7hk&t=11s
  KTOŚ JUŻ KIEDYŚ WALCZYŁ PRZECIWKO “lewusom” W OBRONIE SWOJEGO NARODU DAJĄC NAM PRZYKŁAD, ŻE MOŻNA ZWYCIĘŻYĆ :
  Hammer of the Right – NAPISY PL
  youtube.com/watch?v=SISWg0tPzLo
  NIEdamy SIĘ “omamić-zaczarować-uśpić” i BĘDZIEMY WALCZYĆ :
  CONTRA MUNDUM – Pieśń Konfederatów Barskich
  youtube.com/watch?v=-0e3vOouvqs

 2. jak popatrzysz na te fotografie i to jeszcze w czasach ,,wielkich,, rozwodow, to gdzie te zgredy stare zobacza gola babe,jak nie na przypadkowej, bolszewickiej prowokacji.

 3. Naśladują pół nagie dzikie plemiona afrykańskie jako lewacki wzorzec cofający ludzkość w kierunku prymitywnych wspólnot pierwotnych.

  • No nie zupełnie, genitalia te plemiona najczęściej, mimo całkowitego negliżu miały jakoś osłonięte. Skromnie ale miały.

 4. Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ale jednak ekshibicjonistki obnażone wyglądaja zdecydowanie ciekawiej

 5. Ot, taka sobie ciekawostka :
  —–
  Narodowa Koalicja dla Mężczyzn, (National Coalition for Men NCFM), jest organizacją non-profit zajmującą się edukacją i prawami obywatelskimi, której celem jest rozwiązanie problemu dyskryminacji mężczyzn i chłopców ze względu na płeć. Organizacja sponsorowała konferencje, edukację dorosłych, demonstracje i procesy sądowe. NCFM jest najstarszą organizacją praw człowieka dla mężczyzn w Stanach Zjednoczonych. Wyznaje, że jest politycznie neutralny, ani konserwatywny, ani liberalny.
  ——
  en.wikipedia.org/wiki/National_Coalition_for_Men

  • Ekshibicjonizm to zaburzenie psychiczne polegające na wewnętrznym przymusie publicznego obnażania własnych narządów płciowych osobom, które się tego nie spodziewają. Ekshibicjonizm należy do parafilii seksualnych, czyli zaburzeń psychicznych, do której należą zaburzenia seksualne i zaburzenia tożsamości płciowej.

   wylecz.to/zaburzenia-seksualne/co-to-jest-ekshibicjonizm/

 6. Brawo dla redakcji, że ktoś wreszcie nazwał rzecz po imieniu i napisał o mizoandrii i poniżaniu mężczyzn.

 7. Najlepsze co moglo sie wydarzyc. Na jednym zdjeciu mamy wszystkich zbokow-exhibicjonistow.
  Teraz wystarczy tylko robic ich powiekszenia i wrzucac do sieci, najlepiej z nazwiskami i adresami domowymi, w ramach poparcia slusznej akcji.

 8. Skoro kobiety są mądrzejszą z dwóch płci i trzeba to rozgłaszać w tak krzykliwy, spektakularny sposób to znaczy, że Spencer Tunick sam nie jest o tym do końca przekonany.
  „Artysta fotografik” dopuścił się dyskryminacji 44 pozostałych płci nie uwzględniając ich w projekcie, bo jak wiadomo jest 46 płci u człowieka.
  Po trzecie taki obrazek musi przyjemnie łechtać społeczność żydowską utwierdzającą się w ten sposób w przekonaniu, że goje to stado bydła.

 9. Hiszpania? Wcale mnie to nie dziwi. Głupi kraj, głupi ludzie. Byłem, widziałem…

 10. Masoneria zrobiła z Hiszpanów ludzkie gwno. Na fotkach jakwidać wiekszość to stare pedauy i pedofile. Ciekawe gdzie ten mityczny efekt wahadła w Hiszpanii? Lewactwo przeorało ten kraj i przechyliło owe „wahadło” na swoją stronę. Prawica rządziła tam pełną kadencję i gdzie p to przechylenie wahadła w prawo? Nie ma bo cała ta teoria to bełkot impotentów z pseudoprawicy, którzy boją się świadczyć Prawdę!!

Comments are closed.