Czego jeszcze nie reklamował Lewandowski? Teraz będzie twarzą wielkiej firmy kurierskiej. Jego majątek rośnie błyskawicznie [FOTO]

Robert Lewandowski po strzeleniu bramki dla reprezentacji Polski. Fot. PAP
Robert Lewandowski po strzeleniu bramki dla reprezentacji Polski. Fot. PAP

Robert Lewandowski nie raz udowodnił, że potrafi odnosić sukcesy, nie tylko na polu sportowym, lecz także w biznesie. Sportowiec regularnie pomnaża swój majątek, inwestując w kolejne firmy. Tym razem „Lewy” został twarzą kampanii rekrutacyjnej firmy kurierskiej DHL.

Lewandowski swoje pierwsze kroki w biznesie ma już dawno za sobą. Założył m.in. własną agencję reklamową, która skupia się na komunikacji i wizerunku jego i jego żony Anny. Ma na swoim koncie także otwarcie własnego domu mediowego, zainwestował też w warszawskie apartamenty, firmę tworzącą gry komputerowe oraz w klinikę sportową i restaurację na Mazurach.

„Lewy” zarabia także biorąc udział w kampaniach reklamowych. Teraz został twarzą nowej kampanii rekrutacyjnej DHL Supply Chain. Do końca roku firma planuje zatrudnić ponad tysiąc nowych osób do obsługi centrów logistycznych m.in. w Sosnowcu i Łodzi. Jak podkreśla DHL, poza umową o pracę, pracownicy mogą liczyć m.in. na karnety na aktywność fizyczną. Dlatego też firma postawiła na Roberta Lewandowskiego i jego kolegów z drużyny Bayern Monachium.

Aktywność fizyczna i promowanie zdrowego trybu życia wśród naszych pracowników jest niezwykle ważne. (…) Dlatego w naszej kampanii zdecydowaliśmy się użyć wizerunku Roberta Lewandowskiego, zawodnika drużyny Bayern München, którą DHL wspiera od wielu lat. Sukces Roberta, a także drużyny Bayern München, to kompilacja ciężkiej pracy, poświęcenia, ale także niezwykłej pasji, jaką każdego dnia zawodnicy wkładają w swoją pracę. Te ideały są nam bliskie również w DHL i wierzymy, że zachęcą kandydatów do dołączenia do naszej DHL-owej drużyny – wyjaśniał Piotr Okurowski, dyrektor zarządzający.

Hasłem kampanii DHL jest „Dołącz do naszej drużyny”. Piłkarz ubrany jest w żółtą koszulkę z logo firmy i czerwoną bluzę.

DHL jest częścią Grupy Deutsche Post DHL, która w 2017 roku uzyskała przychody na poziomie ponad 60 mld euro. DHL Supply Chain na polskim rynku działa od 2002 roku.

Źródło: dlahandlu.pl