Między Edytą Górniak i Kingą Rusin poszło na noże. Co takiego zrobiła prowadząca „Dzień Dobry TVN”?

Edyta Górniak oraz Kinga Rusin. Fot. Instagram
Edyta Górniak oraz Kinga Rusin. Fot. Instagram

Całkiem niedawno Edyta Górniak i Kinga Rusin współpracowały na planie programu „Agent – Gwiazdy”, który obecnie jest emitowany na antenie stacji. Górniak zdradziła jednak, że relacje między kobietami nie zawsze układały się najlepiej.

Edyta Górniak to jedna z gwiazd emitowanego obecnie na antenie TVN-u programu „Agent – Gwiazdy”. Program ten prowadzi znana głównie z pasma śniadaniowego „Dzień Dobry TVN” Kinga Rusin. Okazuje się, że kobiety były skonfliktowane!

Obecnie po dawnym konflikcie ma nie być już śladu – tak przynajmniej twierdzi Górniak, nie widać też go po jej zachowaniu w programie. Zarzewiem konfliktu była postawa Kingi Rusin w studiu „Dzień Dobry TVN”, kiedy jej gościem była Edyta Górniak.

Diwie nie spodobał się sposób prowadzenia wywiadu przez Rusin. Górniak szczególnie nie spodobały się pytania Rusin o jej partnera. – W tamtym czasie poczułam się bardzo urażona – mówi piosenkarka.

Jak idziemy przez życie, to wszystkim nam poszerza się skala różnych wrażeń, zarówno dobrych, jak i złych. Przychodzi taki moment, że niektóre sytuacje nie są już w stanie dotrzeć do nas tak głęboko, bo zmieniła nam się skala odczuwania – wyznała Górniak.

Źródło: Gala

Comments are closed.