Włochy ubogacone. Imigrant zabił przypadkowego przechodnia, bo ten wydawał mu się zbyt szczęśliwy

Said Machaouat, imigrant z Maroka, który zabił we Włoszech przypadkowego przechodnia, bi ten był
Said Machaouat, imigrant z Maroka, który zabił we Włoszech przypadkowego przechodnia, bi ten był "zbyt szczęśliwy" . Źródło: YT

Imigrant z z Maroka, który zamordował Włocha oddał się w ręce karabinierów. Zabił przypadkowego mężczyznę, bo nie mógł ścierpieć jego szczęścia.

Said Machaouat, 27-letni imigrant z Maroka zabił we Włoszech przypadkowego przechodnia. Był nim 33-letni Stefano Leo. Muzułmanin czuł, że jest ścigany więc jak później zeznał miał już tego dość i sam oddał się w ręce policji.

Imigrant złożył na prokuraturze szczegółowe wyjaśnienia dotyczące motywów zbrodni. – Tego ranka zdecydowałem, że kogoś zabiję – zeznał Machaouat.

Kupiłem zestaw noży, ale zostawiłem tylko najostrzejszy. Pozostałe wyrzuciłem. Wtedy poszedłem na Murazzi (bulwar nadrzeczny w Turynie – przyp. red) i tam czekałem. Kiedy zobaczyłem tam tego mężczyznę uznałem, że nie mogę znieść jego szczęścia – przytacza jego zeznania dziennik „La Stampa”.

– Spośród wszystkich ludzi, których mijałem wybrałem zabić jego, ponieważ wyglądał na szczęśliwego. Nie mogłem znieść jego szczęścia. Kiedy zobaczyłem jak patrzy na mnie pomyślałem żeby cierpiał tak jak ja. Poderżnąłem mu gardło – powiedział morderca.

Jak mówił prokurator Paolo Borgna zeznania mordercy przyprawiły wszystkich o zimne dreszcze.

Imigrant zabił, by odebrać mężczyźnie wszystkie jego „nadzieje, dzieci, krewnych i przyjaciół”.

Marokańczyk jak mówi sam został pozbawiony dziecka. – Najgorszą rzeczą była wiedza, że mój 4-letni syn nazywa tatą przyjaciela mojej byłej partnerki.

32 KOMENTARZE

  • podejrzewam, że rozumiem co chciałeś powiedzieć i pewnie z tym się zgadzam, jednak… tak, jak napisałeś selekcjonuje się dzieci do aborcji, selekcjonowało się ludzi w obozach niemieckich. to nie „utylizacja” tylko zasłużona kara. „perspektywę” to on już sam sobie wybrał

   • aby jednak trochę zastanowił się nad tym co zrobił wnoszę o ukamienowanie

    • Popieram! Specjalnie dla niego ukamienowanie typu „kopacz”, czyli trwające 2 miesiące.

  • Może nie zauważyliście, ale w postępowaniu tego osobnika leży sens wojny naszej cywilizacji z cywilizacją islamu. Tu nie chodzi o kolor skóry, czy pochodzenie, ale o to, że naszych wrogów boli najbardziej to, że potrafiliśmy stworzyć cywilizację, która daje (albo przynajmniej dawała zanim nie przyszli marksiści) ludziom szczęście. To ich boli najbardziej, że ich cywilizacja to niekończąca się ludzka tragedia i nędza nie tylko materialna, ale też naukowa i kulturowa, podczas gdy nasza cywilizacja łacińska niegdyś władała całym światem i była zdolna wysłać człowieka w kosmos. Żadnej innej cywilizacji się to nie udało dopóki nie zaczęły kopiować naszych pomysłów. Ich nie boli nasza religia, czy kolor skóry ale nasze szczęście i nasza dawna potęga, która trzymała ich mocno za gardła.

   • 10/10
    Te rozważania warto trochę rozwinąć.
    Jak zauważył św. proboszcz z Ars, ludzie grzeszą, bo grzech związany jest z przyjemnością. Ale nie każdy! Jest jeden jedyny rodzaj grzechu, który przyjemności nie daje. Wręcz przeciwnie, przysparza grzesznikowi cierpień.
    Tym grzechem jest zawiść.

    Jedynie chrześcijaństwo uznaje demoniczność zawiści.
    Jedynie chrześcijańswo łączy zawiść z diabolicznością, z przekraczaniem 1-go i najważniejszego z przykazań: „Nie będziesz mieć bogów cudzych przede mną!”

    Oto istota wyższości naszej cywilizacji.

 1. Zyje na tym swiecie kilka dekad i czegos takiego nigdy jeszcze nie slyszlem.QUO VADIS HOMO?

 2. Proste – należy wprowadzić w takich wypadkach obowiązkowe przekazywania organów na potrzeby przeszczepów.

  • najlepiej hodować dziada wycinając co się da będzie miał czas na przemyślenia

 3. Co za idiota. Mógł przyjechać do nas. U nas w rządzie wszyscy są szczęśliwi

 4. Mam nadzieję że denat był tenczowy, bo u tenczowych jest tak że jak ich imigrant zabije to im nie dzieje się krzywda, tylko imigrant jest poszkodowany bo musiał tenczowego spotkać

  • Gdyby kogoś nurtowala konsternacja to odpowiadam: TAK LEWAK TO DEBIL MORDERCA!!!

   • Także lewuchy jeśli istnieje w waszych mozgach choć kszta rozumu, chcecie przeżyć, głosujcie na ruchy narodowe

 5. No cóż, ubogacenie…
  Historyk Jan Baszkiewicz tak pisał o poglądach arcybiskupa Jakuba Świnki dotyczących Niemców: „Napływ obcych powoduje konflikty, ograbianie ludzi miejscowych z godnych pochwały praw i obyczajów ojczystych, okradanie ich z mienia.”

 6. Ja tych ludzi nie jestem w stanie zrozumieć.
  Uciekają przed biedą i prześladowaniami. Docierają do kraju osiedlenia. Niemal nazajutrz zaczynają kombinować jak by tutaj zaprowadzić porządki obowiązujące w kraju z którego uciekli. Zaczynają pałać absolutnie niepojęta nienawiścią do ludzi i kultury kraju swojego ocalenia.
  Ten sposób postępowania dotyczy przede wszystkim muzułmanów. Paranoja, schizofrenia kulturowa. Nie wiem. Wiem tylko, że normalne to nie jest.
  Inne kultury też próbują zbudować sobie w nowym kraju Mały Wietnam czy Chiny. Ale szanują swoją nowa ojczyznę. Nawet Murzyni niemuzułmanie – owszem próbują wykorzystać głupotę białych i pobierać nienależne zasiłki – ale zazwyczaj nie nienawidzą kraju w którym się osiedlili.

  No dobrze to muzułmanie. Ale co my tu w Polsce mamy powiedzieć jak agenci dobrej zmiany zachęcają do przyjazdu do Polski … m.in. muzułmanów z Pakistanu. Pakistanu który nawet w świecie islamu słynie z najbardziej bezmózgiego fanatyzmu.
  pytanie
  Dlaczego PiS tak protestował przeciwko sprowadzeniu do Polski przez rząd PO-PSL 7 tys. nachodźców muzułmanów? Bo sam planował sprowadzenie ich w dziesiątkach, może nawet setkach tysięcy. Nie chciał by inni przypisali sobie zasługi.

  • PS. Nie dokończyłem mysli: …. Bo sam planował sprowadzenie ich w dziesiątkach, może nawet setkach tysięcy. Nie chciał by inni przypisali sobie zasługi….
   Te swoje marzenia o sprowadzeniu do Polski jak największej liczby imigrantów PiS zrealizował.
   Jeszcze niedawno dokładne liczby były na stronach rządowych. Teraz je utajniono. Zdaje się z obawy, a nuż pisowski ciemny lud nie wszystko kupi?

 7. A ja nie jestem za karą śmierci dla tego osobnika. To nie jest niebezpieczny typ, to jest chory osobnik.
  W moim więzieniu, przez dwadzieścia pięć lat spróbujemy z niego zrobić człowieka, wypróbujemy nasze rewelacyjne metody resocjalizacji. A jak się nie uda, to nikt nie będzie płakał.

  Przypominam. W moim więzieniu zakazane są ćwiczenia fizyczne, nie ma kontaktu pomiędzy osadzonymi, nie ma dostępu do ogólnych mediów, wyrok odsiaduje się w przerwach pomiędzy karami karceru.

 8. Kiedys mielismy krzyze, pale, i inne srodki zaradcze bez recepty.
  Komu to k.u.r.w.a przeszkadzało?

 9. W normalnych czasach temu z gruntu zdemoralizowanemu, muzułmańskiemu osobnikowi groziłaby kara śmierci, na którą pewnie zostałby skazany. I wyrok byłby wykonany. Niestety, w czasach feminizmu, szerzącego się pedalstwa oraz masońsko-żydowskiej poprawności jest inaczej. Więc trzeba popierać w słowie i czynie tych, którzy tę wołającą o pomstę do nieba rzeczywistość, chcą wyprostować, przywrócić na właściwe tory wolności i sprawiedliwości.

 10. Zastanawia mnie, czy takie same wpisy byłyby pod artykułem nie oznaczonym hasłem „imigrantów” czy „muzułmanin”. Cud, że nie nazwano go terrorystą. No bo przecież każdy imigrantów to muzułmanin, a każdy muzułmanin to terrorysta! Ale jak chrześcijanin rozstrzelał muzułmanów, to jest zwykłym mordercą i reakcja ludzi jest jedna – „no to czekamy na akcję terrorystyczną wściekłość muzułmanów”.

Comments are closed.