Lewackie szaleństwo amerykańskich uniwersytetów. Wprowadzają nowe przedmioty jak „wściekłość białego mężczyzny”

Donald Trump. Foto: PAP/DPA
Donald Trump. Foto: PAP/DPA
REKLAMA

University of Kansas oferuje kurs na temat gniewnych białych mężczyzn w nadchodzącym semestrze jesiennym. Uniwersytet w Kalifornii wprowadził przedmiot „Impeachment prezydenta Trumpa”.

Szaleństwo które ogarnęło zachodnich naukowców dawno już wyszło poza sferę zwykłej poprawności politycznej. Dziś ideologiczne absurdy są prezentowane na uniwersytetach, gdzie nadaje im się status nauki, prowadząc „badania” nad nimi w ramach przedmiotów lub kursów.

REKLAMA

W Kansas chcą nauczać o złych białych mężczyznach w kontekście przejawów męskiego gniewu i związanych z tym dominujących cech białego człowieka, ponieważ one są przeciwstawne prawom kobiet, ludzi kolorowych, homoseksualistów i osób trans.

Ten kurs, którego oryginalna nazwa brzmi „Angry White Male Studies” (HUM 365), zbada „głębsze źródła tego stanu emocjonalnego, oceniając przejawy męskiego gniewu”.

Uniwersytet Kalifornijski w Santa Cruz oferuje obecnie kurs na temat potencjalnego impeachmentu” prezydenta Donalda Trumpa ze szczególnym naciskiem na „zaniedbania obowiązków” Trumpa w odniesieniu do zmian klimatycznych.

Kurs ma nauczyć studentów, by stali się ekspertami w kwestii potencjalnego oskarżenia Donalda Trumpa w kontekście postępowej historii Ameryki, podkreślając jego zaniedbanie jako prezydenta w kwestii globalnej zmiany klimatu.

Kurs zbada „potencjalny impeachment Donalda Trumpa w kontekście postępowej historii Ameryki” i „globalne zmiany klimatu”.

Źródło: The Drudge Report

REKLAMA