HIT INTERNETU. Jak bić kobietę? Arabski socjolog tłumaczy. „Dyscyplinarne bicie z miłości” [VIDEO]

Arabski socjolog tłumaczy jak bić żonę. / foto: YouTube
Arabski socjolog tłumaczy jak bić żonę. / foto: YouTube

To nagranie z całą pewnością przypadnie do gustu wszystkim feministkom, które tak chętnie zachęcają do przyjmowania przybyszów z państw arabskich. Tamtejszy socjolog opublikował nagranie, w którym tłumaczy jak bić żonę.

W sieci pojawiło się nagranie, na którym socjolog Abd Al-Aziz Al-Khazraj Al-Ansari tłumaczy mężczyznom w jaki sposób bić żonę zgodnie z zasadami Islamu. Już na początku nagrania socjolog uspokaja panów – żony nie trzeba bić codziennie.

Drodzy widzowie, wielu z was – szczególnie żonatych – chciałoby się dowiedzieć jak bić żonę – zaczyna socjolog. – Po pierwsze musimy zrozumieć, że mężczyzna jest panem domu. Lider ma pewien autorytet, dokładnie tak samo jak menadżer w firmie.

Dalej dodaje, że zadaniem lidera jest zaprowadzenie porządku w domu, by życie mogło toczyć się dalej. Jak bić żonę? – Mężczyzna daje jej dyscyplinarne lanie jako wyraz miłości. On ją kocha. To bicie musi być lekkie, żona musi czuć swoją kobiecość.

Następnie Abd Al-Aziz Al-Khazraj Al-Ansari na przykładzie młodego chłopca, który ma udawać żonę pokazuje przykłady praktyczne rozmowy z żoną. – Powiedziałem ci, żebyś nie wychodziła z domu! Ile razy muszę ci o tym mówić? – krzyczy do chłopca socjolog, po czym kilkukrotnie go uderza.

Litościwy mężczyzna wytłumaczył, że uderzenia mają być lekkie, bo niektórzy mężowie się rozpędzają i biją z całej siły albo po twarzy – a to nie jest dozwolone. Pełny instruktaż arabskiego socjologa w filmie video. Nie próbujcie tego w domu…;)

Comments are closed.