Jaka pogoda na majówkę 2019? Jasnowidz Jackowski nie ma dobrych wieści. Niepokojące słowa

Termometr oraz jasnowidz Krzysztof Jackowski. / foto: Flickr/YouTube
Termometr oraz jasnowidz Krzysztof Jackowski. / foto: Flickr/YouTube
REKLAMA

Już za niecały miesiąc majówka. Jaka pogoda będzie towarzyszyć nam w czasie długiego weekendu? Specjalnie w tej sprawie wypowiedział się jasnowidz Jackowski, który jednak nie ma dobrych informacji.

Już za niecały miesiąc majówka 2019. W tym roku rozpocznie się ona w środę 1 maja i potrwa aż do niedzieli 5 maja. Wielu Polaków wybierze się tym czasie na wyjazd – góry, morze, mazury to standardowe kierunki wypraw.

REKLAMA

Jaka w tym czasie będzie towarzyszyć nam pogoda? Co tam prognozy pogody! W tej sprawie, jak i prawie każdej innej, głos zabrał jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa.

Od końcówki lutego mamy przedwiośnie. Ja w lutym widziałem już klucze ptaków, które podróżowały tu, nad moim miastem, czyli to się wszystko przyśpieszyło – mówi widzący z Człuchowa.

Majówka w 2019 roku kojarzy mi się zimna. W moim odczuciu pierwsze dni maja nas nie rozpieszczą. Uważam, że pierwszego maja będzie chłodno, drugiego tak sobie, zaś trzeci może to trochę nadrobi.

Źródło: Super Express

REKLAMA