Tego się po niej nie spodziewaliście. Magda Gessler radzi, co zjeść, by mieć… udany stosunek seksualny

Magda Gessler, fot. Serecki, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons
Magda Gessler, fot. Serecki, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons

Znana restauratorka i gwiazda TVN Magda Gessler raczej znana jest jako specjalistka od kuchni, a nie spraw intymnych. Okazuje się, że w tej drugiej kwestii również ma sporo do powiedzenia.

Gessler prowadzi swój autorski program „Sexy Kuchnia Magdy Gessler”. Pokazuje w nim dania, które mają pomagać kochankom osiągać wyższe stany emocjonalne podczas miłosnych uniesień.

Trzeba obserwować mężczyznę. Na pewno nie należy go przejadać. To znaczy, ani go zjadać do końca, ani dawać mu za dużo jeść. Dlaczego? Żeby nie był ociężały w seksie – powiedziała „Super Expressowi” Magda Gessler.

Seksuolog potwierdza teorie gwiazdy TVN. – Tusza ma wpływ i na gospodarkę hormonalną czyli na produkcje poszczególnych hormonów jak i na kondycję fizyczną danej osoby. Zdecydowanie może się to przekładać również na zapotrzebowanie na seks – mówi Daniel Cysarz.

Trafiają do mnie osoby, które faktycznie mają nadwagę, to zgłaszają problem pt. brak ochoty na seks. Częściej rezygnują z tego seksu ze względu na kondycję, ze względu na obawy przed oceną przez partnera czy partnerkę. Mają też obawy np. że się nie sprawdzą – dodaje.

Magda Gessler ma swoje propozycje, co należy zjeść, by dobrze wypaść w łóżku.

Proponuję caslerea, czyli szynkę w sosie z lubczyku. To danie nastroi wszystkich do pysznej miłości oraz da siłę i potencję na wieczór. Seks najlepiej smakuje, kiedy je się ryby oraz zielone rzeczy. Gorzej, kiedy jemy mięso, choć biały drób nie powinien zaszkodzić. Jako przyprawy polecam też takie afrodyzjaki jak: cynamon, imbir, tymianek i oregano – wylicza Gessler.

SE zwraca uwagę, że miłosne podboje Magdy Gessler wcale nie opierały się na lekkich daniach. Waldemar Kozerawski, obecny partner słynnej restauratorki zakochał się w niej po zjedzeniu pizzy. Z kolei jej pierwszy mąż, Volkhart Müller został oczarowany po zjedzeniu makaronu.

Źródło: se.pl

Comments are closed.