Tego się po niej nie spodziewaliście. Magda Gessler radzi, co zjeść, by mieć… udany stosunek seksualny

Magda Gessler, fot. Serecki, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons
Magda Gessler, fot. Serecki, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons

Znana restauratorka i gwiazda TVN Magda Gessler raczej znana jest jako specjalistka od kuchni, a nie spraw intymnych. Okazuje się, że w tej drugiej kwestii również ma sporo do powiedzenia.

Gessler prowadzi swój autorski program „Sexy Kuchnia Magdy Gessler”. Pokazuje w nim dania, które mają pomagać kochankom osiągać wyższe stany emocjonalne podczas miłosnych uniesień.

Trzeba obserwować mężczyznę. Na pewno nie należy go przejadać. To znaczy, ani go zjadać do końca, ani dawać mu za dużo jeść. Dlaczego? Żeby nie był ociężały w seksie – powiedziała „Super Expressowi” Magda Gessler.

Seksuolog potwierdza teorie gwiazdy TVN. – Tusza ma wpływ i na gospodarkę hormonalną czyli na produkcje poszczególnych hormonów jak i na kondycję fizyczną danej osoby. Zdecydowanie może się to przekładać również na zapotrzebowanie na seks – mówi Daniel Cysarz.

Trafiają do mnie osoby, które faktycznie mają nadwagę, to zgłaszają problem pt. brak ochoty na seks. Częściej rezygnują z tego seksu ze względu na kondycję, ze względu na obawy przed oceną przez partnera czy partnerkę. Mają też obawy np. że się nie sprawdzą – dodaje.

Magda Gessler ma swoje propozycje, co należy zjeść, by dobrze wypaść w łóżku.

Proponuję caslerea, czyli szynkę w sosie z lubczyku. To danie nastroi wszystkich do pysznej miłości oraz da siłę i potencję na wieczór. Seks najlepiej smakuje, kiedy je się ryby oraz zielone rzeczy. Gorzej, kiedy jemy mięso, choć biały drób nie powinien zaszkodzić. Jako przyprawy polecam też takie afrodyzjaki jak: cynamon, imbir, tymianek i oregano – wylicza Gessler.

SE zwraca uwagę, że miłosne podboje Magdy Gessler wcale nie opierały się na lekkich daniach. Waldemar Kozerawski, obecny partner słynnej restauratorki zakochał się w niej po zjedzeniu pizzy. Z kolei jej pierwszy mąż, Volkhart Müller został oczarowany po zjedzeniu makaronu.

Źródło: se.pl

11 KOMENTARZE

 1. Ludzie przestańcie promować takie persony bo u Was już niedługo nie będzie co czytać To na portal przekupki.pl się nadaje a a z tego co widzę Macie wieksze ambicje,albo mnie sie zdawało.

 2. Prostaczka garkotłuk Gessler, żydówka, brud jest wpuszczany do Polski, roznosza Sodome i Gomore obieli media i prase, Wynocha z Polski, kogo wpuszcza POPIS do domu Polskiego!?

  • Gessler z definicji nie może być żydówką co nawyżej Żydówką która wyparwszy się wiary zjadła na wizji 1kg glolnki wieprzowej na raz. Podziwiam
   A co do promocji to nczas został wykupiony i przejęty przez firme córke tej samej firmy co tvn i onet bo inaczej nie można tłumaczyć tego co się tu wyprawia, taka moja spiskowa hipoteza. JKM się chyba zanidługo przekręci ze wsdydu jakim badziewiem stał się portal nczas.

  • Znamienne, że taki prostacki garkotłuk, umiejętnie lansowany, staje się autorytetem. Ale to jeszcze nic w porównaniu z tzw. projektantami mody. To osoby, które nie umieją szyć, nawet nie są krawcami, ale za to czynniki zewnętrzne wyrobiły im prestiż i projektanci mogą sprzedawać swoje zwykłe szmaty różnym snobom i snobkom za niebotyczne ceny, wpierw demonstrując je fotoreporterom na wybiegach swoich chodzących kobiecych szkieletów.
   Znakiem czasu jest też wtrącanie przez celebrytę „pieprznych” tematów. Kiedyś może Polacy z wypiekami czytali o „tych” sprawach, ale teraz tym nie bardzo zwabi erotomanów. Podstarzała celebrytka również ze swoim wyglądem zatrzymała się na PRL-u. Imidż jak dawna lalka z pedetu: bujne kręcone kudły, mocny makijaż i plastikowa cera.

 3. Gessler dietetyczka i seksuolog mozna sie usmiac. Stara baba nie wie juz co robic zeby sie lansowac.Wstyd

Comments are closed.