Bosak wprost o celach Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy. „Rzucamy wyzwanie systemowym partiom. Możemy liczyć na kilkanaście procent”

Krzysztof Bosak. / foto: YouTube:MediaNarodowe
Krzysztof Bosak. / foto: YouTube/MediaNarodowe

W sobotę odbyła się wielka konwencja Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy. Na scenie wystąpili liderzy Konfederacji, a później liderzy list wyborczych udzielili wywiadów. Wśród nich był Krzysztof Bosak, numer 1 na liście w Warszawie.

Mamy bardzo wielu liderów, niezależnych od siebie środowisk, i udało się to wszystko zgrać, wszystkie oczekiwania, wrażliwości – mówił Krzysztof Bosak. Lider narodowców odniósł się też do celowego pomijania Konfederacji w mediach głównego ścieku.

Dziś równolegle do konwencji Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy odbywały się transmitowane w TVP czy TVN konwencje PiS-u i Koalicji Europejskiej. – Można powiedzieć, że rzucamy wyzwanie systemowym partiom, każdy może wybrać co go interesuje – skomentował Bosak.

Nas nie wspierają media ani głównego prawego nurtu, ani lewego nurtu, ani mętnego. Ale są za to media niezależne, byliśmy w sumie na 8 profilach na Facebooku i kanałach na YouTube – dodawał.

Po raz pierwszy od wielu lat liczymy na efekt premii za zjednoczenie. (…) Wszyscy którzy chcieli połączyć te siły połączyli je, mamy jedną wspólną listę. Dzisiaj przedstawione zostały wszystkie jedynki, jednocześnie sondaże już teraz dają ponad 4 procent – podkreślił.

Środowisko Pawła Kukiza jest moim zdaniem mocno wyjałowione kadrowo. Najbardziej wyraziste postaci, które weszły do Sejmu z list Kukiza jak Robert Winnicki, Jacek Wilk, Jakub Kulesza, Marek Jakubiak, Piotr Liroy-Marzec są dzisiaj u nas. Kukiz’15 traci w sondażach, Konfederacja zyskuje, moim zdaniem jeżeli trend ten się utrzyma to wynik powyżej 5 procent jest jak najbardziej w zasięgu, a powinniśmy walczyć o więcej – zaznaczył Bosak.

Moim zdaniem jeżeli przełamiemy efekt straconego głosu, jeżeli dotrzemy do tych, którzy mają dość marazmu POPiS-u to nasze możliwości pokazał wynik w Gdańsku. Moim zdaniem możemy liczyć na kilkanaście procent głosów – podsumował jeden z liderów Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy.

Źródło: youtube.com

20 KOMENTARZE

 1. Oczekujcie dwóch niespodzianek: cudów nad urnami oraz prób przekupienia niektórych Konfederatów, a w konsekwencji rozłożenia tego dającego duże nadzieje projektu od środka.

   • O TYM CO TRZEBA ZROBIĆ Z “lewusami” WSZELKIEJ “maści i nazwy” NAWET “euro(pseudo)prawicowej” :
    START UP THE ROTORS
    youtube.com/watch?v=4KOddPQc7hk&t=11s
    KTOŚ JUŻ KIEDYŚ WALCZYŁ PRZECIWKO “lewusom” W OBRONIE SWOJEGO NARODU DAJĄC NAM PRZYKŁAD, ŻE MOŻNA ZWYCIĘŻYĆ :
    Hammer of the Right – NAPISY PL
    youtube.com/watch?v=SISWg0tPzLo
    NIEdamy SIĘ “omamić-zaczarować-uśpić” i BĘDZIEMY WALCZYĆ :
    CONTRA MUNDUM – Pieśń Konfederatów Barskich
    youtube.com/watch?v=-0e3vOouvqs

   • Bynajmniej. Zwracam tylko uwagę, czego należy oczekiwać i na co zwracać uwagę.

  • Niepotrzebny cud nad urną, ani przekabacanie konfederatów – dla nich szklanym sufitem jest 3-4 procent i to się nie zmieni, bo ze swoim programem są po prostu nieakceptowalni dla większości prawicowych wyborców w Polsce. Mając więc tak bezpieczną konkurencję po prawej stronie i wiedząc, że nie wyrośnie im żaden Jobbik czy Front Narodowy, PiS byłby głupi, gdyby próbował walczyć z Konfederacją. On ich po prostu ignoruje, nie traktując jako żadnej realnej siły – taką ma, jak widać, strategię.

 2. Moim zdaniem, jeśli zdobędziemy 10% to będzie wielki sukces.
  Media głównego ścieku olały konwencję KONFEDERACJI. Olejmy też ich.

 3. KONFEDERACJA ma wiele wspólnego z obecnie rządzącą Szwajcarską Partią Ludową

  Szwajcarska Partia Ludowa
  Ideologia polityczna: narodowy konserwatyzm, eurosceptycyzm, agraryzm
  Poglądy gospodarcze: liberalizm gospodarczy

  • Prawda, tylko sytuacja polityczna Polski jest zgoła inna, niż Szwajcarii. Owa szwajcarska partia ma też poważniejszych polityków, żaden z jej przywódców nigdy nie pozwoliłby sobie chlapnąć czegoś takiego, co Korwin, czy Braun.

   • Szwajcaria jest pod wpływem okultystów, satanistów
    Tunel Gottharda, CERN z 666 w logo, BIS …

    • Szwajcaria jest normalnym państwem gdzie nie rządzą prawicowi dewoci co Gula próbuje wmówić

  • Szwajcaria jes panstwem ktory się bogacił w dużej mierze dzięki neutralności państwowej i obcym kapitalistom którzy prali u nich pieniądze.
   konfederacja jest prowojenna i negatywnie nastawiona do obcych wiec zdecydowanie im bliżej do Korei Pólnocnej czy Białorusi
   no i tam jest tfu demokracja bezposrednia, aborcja eutanazja i inne takie

  • Szwajcaria to jedno z najbardziej demokratycznych panstw swiata, a lider Konfederacji Prorosyjskiej- Mikke – nienawidzi demokracji i chwali chinskich komunistow za rozjechanie czolgami pokojowej demonstracji na Tiananmen w 1989r. Konserwatyzm w bogatych i nowoczesnych krajach takich jak Szwajcaria niewiele ma wspolnego z fundamentalizmem religijnym i ultrakonserwatyzmem liderow Konfederacji Prorosyjskiej.

   • Demokracja≠bogactwo, co pokazuje przykład III RP, a ostatnio zdobywania głosów przez Populistów i Socjalistów gigantycznym, marnotrawnym rozdawnictwem połączonym z ogromnym zadłużaniem Polaków, zwłaszcza tych jeszcze nie urodzonych.
    Poza tym Polska nie musi małpować Szwajcarii czy innego państwa, ale może być bogata dzięki swojej kulturze i tradycji.

 4. Będą cuda nad urnami jak przy wyborach w Gdańsku, Warszawie
  gdzie prezydenci są kontrolowani, skorumpowani, zastraszeni za pomocą kwitów korupcja, seks skandale, narkotyki …

  • Może i będą cuda ale ukurat konfederacja spotka się z rzeczywistością czyli max 2%

 5. dlaczego przecietny Polak nie zjednoczy sie nie stworzy swojej partii tylko musi glosowac na chazarska konfederacje ktora nie jest zadna alternatywa do Popisu.

 6. Koalicja antypostępowa

  Faszysta Korwin oraz Braun nazista
  I narodowcy antysemitnicy;
  Godek, co prawa kobiet – oczywista! –
  Depcze plus Liroy i inni muzycy,
  Co nie chcą śpiewać do radości Ody;
  Do niepokoju dają nam powody.

  Jeśli odniosą sukces tylko taki,
  Że próg przekroczą i do parlamentu
  W Brukseli wejdą… nie pójdą do paki!
  (Ach, trudno o tym jest myśleć bez wstrętu:
  Euta-aborcja, gender, dotowane
  Lumpiarstwo… wszystko będzie opluwane!)

  Unio-postępie, co Polskę katoli
  Przerabiasz zwolna w orgietkę teczową;
  Co wmawiasz „przecież socjalizm nie boli!”,
  Aby podatki podkręcić na nowo;
  Ratuj!… Nie pozwól Koalicji słuchać
  I Polskę obcym znowu daj wyr. uchać!

Comments are closed.