Kaczyński oszalał do reszty. Ogłosił program krowa+. Hodowcy dostaną 500 zł za każdą. Dostaną też właściciele świń

Krowa i Jarosław Kaczyński/fot. Pixabay/PAP/Adam Warżawa
Krowa i Jarosław Kaczyński/fot. Pixabay/PAP/Adam Warżawa

Podczas dzisiejszej konwencji PiS padły propozycje kolejnych przekupstw wyborców, tym razem wobec rolników. Prezes partii Jarosław Kaczyński ogłosił dofinansowanie, które już nazwano świnia+ i krowa+. Za każdą sztukę zwierząt rolnicy dostaną setki złotych.

Dzisiejsza konwencja PiS była ukłonem w stronę rolników. Jarosław Kaczyński zapowiedział nawet, że chce wyrównać poziom życia między miastem a wsią. W jaki sposób realnie to zrobić, biorąc pod uwagę realne różnice w stylu życia – ciężko powiedzieć.

Niestety, partia rządząca postanowiła iść za ciosem i obiecać kolejne rozdawnictwo. Wzorując się na socjalu, złożyła obietnice dofinansowania… zwierząt.

Kaczyński powiedział, że szczególnie ważna, jest „sprawa wsparcia tych gospodarstw rolnych, które będą po pierwsze hodowały zwierzęta, które tu się rodzą, czyli »z własnego chowu«, hodowały w oparciu o własną pasze, zapewniały zwierzętom tzw. dobrostan i w zamian za to otrzymywały bardzo poważne wsparcie”.

Najmniej 100 złotych od jednego tucznika [świni intensywnie karmionej – red.] i 500 zł od jednej krowy, ale może być więcej – obiecał prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Wygląda więc na to, że PiS chce stworzyć istne 500+ na krowę. Nie wiemy na razie, czy od pierwszej, czy dopiero od drugiej. Wiemy natomiast, że pozostanie tej partii przy władzy to kolosalne podniesienie kosztów i redystrybucji waszych i naszych pieniędzy.

Źródło: polsatnews.pl

43 KOMENTARZE

 1. ŚWIAT SIĘ ŚMIEJE DO ROZPUKU !!!!!!!
  LUDZIE KOCHANI PORÓWNAĆ KROWĘ LUB ŚWINIĘ DO DZIECI ?????????????????????
  TAKIE SŁOWA MÓWI NORMALNY CZŁOWIEK CZY WYPOWIADA JE ………………………………..
  JA MIESZKAM NA BLOKACH , JUTRO IDĘ KUPIĆ DWIE ŚWINIE I NATYCHMIAST SKŁADAM WNIOSEK DO TEGO ………………… KTÓRY TE SŁOWA POWIEDZIAŁ NIECH MI ZAPŁACI DWIE STÓWY !!!!!!!!!!!!
  NO BO STO zł ZA ŚWINIE JAK JĄ MA ROLNIK!
  A DO CHOL……………… JA NA BLOKACH W PIWNICY NIE MOGĘ CHOWAĆ ŚWIŃ ?
  JAK KOCHANY PREZESUNIO NAWOŁUJE DO TAKICH HODOWLI .
  ROZMYŚLAM NA KUPNEM KROWY , ZNÓW 500 zł + !
  WYNAJMĘ CHLEWIK U ZNAJOMEGO GOSPODARZA I ZNÓW WNIOSEK O 500 zł +
  I TAK SIĘ POLAK WZBOGACI PRAWDA ????????

 2. Jak to powiedział Zenon Laskowik: „U nas nawet prąd nie może płynąć, bo u nas są same plusy, a nie ma minusów”.

 3. Ten człowiek usilnie chce kraj pogrążyć w długach, ciągnie go na samo dno. Bo jak można rozdawać kasę której nie ma.komu jeszcze obieca gruszki na wierzbie.co ten człowiek wyczynia. A co z opiekunkami na umowach uaktywniajacych do dzieci, każda chce pracować dłużej a tu się okazuje że po roku musi szukać kolejnej pracy bo dzięki przepisom, rodzicow nie stać na utrzymanie opiekunki bo państwo płaci tylko przez rok. Kto zmienia co roku pracę. Większość rodziców nie stać płacić za opiekę a nie każde dziecko dostanie się do żłobka w opieka jest beznadziejna 2di 3 opiekunek na grupę placzacych dzieci. Zatrudniają ukraiński które za grosze pracują ale są niesympatyczne i nie mówią do maluszków poprawną polszczyzną.

Comments are closed.