Braun ujawnia o co chodzi z roszczeniami żydowskimi. „Wrogie przejęcie terytorium” [VIDEO]

Grzegorz Braun. / foto: Prt Sc Twitter
Grzegorz Braun. / foto: Prt Sc Twitter

Grzegorz Braun to jeden z liderów Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy, który od dłuższego czasu ostrzega przed zagrożeniami płynącymi ze spłaty roszczeń żydowskich. Zdaniem Brauna tu wcale nie chodzi o pieniądze…

Nawet gdybyśmy zostali na poziomie 65 miliardów dolarów, wiecie państwo ile to jest 65 miliardów dolarów? Nikt nie wie, nikt nie miał przy sobie takiej gotówki w życiu – zaczął Grzegorz Braun.

Więc ktoś pomógł mi to przeliczyć, gdybyśmy tak od jutra zaczęli Żydom wypłacać, no nie mamy z czego, ale zapożyczymy się tam, i powiedzmy że milion dolarów dziennie wpływa na konto wskazane przez starszego sierżanta sztabowego Danielsa i ambasadora Weissa.

Dziennie przelewamy milion dolarów, wiecie kiedy skończymy się rozliczać? Za sto siedemdziesiąt parę lat. Mówię o tym, żebyście Państwo rozumieli, że czy 60 czy 300 miliardów dolarów, to są sumy z kosmosu, wszyscy świetnie wiedzą, że to podstawy prawnej nie ma.

Grzegorz Braun przypomniał też, że właściwie już zgodnie z dokumentami międzynarodowymi wszystkie roszczenia Żydowskie zostały spłacone i nie ma podstaw do wysuwania nowych.

Ponieważ to są sumy z kosmosu, najważniejsze żeby Polacy rozumieli, że tu nie chodzi o pieniądze. Finalnie nie chodzi o pieniądze. Nie chodzi też o czysto łajdacka satysfakcję z poniewierania Polakami. Chodzi o wrogie przejęcie terytorium – podsumował Braun.

Comments are closed.