Zapraszamy na trwającą dwa dni imprezę, której celem jest integracja polskiego środowiska konserewatywno-liberalnego oraz prezentacja najciekawszych inicjatyw i projektów.

Rafał Ziemkiewicz, Grzegorz Braun, Janusz Korwin-Mikke, Tomasz Sommer, Stanisław Michalkiewicz, Krzysztof Bosak, Dariusz Loranty, Marcin Rola, Jan Kubań będą wśród prelegentów zbliżającej się wielkimi krokami VI Konferencji Prawicy Wolnościowej

WESPRZYJ IMPREZĘ: https://odpalprojekt.pl/p/6-konferencja. ZYSKAJ OFICJALNE PODZIĘKOWANIE, EBOOK, UDZIAŁ W KOLACJI itp.

POLUB WYDARZENIE NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/events/793700751002347/. Sprawdź kogo spotkasz ze znajomych.

Impreza odbędzie się w Warszawie 13-14 kwietnia, jak zwykle w Centralnej Bibliotece Rolniczej przy warszawskim Placu Zamkowym. Jak zwykle także organizatorem imprezy jest Fundacja Najwyższy Czas.

SOBOTA 13.04.2019

10.00 Jan Kubań, PAFERE: Demokracja bezpośrednia. Szwajcaria jako wzór dla Polski
11.00 Janusz Korwin-Mikke: Jak zniszczyć Unię Europejską? I co potem…
12.30 Grzegorz Braun, Tomasz Sommer: Dlaczego jeszcze nie ma filmu o Jedwabnem. O wielkiej akcji odkłamywania historii Polski
15.00 Wręczenie Nagrody Bastiata dla osób wyróżniających się w walce o wolny rynek.
16.00 Debata liderów prawicy wolnościowej. Prowadzenie Marcin Rola. Udział wezmą: Krzysztof Bosak, Grzegorz Braun i inni.

NIEDZIELA 14.04.2019

11.00 Rafał Ziemkiewicz: Prawicowy publicysta na topie. Jak skutecznie walczyć w wojnie ideologicznej?
13.00 Dariusz Loranty: Czy w Polsce będą ginąć politycy? Jak zreformować policję
15.00 Stanisław Michalkiewicz: A nie mówiłem? Stosunki polsko-żydowskie AD 2019. Czy scenariusz Judeopolonii będzie kontynuowany?

Podczas Konferencji tradycyjnie odbędzie się kiermasz wydawnictw wolnościowych i prawicowych. Impreza będzie transmitowana na żywo w telewizji internetowej wrealu24.pl. Wstęp na konferencję jest wolny.

Serdecznie prosimy o pomoc w jej finansowaniu poprzez:

1. Wpłatę swojego 1 proc. na konto naszej fundacji. Numer KRS Fundacji Najwyższy CZAS!, który trzeba podać w formularzu podatkowym to: KRS 0000438043. Każda osoba, która wpłaci swój 1 proc. otrzyma też od nas dwa darmowe e-booki z naszego zasobu. Wyślemy je po zgłoszeniu wpłaty wraz z wybranymi tytułami na adres [email protected]
2. Naszą fundację można także wesprzeć wpłatami na konto nr: 04 1910 1048 2256 3634 1684 0001.
3. W zamian za oficjalne podziękowanie, ebooki, udział w kolacji itp. można także wesprzeć inicjatywę na https://odpalprojekt.pl/p/6-konferencja.

UWAGA: PROGRAM KONFERENCJI ORAZ LISTĘ MÓWCÓW BĘDZIEMY AKTUALIZOWAĆ NA BIEŻĄCO.

38 KOMENTARZE

 1. Okej,tylko to o czym chcecie gadać to nie są żywotne problemy. Moze cos o podatkach,inwestycjach, zapomogach dla ubogich, edukacji,smogu,rolnictwie??????
  Ucieczka od rzeczywistosci ,jakie to typowe dla nieudacznikow!

  • Rabunek 300 miliardów dolarów to nie jest żywotny problem? A wśród żywotnych problemy socjalizmu, znaczy zapomogi, czyli komu zabrać, czy też na ile zadłużyć nasze dzieci, wnuki, prawnuki, itd, by komuś coś triumfalnie „dać”?

   • 447 nie dotyczy Polski. Umowa z Usa z lat 50-60. Przestancie bic piane o 300mld. To smieszne.

    • Przeczytałem umowę indemnizacyjną. Nie dotyczy ona tzw. „mienia bezdziedzicznego”, czyli roszczeń bezprawnych, a mienia zabranego obywatelom amerykańskim przez komuchów. W treści są słowa definiujące, że chodzi o roszczenia „z tytułu nacjonalizacji i innego rodzaju przejęcia przez Polskę mienia”. S.447 zawiera jako jeden z punktów „the restitution of heirless property to assist needy Holocaust survivors”. Restitution of heirless property, czyli zwrot mienia bezdziedzicznego to pojęcie sprzeczne wewnętrznie, gdyż niemożliwe jest zwrócenie czegoś co prawnie się nie należy. Tym eufemizmem przykryty jest otwarty rabunek.

     • Korekta:
      Restitution of heirless property, czyli zwrot mienia bezdziedzicznego to pojęcie sprzeczne wewnętrznie, gdyż niemożliwe jest w tej sytuacji ani przywrócenie do pierwotnego stanu (a to zawiera się w źródłosłowie) ani też nie jest zwróceniem wydanie komukolwiek czegoś co prawnie mu się nie należy.

    • Niestety dotyczy, bo chodzi o mienie bezspadkowe. Umowa z 1960 roku dotyczyla spadkow obywateli ameryk.

  • O tym jest stale. A roszczenia żydowskie to dla nas wyrok dezintegracji państwa i narodu.

   • Nie ma zadnych roszczen i nie bedzie. To mit zalozycielski trolli kremlowskich ktorzy staraja sie rozbic jednosc prawicy w Polsce.Szkoda ze dajecie sie na to nabrac.

    • NIEpier_ol…
     idź to powiedzieć tym dwóm parchom kapo z us(a)raela :
     pompejo
     pejs
     albo jakoś podobnie wabią się te parchy, to mniej istotne,
     NATOMIAST WAŻNE JEST, ŻE TE PARCHY TRAKTUJĄ TO INACZEJ NIŻ TY TU KIT CISNIESZ i NIEudawaj, ŻE NIEwiesz O CO CHODZI („konferencja na temat IRAN’u”)…..

     • Proszę zwrócić uwagę na sformułowanie „jedność prawicy”. Ta prawica to jak widać tzw. Zjednoczona Prawica, w której główne skrzypce gra etatystyczne, a w sporej części swych działań socjalistyczne ugrupowanie wyrosłe z porozumienia w Magdalence. Taka to i prawica, położona nieco na lewo od centrum.

    • co ty piepszysz jełopie, Mike Pomponik na konferencji o Iranie od tego zaczął właśnie, wiedz nie bredź głąbie jeden.

 2. Bylem dwa razy i musze powiedziec ze bylo bardzo fajnie. Bardzo polecam.

 3. Korwin to oszust, on wciąż oszukuje i mąci w głowach młodym Polakom, że jak będą mieli wolny rynek to będą bogaci a tak nie jest. Każdy widzi że prywaciarz oszukuje i kręci, a najlepiej płatne posady są w spółkach Skarbu Państwa, bo tam szanuje się i docenia pracownika. Prowadzenie własnej firmy jest dla podejrzanych typków z półświatka i oni powinni płacić najwyższe podatki, uczciwy człowiek idzie do pracy i chętnie płaci podatek i ZUS bo z tego ma szkoły, szpitale i przyszłą emeryturę. Korwin to szkodnik on chce to wszystko zniszczyć i żeby nie było dobra publicznego. A najgorsze jest to jego jątrzenie i plucie na urzędników państwowych, Przecież to są najwyżej kwalifikowani pracownicy, wysoko wynagradzani i Polska ich potrzebuje do rozwoju. Atak na urzednika-patriotę jest atakiem na Polskę.

  • START UP THE ROTORS
   youtube.com/watch?v=4KOddPQc7hk&t=11s

   Hammer of the Right – NAPISY PL
   youtube.com/watch?v=SISWg0tPzLo

  • Ojciec chrzestny chyba z Sycylii. Nie bredź w PL urzędasy tylko po znajomości. Nawet sprzątaczki nie wezmą bez układów. Można se papierki wysyłać, a i tak wezmą tylko tych co mają rodzinkę już pracującą, reszta co składa dokumenty myśląc naiwnie że ich przyjmą jest tylko tłem, bo zatrudnią tych co mają zostać zatrudnieni. Poza tym siedzą tam tacy co absolutnie nic nie robią a i tak jak mają znajomości to nikt nich nie wyrzuci.

 4. co socjalista Bosak ma wspólnego z prawicą? po co zapraszacie starego „solidarucha” Lorantego? i kto to jest Rola? pomraz kolejny pieniądze wyrzucone w błoto

 5. Zniosę nawet wartką jak karabin maszynowy paplaninę Korwina.

  Byleby Rola nie przerywał mu.

  To z powodu hucpy Roli od długiego czasu nie oglądam wrealu. Bo jest tak: zapowiedź wywiadu z kimś ciekawym, np. Karoniem. Ale to, co widz dostaje, to głównie Rola z jego niedowartościowanym ego. Wiercący się jakby miał robaki. Wtryniajacy w gadkę swego wybitnego gościa. Akurat wtedy, gdy ten zaczyna mówić coś ciekawego i ja widz słucham z otwartymi ustami. Rola wchodzi mu w głos jakby specjalnie akurat wtedy. O kruwa! A jak nie wchodzi, to gdy jego wybitny gość gada, z boku dobiega nieustanne „mhm” Roli. Ton protekcjonalny, łaskawo-przyzwalajacy.

  Szukanie uwagi dla siebie kosztem kogoś o wiele większego, wykorzystywanie tego kogoś większego do promowania siebie samego? To jest totalny brak szacunku i oszukaństwo wobec zarówno wybitnego gościa jak i widza, czyż nie?

  Podobnie działają inni prezenterzy. Np. gość z CEP Powiśle. Też porządnie myślacy chłop, dzielny, inteligentny dziennikarz. Ale też – to ciągłe szukanie uwagi dla siebie kosztem swego ważniejszego gościa. To nieustanne nieproszone podpowiadanie mu słów, gdy usiłuje wyrazić coś od siebie. To niszczenie toku myślenia i wypowiedzi gościa.

  A zamknijże się człowieku. Weź tabletkę na nadpobudliwość. Daj innym gadać jak chcą. A sam siedź skromniutko w tle, tam, gdzie twoje miejsce. Niezły jesteś, ale nie orzeł jak Karoń czy Krajski.

  Też przestałem oglądać.

  I paru innych. W tym młodego Skorwońskiego w Radiu Wnet. Ten to przypadek szczególnie nieznośny. Co rusz przerywa swemu wybitnemu gościowi i kłóci się z nim. Bez podnoszenia głosu, ale zaprzeczając gościowi i wykładając obszernie to, co on, młody Skowroński, uważa. A gość wybitny słucha w milczeniu, nie przerywa…. Pamiętam wywiad z Ministrem Waszczykowskim. Młoduch spartolił ten wywiad totalnie swym wcinaniem się i perorowaniem. Nie nadajesz się na dziennikarza! Spadaj!

  Mdłości biorą.

  Nienawidzę oszukańców.

  JEDYNY dziennikarz-prawol prawdziwie profesjonalny to MICHAŁ JELONEK z Mediów Narodowych. Mistrz wywiadu. Taki młody, a taki dojrzały. Audycje z jego udziałem koją duszę. Spokojniutki, pełen szacunku dla swych gości. Pozwalający im wyrazić się jak chcą. Nie przerywający, nie wtryniajacy się. Nie szukający uwagi dla siebie ich kosztem.

  Czemu nie zaprosicie MICHAŁA JELONKA na dziennikarza-mediatora w dyskusji?

  • To właśnie przez takich Karoni nie oglądam Roli. Nie ma nic do powiedzenia czego średnio zorientowany człowiek by nie wiedział, a do tego nazwał tam kapitalistów złodziejami. Musiałbym być niespełna rozumu żeby go oglądać.

 6. Demokracja to sztuka kręcenia cyrkiem z klatki dla małp. Więcej o niedoborach demokracji w przeciwieństwie do republiki/monarchii parlamentarnej. Ciemnemu ludowi trzeba to wytłumaczyć, zanim „wytłumaczy” im to Kurski, jeden albo drugi.

  • Nie lubię Kurskiego, ale już wolę, żeby on tłumaczył, niż ty.
   On to jednak wciąż ktoś. Dziennikarz ongi genialny, vide „Nocna zmiana”.

   Natomiast ty, niebożę, nie masz talentu do tłumaczenia wcale.

   Przykład: „Demokracja to sztuka kręcenia cyrkiem z klatki dla małp”.

   Chachacha!

   Lepiej już ty powtarzaj jak papuga krowinowskie slogany o monarchii, i podnoś sobie niskie poczucie wartości rojeniem żeś lepszy od „ludu”.

   Chachachachacha!
   Nie wydolę, jak Boga kocham!

   • Śmiech to raczej pusta odpowiedź na zaserwowane prawdy o ogóle. Nocna zmiana to jedno, służba w imię partii socjalistycznej to drugie.

   • Twoja Bozia nie ma nic z tym wspólnego. To twój imaginacyjny konstrukt. Demokracja to kult hien rządzących osłami, możesz sobie wybrać kim jesteś.

   • Nie chciałbyś doświadczyć moich diabelskich zdolności tłumaczenia rzeczywistości, bo byś im nie podołał:P:)

 7. Koalicja antypostępowa

  Faszysta Korwin oraz Braun nazista
  I narodowcy antysemitnicy;
  Godek, co prawa kobiet – oczywista! –
  Depcze plus Liroy i inni muzycy,
  Co nie chcą śpiewać do radości Ody;
  Do niepokoju dają nam powody.

  Jeśli odniosą sukces tylko taki,
  Że próg przekroczą i do parlamentu
  W Brukseli wejdą… nie pójdą do paki!
  (Ach, trudno o tym nie myśleć bez wstrętu:
  Euta-aborcja, gender, dotowane
  Lumpiarstwo… wszystko będzie opluwane!)

  Unio-postępie, co Polskę katoli
  Przerabiasz zwolna w orgietkę teczową;
  Co wmawiasz „przecież socjalizm nie boli!”,
  Aby podatki podkręcić na nowo;
  Ratuj!… Nie pozwól Koalicji słuchać
  I Polskę obcym znowu daj wyruchać!

  Koalicja postępowa
  motto: „Najważniejsze są kadry” (W.I.Lenin)

  Pan Belka Marek oraz Buzek Jerzy,
  Suchocka Hanna, Cimoszewicz Włodek…
  Tu chwilę godną poświęcić należy;
  Nie olać niby zas. rany wychodek
  Tak postępowo wspaniałej postaci.
  Syna Mariana uczcić się opłaci!

  Cimoszko dostał imię po Leninie,
  Bo ojciec władzę ludową utrwalał.
  Włodek tak samo, tradycja nie ginie!…
  Sikorski Radek natomiast rozwalał
  Radzieckie czołgi, jednak nową manną
  Żywiony, hajtnął się z Appelbaum Anną.

  Naród wybrany Rotfelda Adama
  Też asygnował do tej koalicji.
  Jest w niej Koparka, czyli „trzecia dama”.
  (Ta Kopacz Ewa w świetnej dyspozycji
  Jest mózgu: ściągać chce do Polski Maury
  I kamieniami bije w dinozaury!)

  Jest Miller Leszek, co chciałby „rok Gierka”
  Ogłosić. (Jednak w czas internowania
  Edwarda Gierka… Kto tam w przeszłość zerka!)
  Schetyna Grzegorz rozdziela zadania.
  Najpierw do (Zd)Radka zwraca się z suplikiem:
  „Przestań nazywać mnie lwowskim żulikiem!”

  Potem tak mówi do Marcinkiewicza
  Kazka: „Spier. dalaj. Za głośno o Tobie
  Jest w tabloidach.“ A potem wylicza
  Twitty Izabel. (No cóż, żony obie
  Kazka nie szczędzą… Gdzież belfer z Gorzowa,
  Żeby nie płacić, teraz się uchowa?)

  Czyżby z dziesiątki wspaniałych – dziewiątka?
  Uzupełnienie koalicji w drodze:
  Kosiniak-Kamysz Włodek… Piątka-piątka!
  Program to Unia: jestem gejem – rodzę;
  Więcej uchodźców; prawa podstawowe:
  Eutano-abort in vitro… gotowe!

 8. Korwin, który za komuny nawet na milimetr nie zbliżył się do opozycji demokratycznej będzie gadać o przyszłości ruchu wolnościowego. Ma dziadunio tupet.

  • Nie ośmieszaj się. Za komuny opozycja była całkowicie zinfiltrowana i sterowana przez komunistów.

 9. KONFEDERACJA ma wiele wspólnego z obecnie rządzącą Szwajcarską Partią Ludową.

  Szwajcarska Partia Ludowa
  Ideologia polityczna: narodowy konserwatyzm, eurosceptycyzm, agraryzm
  Poglądy gospodarcze: liberalizm gospodarczy

 10. Scenariusza Rozbiorowy polskiego pañstwa I narodu-dobiega koñca.
  Act 447 będzie gwoździem do trumny.

 11. W Konfederacji coraz więcej szumowin. Wygląda na drugi garnitur PiSu, na który polskie goje ( bydło), da się ponownie nabrać i wykorzystać. Prawdziwi Polacy powinni skupić się wokół Michała Kolodziejczaka i razem budować ruch patiotyczny.

Comments are closed.