Skandal w TVP Info. Widz dzwoni i mówi o roszczeniach żydowskich. Po chwili rozmowa zostaje przerwana [VIDEO]

"W Tyle Wizji" TVP Info. / foto: Prt Sc Facebook

Do programu „w Tyle Wizji” emitowanego wieczorem na antenie TVP Info mogą dzwonić widzowie reżymówki. Jak to w takich przypadkach bywa, program na żywo rządzi się swoimi prawami i zdarzają się sytuacje, w których dziennikarze zostają postawieni pod ścianą.

Swego czasu do programu zadzwonił widz, który zaczął mówić o najważniejszej dla Polski w najbliższych latach kwestii, czyli roszczeniach żydowskich. – O wiele ważniejszy problem, o którym nikt nic nie mówi, tzw. ustawa S.447 w Stanach Zjednoczonych – mówił widz.

Ani nikt z rządu, ani Pan prezydent się nie zająknie (…) A ta ustawa jest o tzw. mieniu bezspadkowym, czyli mienie pożydowskie, które organizacje żydowskie w wysokości 65 mld dolarów mają roszczenie wobec Polski – dodawał p. Leszek.

Dziennikarz TVP Krzysztof Feusette postanowił jednak udawać głupiego i zapytał widza: – Czego Pan od nas oczekuje?Żeby ktoś coś zaczął o tym mówić, ludzie jeżeli jesteście patriotami – odpowiedział p. Leszek.

Przecież Pan właśnie powiedział – odparł głupkowato Feusette. P. Leszek zignorował jednak ten komentarz i kontynuował swój wywód. – Jeżeli ta ustawa przejdzie to będzie koniec narodu Polskiego… – mówił p. Leszek.

Tutaj jednak rozmowa została przerwana. – Cieszymy się, że Pan żyje tak mocno tymi problemami – odpowiedział Feusette.

Mimo że od tego telefonu minęło już sporo czasu, widać że nic się nie zmieniło. TVPiS dalej milczy w kwestii roszczeń żydowskich, a nadredaktor Sakiewicz z „Gazety Polskiej” rzekł nawet, że protestowanie przeciwko temu to wyraz słabości, a nie siły.

43 KOMENTARZE

 1. Według cywilizowanego prawa tylko spadkobiercy mogą odzyskać mienie. Niemcy powinni wytłumaczyć żydom z jakiego powodu brakuje prawowitych właścicieli mienia w Polsce.

  • jakiego cywilizowanego??

   wszelkie spadki to zło.

   a jeśli nie to dawać mi wszystko, za mojego praprapraprapraadama.

 2. Rozmowa nie została przerwana. Pan z Kanady dokończył swoją wypowiedź w całości ale komentarz obecnych w studio jest delikatnie mówiąc skandaliczny który można by było ująć słowami: martw się pan tym co robi wasz lewacki premier. Szczyt bezczelności.

  • Nie skandaliczny, lecz – bezradny. Co może w takiej sytuacji powiedzieć marionetka z PolinTV ? Udawać ze deszcz pada.

   • Skoro są bezradni, ale wiedzą, że firmują swoją twarzą zakłamaną stację telewizyjną utrzymującą własnych widzów w niewiedzy wobec faktu, że zostaną niewolnikami maleńkiej grupki żydowskich mafiozów wymuszających haracze – to najwyraźniej ta rola im odpowiada. Dziennikarską szmatę zawsze da się kupić, to tylko kwestia kwoty.

   • Zgaduję, że jak ruski niedźwiedź rżnie cię w d***, ty udajesz, że masz lewatywę.

 3. Kiedyś lubiłem tego gościa, wydawał się bystry i przyzwoity, tu jednak został zaskoczony do szpiku kości. Głosujcie na ruchy narodowe to że PiS-dzielce ani PO-dopceńce ani żadne media o tym nie mówią to znaczy że knuja coś przeciwko rdzennym mieszkańcom

 4. Ale czego można się spodziewać po telewizji reżimowej? Eskimosi kontrolują zresztą też TVN i Polsat. W naszym nieszczęśliwym kraju nie ma dużych propolskich mediów

 5. nikt nie mówi że prawica wchodzi od zawsze w doope USA a zwłaszcza republikanom
  Polska nie ma z tego zadnych korzysci
  a to co prawicowe barany robiły z proizraelskim Trumem w czasie kampanii wolalo o pomste do nieba
  zydzi którzy rządzą USA po prostu chca wykorzytac frajerów gdy nadazyła sie okazja jak nigdy
  dopiero teraz sie obudzili z glowa w zydowskim nocniku i robie siebie bohaterow walaczacych z 447 ktore nie ma zadnej mocy prawnej

  447 to tylko apel by zrobic z polykiem bo do buzi prawica juz wziela

   • Mikkiści to też nie prawica?
    Pamiętam jak pisałem dawno dawno temu o żydowskich powiązaniach Trumpa to zostałem zlinczowany.

 6. W TVN to się nie zdarzy bo tam nawet mysz się nie przeciśnie.Tam spraw źydowskich nie wolno poruszać bo TVN współpracuje z Źydami i Niemcami i ze wszystkimi którzy są przeciw Polsce.

  • Zgaduję, że jak ruski niedźwiedź rżnie cię w d***, ty udajesz, że masz lewatywę.

 7. Panie Feusette, z inteligentnego o ciętej ripoście gościa z przed 2018 roku (cezus z wypowiedzi w Auschwitz tzw ambasadoressy Izraela) – wstajesz Pan z kolan z szybkością PiS. Smutny widok jak zmieniasz się w Lisa obozu przeciwnego, będąc w zmowie milczenia z tzw. adwersarzami – w sprawie dla Polaków podstawowej.

 8. Moim skromnym zdaniem, piszący o tak zwanym”Skandalu” TVP szukając sensacji poruszył temat, w którym się po prostu ośmieszył, obnażając swój brak wiedzy w tym temacie.Nie będę robił wykładu na ten temat, gdyż to nie miejsce na uświadamianie tych, którzy historię Polski i nasze prawo znają z przekazów mediów o niemieckim kapitale.Piszący tę sensacyjną wiadomość powinien sięgnąć do przekazów żydowskich przedstawicieli swojego narodu (nie izraelskich z ćzerwoną legitymacją)i dowiedzieć się jakie decyzje i zobowiązania podjęli wobec swojej ojczyzny Polski po wybuchu II Wojny Światowej. Ponad to niech zerknie do dokumentów porozumień Polski i USA jakie zostały zawarte odnośnie” mienia bezspadkowego”jak to nazwał autor tej „sensacyjnej informacji” I tu stawiam kropkę. (Temat dętych nie zasługuje na większą uwagę).

  • A co ty też z Izraela? Może jeszcze dodasz wyście nas wybrali? A może ja ignorantem jestem w sprawie tych porozumień, to mnie oświeć proszę …
   Żenada …

 9. Jaka przerwana rozmowa… wszytko ok… Pan powiedział co chciał i zakończył…
  Jak zwykle kulą w płot… gdyby to było w TVN nikt by tego nie pisał

 10. Prowadzący po pierwsze nie jest żadnym dziennikarzem tylko sługusem pisdorow bo prawdziwy dziennikarz chociaż stara się być obiektywny… A po drugie nie udawał tylko po prostu prostak nie ma nawet pojęcia o czym słuchacz mówi. Dno dna

 11. Dzwoniący przede wszystkim mówił dosyć chaotycznie. Nie rozumiał prostych pytań. Albo nie chciał rozumieć. Ignorował pytania i mówił tylko o jednym i tym samym. W końcu zapędził się w kozi róg!

 12. Akurat Sakiewicz ma rację, że o tym nie powinno się dyskutować, tylko zignorować. Nadzieję dał Żydom Tusk, obiecując 800 miliardów.

 13. PiSiory i ich funkcjonariusze medialni sądzą że jak będą cicho siedzieć to sprawy nie będzie. A ja wam mówię że prędzej to ich już zmiotą jak będzie trzeba, a roszczenia pozostaną.

 14. Na jakąś listę trzeba zacząć wpisywać tych redaktorów, bo o zdajcach trzeba pamiętać..

 15. ewidentnie mają rozkaz blokowania tematów zydów i mają przygotowaną strategię by nagle zmieniać temat.

  jest zdecydowanie gorzej niż za komuny. za komuny cenzorzy byli po stronie ludu… i wiedzieli jak jest i starali się im jakoś pomóc.. a tu jest absolutna totalitarna wroga okupacja, nie mająca nic wspólnego z marionetkami. to są oddane żydozombies.

 16. Ludzie o czym wy møwicie, opamiętajcie się! Żydzi niech do Niemcøw idą po cokolwiek. Jak wyglądała chociażby Warszawa po wojnie? Kupa gruzów i to Polacy gołymi rękoma odbudowywali. Trochę niektørym historii trzrba przypomnieć. I więcej obiektywizmu, bo kierowanie sie lubieniem czy nielubieniem to dziecinada, artykuł -żenada!

 17. Ci polskojęzyczni dziennikarze byli wyraźnie poirytowani poruszaniem tematu roszczeń żydowskich. Dało się zauważyć całkowity brak troski o los narodu polskiego i państwa polskiego. Jak można ignorować tak poważny problem? To świadczy fatalnie o tych dziennikarzach. Sądzę, że ci dziennikarze to są żydzi, albo jakieś dwużydziany Polaka. Dało się wyczuć wrogość wobec tego Polaka z Kanady, który poruszył tak kontrowersyjny problem. Wypowiedź Polaka skwitowali w najbardziej idiotyczny sposób jaki to możliwe.

  • Jedyna merytoryczna wypowiedź. Nie ważne czy w pełni zgadzam się z Tobą czy nie. Autora wspomnianego artykułu nie nazwałem dziennikarzem, gdyż nie spełnił podstawowego warunku jakim jest rzetelność oparta na faktach. Postrzegam to jego „dzieło” jako- (wypociny trola).Przepraszam Cię za to słowa ale odpowiedniejszego nie znajduję.Pozdrawiam!

 18. pis i po to jedno zło. Niby się kłucą a siedzą i pija przy jednym stole.

 19. Jeśli kolejną kadencję wygra PiS będzie gorzej niż za komuny. Czeka nas totalitarna wroga okupacja żydowska.

  • Z Twoją opinią nie zgadzam się ale masz prawo do niej – wróżby co do przyszłości pozostawiam – wróżbitom. Co do partii Prawo i Sprawiedługość mam największe zaufani jakim mogłem obdarzyć jakąkolwiek partię na naszej scenie politycznej w moim życiu. Żadna do tej pory nie zdobyła u mnie takiego zaufania bym wstąpił w jej szeregi. Być może w następnej kadencji potrafią tego dokonać. Obecnie Prawo i Sprawiedliwość to jedyna partia, na którą mogę oddać swój głos.Pozdrawiam!

 20. Ludzie miejcie w du…..cały socjalizm na czele z PiS em i innymi tworami GŁOSUJCIE NA KONFEDERACJE !

  • trzeba uswiadamiac spoleczenstwo polskie ze skoro PO-PIS nie bronia interesow polski to trzeba glosowac na KONFEDERACJE Propolska inaczej bedzie jeszcze gorzej niz jest PIS jak I PO upodla Polske jeszcze bardziej, I bedzie juz oficjalnie nie Polska tylko polin.

 21. Kucyk nie osmieszaj sie i nie zmieniaj tematu Zamurowalo ci pysk Taki z ciebie patriota jak z koziej dup….. i ta paniusia w zoltej bluzce = jest bo ineczej nie mialbys z kim gadac smiechu warte

 22. Umieszczając swój komentarz na temat artykułu dotyczącego rzekomej sensacji w TVP, liczyłem na merytoryczną odpowiedź posiadającego wielkie braki w wiedzy historycznej i naszego prawa autora tych „sensacji” . A co mogę przeczytać w tych komentarzach? Wulgarny bełkot!
  W takim towarzystwie czuję się niekonfortowo.Żegnam, licząc na pojawienie się merytorycznych komentarzy na przyzwoitym poziomie.

Comments are closed.