Juncker znowu pijany? Prawie podpalił kobietę podczas uroczystości w Rwandzie [VIDEO]

Szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker macha pochodnią jak szalony. Foto: tter
Szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker macha pochodnią jak szalony. Foto: tter

W Rwandzie rozpoczęły się w niedzielę tygodniowe obchody 25. rocznicy ludobójstwa, w którym zginęło blisko milion osób. Jednym z gości był przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker. I jak zwykle pokazał się od najgorszej strony.

Gafy i wpadki Junckera są powszechnie znane. Często ma „problem z golenią” i w utrzymaniu równowagi muszą mu pomagać inni politycy.

Tym razem poproszono Junckera o podpalenie znicza upamiętniającego ofiary ludobójstwa w Rwandzie. I o mały włos nie doszło do wypadku.

Kiedy już podpalono znicz Juncker nie zwracając uwagi na to, że ma w ręku płonącą pochodnię zaczął się wycofywać i zamaszystym ruchem skierował płonący koniec kija w stronę pozostałych gości biorących udział w uroczystości.

Na szczęście jeden z gości był trzeźwy i zamaszystym ruchem odsunął pochodnie Junckera od stojącej obok kobiety, ratując jej twarz przed opaleniem. Źródła nie podają czy wcześniej uczestniczył w zakrapianej biesiadzie.

7 KOMENTARZE

  1. I to jest tzw. przedstawiciel Europy. Dno dna. Oto przedstawiciel upadku Europy. Wstyd i hańba. Żałosny pijaczyna.

    • Daj chopu spokoj. Moj wujek tez lubial popic i nikt sie na niego nie krzywil. Jak czlowiek musi to musi… chocby i w poscie.
      Jak bedziecie tak na niego skakac to Merkel go odwola a na jego miejsce przysle jakiegos Adolfa albo Donalda.

    • Zostawcie go w spokoju (Szanuj Szefa Swego, Możesz Mieć Gorszego…).

Comments are closed.