Tylko weszła i już szokuje. Magda Zając nago w programie „Big Brother”

Magda Zając/Fot. Facebook
Magda Zając/Fot. Facebook

Do domu Wielkiego Brata w minionym tygodniu dołączyła nowa uczestniczka – Magdalena Zając i od razu wywołała skandal. Postanowiła nie dostosowywać się do reguł, które przyjęli inni uczestnicy „Big Brothera” TVN i pokazała się nago.

Program „Big Brother” ma trwać do czerwca, a w tym czasie uczestnicy się zmieniają, jedni wychodzą z domu Wielkiego Brata, inni do niego wchodzą. Okazuje się, że nowa mieszkanka domu Wielkiego Brata ma zupełnie inne zasady od pozostałych użytkowników.

Magdalena Zając weszła do domu Wielkiego Brata we wtorek, jak się szybko okazało, wyróżniła się wśród pozostałych uczestników. Zając jest bez wątpienia postacią dominującą i wyrazistą. Kobieta z Chełma szybko stała się wiodącą postacią w programie TVN.

Magdalena Zając ma 27 lat i 9-letnią córkę. Oprócz tego nie ma zahamowań i przyznaje, że jest otwarta na nowe znajomości i traktuje udział w programie jako przygodę. Uczestnicy show szybko zauważyli, że z powodu obecności nowej kobiety w programie zmienił się Igor.

Najważniejszym wydarzeniem było to, że już w środę wieczorem Magda postanowiła wyłamać się z zasady obowiązującej wśród pań mieszkających w domu Wielkiego Brata i zdecydowała się na kąpiel bez kostiumu. Widzowie są zachwyceni, ale nie podobało się to innym uczestnikom programu.

Bardzo ciekawe mogą być rozmowy między Zając, a Justyną Żak, która jest blogerką i weganką. Zając bowiem hoduje zwierzęta na ubój, a do tego jest fanką łowiectwa. Łatwo się domyślić jakie zdanie na ten temat ma weganka z wyboru.

Co ciekawe Magdalena kilka lat temu wystąpiła w teledysku do piosenki disco-polo „Szaleję za tobą”…

Źródło: RMF FM