Tylko weszła i już szokuje. Magda Zając nago w programie „Big Brother”

Magda Zając/Fot. Facebook
Magda Zając/Fot. Facebook

Do domu Wielkiego Brata w minionym tygodniu dołączyła nowa uczestniczka – Magdalena Zając i od razu wywołała skandal. Postanowiła nie dostosowywać się do reguł, które przyjęli inni uczestnicy „Big Brothera” TVN i pokazała się nago.

Program „Big Brother” ma trwać do czerwca, a w tym czasie uczestnicy się zmieniają, jedni wychodzą z domu Wielkiego Brata, inni do niego wchodzą. Okazuje się, że nowa mieszkanka domu Wielkiego Brata ma zupełnie inne zasady od pozostałych użytkowników.

Magdalena Zając weszła do domu Wielkiego Brata we wtorek, jak się szybko okazało, wyróżniła się wśród pozostałych uczestników. Zając jest bez wątpienia postacią dominującą i wyrazistą. Kobieta z Chełma szybko stała się wiodącą postacią w programie TVN.

Magdalena Zając ma 27 lat i 9-letnią córkę. Oprócz tego nie ma zahamowań i przyznaje, że jest otwarta na nowe znajomości i traktuje udział w programie jako przygodę. Uczestnicy show szybko zauważyli, że z powodu obecności nowej kobiety w programie zmienił się Igor.

Najważniejszym wydarzeniem było to, że już w środę wieczorem Magda postanowiła wyłamać się z zasady obowiązującej wśród pań mieszkających w domu Wielkiego Brata i zdecydowała się na kąpiel bez kostiumu. Widzowie są zachwyceni, ale nie podobało się to innym uczestnikom programu.

Bardzo ciekawe mogą być rozmowy między Zając, a Justyną Żak, która jest blogerką i weganką. Zając bowiem hoduje zwierzęta na ubój, a do tego jest fanką łowiectwa. Łatwo się domyślić jakie zdanie na ten temat ma weganka z wyboru.

Co ciekawe Magdalena kilka lat temu wystąpiła w teledysku do piosenki disco-polo „Szaleję za tobą”…

Źródło: RMF FM

25 KOMENTARZE

  • Kto jest tak zdesperowany, żeby klikać w news, a potem zostawiać komentarz na tamat, który go nie obchodzi?

 1. Ten program to przeżytek i dno tam idą ludzie bez perspektyw na życie którzy sobie nie radzą w życiu i nic nie potrafią garstka pajacy z różnych lub takich samych środowisk za kasę zrobią wszystko zero szacunku do samego siebie pokazać dupę cycki za kasęb i myśli że jest super puste dno zero i nic więcej żenada i wstyd później nazywani gwiazdami celebrytami to tylko jedno wielkie gówno ..

 2. Wieśniara , przewróci się o własne ego ! Nic dziwnego ze jest nie lubiana u siebie !

 3. Czytając te komentarze ręce opadają tylko krytykować ludzie potrafią spójrzcie wokół siebie i na siebie zanim napiszecie coś na forum………..;(

  • Typowe dla mentalności Polaczków, zjechać z góry do dołu innych. Niech sobie robią co chcą, nam to krzywdy nie rozbi to nie wiem po co się tak buzujecoe tym programem. W tym kraju nigdy nie będzie normalnie

 4. Jakby się tam rozebrała Ewa Sonet to rozumiem ,ale z całą sympatią dla Madzi nie ma na co patrzeć 😋

 5. Pokazała tyłek cycki już jest wielką gwiazdą. A widzowie piorą swoje mózgi przed swoimi przyszłymi „autorytetami”
  Będą wam radzić jak żyć bo przykład już jest 😂
  To smutne że nie mają wam nic więcej do zaoferowania 😬
  Telewizja jest dla społeczeństwa spatologizowanego umysłowo. Bez niej zaczniecie oddychać a kiedy wrócicie równolegle do książek to w końcu zaczniecie myśleć samodzielnie.

 6. Każdy jeden serwis powiela te same brednie. Kąpała się topless, a nie nago. Miała majtki, czy to tak trudno zrozumieć?

 7. No sami poważni! Króluje krytyka i nienawiść. Po to są produkowane różnego typu programy rozrywkowe żeby właśnie każdy znalazł tam coś dla siebie. Każdy z nas jest jest inny, lubi coś innego. Dlaczego to krytykować…

 8. Mogą tam nawet zajadać się własnymi fekaliami i tak to nie poprawi oglądalności

Comments are closed.