Jak wrabiać w popieranie Hitlera. Murzyńska działaczka Candance Owens obnaża w Kongresie kłamstwa i manipulacje Demokratów [VIDEO]

Murzyńska działaczka Candance Owens obnaża w Kongresie manipulacje Demokratów usiłujących wmówić, że jest zwolenniczką Hitlera i rasistką. Źródło: YT/C-span
Murzyńska działaczka Candance Owens obnaża w Kongresie manipulacje Demokratów usiłujących wmówić, że jest zwolenniczką Hitlera i rasistką. Źródło: YT/C-span

Candance Owen występując w Kongresie jako świadek zdemaskowała manipulacje mediów i Demokratów próbujące z niej uczynić zwolenniczkę nazizmu. Działaczka przewodzi ruchowi czarnoskórych Amerykanów popierających Trumpa. Nagranie z jej polemiki w Kongresie z Demokratami jest wielkim przebojem w amerykańskich mediach społecznościowych. 

Przesłuchanie odbyło się przed Komitetem Sprawiedliwości niższej izby Kongresu – Izby Reprezentantów. Fragmenty relacji z posiedzenia komitetu są teraz wielki przebojem w amerykańskich mediach. Obejrzało je już miliony Amerykanów, co jest rzeczą wyjątkowa, jeśli brać pod uwagę, że chodzi o jakieś posiedzenie jednego z wielu komitetów w Kongresie.

A to wszystko za prawą Candance Owens, która przewodzi ruchowi czarnoskórych popierających Trumpa. Dzięki niej mnóstwo murzynów opuściło już szeregi Demokratów i stało się zwolennikami prezydenta.

Demokraci wmawiają, za sprawą Trumpa w Ameryce w siłę rosną biali nacjonaliści i rasiści. Tego dotyczyło posiedzenie Komitetu Sprawiedliwości.

Kongresmen Demokratów Ted Lieu oskarżył zeznającą Owens, którą na świadka powołali Republikanie o popieranie Hitlera. Na dowód przytoczył 30-sekundowy fragment nagrania z jej wystąpienia w Wielkiej Brytanii, które miało świadczyć iż wychwala ludobójcę.

Nagranie zostało pozbawione jednak kontekstu. Wycięto m.in fragmenty pytań z sali na, które odpowiadała Owens. W tak zmanipulowanej formie wcześniej dystrybuowały je media wspierające Demokratów, a teraz w Kongresie przedstawił je polityk Demokratów Lieu.

Owen nie wytrzymała i powiedziała, że Lieu uważa czarnoskórych Amerykanów za durniów skoro myśli, że w to uwierzą i nie obejrzą całości nagrania. Zainterweniował na to przewodniczący Komitetu Jerry Nadler, również Demokrata mówiąc by Owens nie odnosiła się do Lieu jak do głupka. Na co Owens odpaliła, że w cale tego nie powiedziała i przewodniczący najwyraźniej jej nie słuchał. Po czym wyjaśniła na czym polegała manipulacja z nagraniem i próba uczynienia z niej zwolenniczki Hitlera.

Według niej Demokrata specjalnie wyciął z calości fragment, w którym jakoby broniła Hitlera. Tymczasem ona odnosiła się do globalistów i przeciwstawiała im narodowców, stwierdzając, że Hitlera nie da się utożsamiać z ideami współczesnych przeciwników globalizmu, bo był ludobójcą i psychopatą, który mordował własny naród Stwierdziła również, że w podobny sposób manipuluje się wypowiedziami Trumpa. Dodała również, ze została zaproszona przez uniwersytet prowadzony przez ortodoksyjnych Żydów i poleciała nawet na otwarcie ambasady USA w Jerozolimie czego nie zrobił żaden z Demokratów.

Nagrania z tej polemiki są prawdziwym hitem w USA. Ogląda je miliony ludzi. Jest szeroko komentowane przez polityków, ekspertów – głównie zwolenników Trumpa. Demokraci oczywiście wstydzą się obnażenia ich manipulacji. Owens po raz kolejny stała się bohaterka mediów społecznościowych.

Demokraci nie mogą jej ścierpieć, bo mają do czynienia z murzynką która głośno i otwarcie wspiera Trumpa, a oni oskarżają go o rasizm. To m.in Owens sprawiła, że poparcie Trumpa rośnie wśród murzynów. Żaden z republikańskich prezydentów nie miał tak wielu zwolenników wśród czarnoskórej mniejszości. A to od niej zależy władza Demokratów.

W każdych wyborach około 90% czarnoskórych Amerykanów głosuje własnie na Demokratów. Bez ich poparcia Demokraci nie mieliby praktycznie żadnych szans. Ich taktyka sprowadza się m.in do nieustannego wmawiania, że Trump i jego zwolennicy, jak choćby Owens są rasistami, nazistami etc.

Comments are closed.