Partia Kierowców dołączyła do Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy. „Nie ma tygodnia, w którym ktoś nowy nie przyłączyłby się do nas”

Marek Jakubiak, Janusz Korwin-Mikke, Kaja Godek, Grzegorz Braun, Piotr Liroy-Marzec, Robert Winnicki na konwencji Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy. / foto: LiveOn.pl
Marek Jakubiak, Janusz Korwin-Mikke, Kaja Godek, Grzegorz Braun, Piotr Liroy-Marzec, Robert Winnicki na konwencji Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy. / foto: LiveOn.pl

Kandydaci z Partii Kierowców będą startować w wyborach do PE z list Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy. O podpisaniu w środę porozumienia w tej sprawie poinformowali: szef koła poselskiego Konfederacji Jacek Wilk oraz liderka Partii Kierowców Halszka Bielecka.

Podczas środowej konferencji prasowej w Sejmie Bielecka poinformowała, że kandydaci z Partii Kierowców będą startować do europarlamentu z ósmego miejsca list wyborczych Konfederacji we wszystkich okręgach. – Od dzisiaj (…) oficjalnie przyłączmy się do Konfederacji – oświadczyła.

My się cieszymy, bo nie ma tygodnia, w którym ktoś nowy nie przyłączyłby się do nas i nie zasiliłby Konfederacji – powiedział Wilk. Dodał, że Partia Kierowców jest „szczególnie cennym nabytkiem”.

– Pomijając nawet fakt, że kierowcy to jest prawie każdy z nas, to trzeba podkreślić, że kierowcy są chyba najbardziej uciskaną grupą w Polsce, i to na wiele sposobów – fiskalnie, bo wystarczy spojrzeć ile opłat, podatków, ile akcyzy jest w litrze paliwa, żeby zobaczyć, jak bardzo „sfiskalizowana” jest jazda samochodem – mówił polityk.

Wilk mówił też, o coraz większych utrudnieniach przy wjeżdżaniu do centrów miast czy „coraz dziwniejsze, czasami absurdalne przepisy” oraz ostatnie rozwiązania wprowadzane przez Unię Europejską, która – jak mówił – „uchwala antypolski i «antyprzewozowy», jeśli chodzi o polskich przewoźników, pakiet mobilności”.

Ten pakiet mobilności tak naprawdę wyeliminuje w dużej części, albo może w całości, polskich przewoźników, bardzo utrudni życie dziesiątkom-setkom tysięcy ludzi żyjących w Polsce z przewozu, którzy podróżują za granicę, którzy przywożą towary. Więc to jest kolejne działanie europejskie, skierowane przeciwko Polsce i przeciwko jednej z czołowych branż polskich, przeciwko takiej branży, która rzeczywiście do tej pory mogła w Unii Europejskiej odnosić sukcesy – powiedział.

Zapewniał, że także dlatego Konfederacja startuje w eurowyborach, żeby „tego typu antypolskie działania, skierowane tylko i wyłącznie pod kątem interesu określonych państw, żeby tego typu działania blokować”.

– Tym cenniejsza jest inicjatywa Partii Kierowców, która się do nas przyłącza, bo ten głos nas wzmacnia i ten głos powoduje, że będziemy jeszcze mocniej o tych sprawach mówić, a więc walczyć nie tylko o interesy kierowców w Polsce, ale też na arenie międzynarodowej, w Unii Europejskiej, która naszych przewoźników, nasz transport, już po prostu bezczelnie, oficjalnie zwalcza – stwierdził Wilk.

Bielecka zapewniła, że kandydaci jej partii będą realizować postulaty Partii Kierowców. – Skupimy się na ochronie prawa, będziemy przeciwko dyskryminacji, zarówno zawodowych kierowców, jak również przedsiębiorców, ale także zwykłych kierowców, którzy po prostu potrzebują sprawiedliwego traktowania – oświadczyła.

Pytana o struktury Partii Kierowców przyznała, że jest to „stosunkowo nowy twór”, bo partia ta została zarejestrowana dwa tygodnie temu, ale rozwija się w całej Polsce. – Mamy już ponad sześć tysięcy zgłoszeń od kandydatów do partii. Znajdujemy ludzi, którzy są aktywistami z różnych dziedzin. Nie reprezentujemy tylko kierowców prywatnych, mamy ludzi, którzy m.in. pracują w fundacjach pomagających osobom poszkodowanym w wypadkach – powiedziała Bielecka.

Źródło: PAP

87 KOMENTARZE

 1. Przydała by się jeszcze partia „artystów cyrkowych”…
  Ps.: ;) :D :D :D :D

  • Artyści cyrkowi to chodzą teraz w tęczowych marszach LGBT, tam same baby z brodami z stanikami na głowie ;-)

   • Lesbijek Gejów Biseksualistów Tranwestytów – nazywajmy rzeczy po imieniu :)
    TO WAŻNE, to nie PZPR, KC PZPR, PIS, PO, POPIS, to lesbijki, geje, biseksualiści i tranwestyci !!!

  • Jest już taka. Wabi się Polin Srom Plej liberalnego komunisty Gwiazdowskiego. Jest to zbieranina szurów typu Ciok, Knuth, Garbowski i Krzekotowska. Jeśli dołączą się do niej Małpian Kowalski z Konownowiczem powinni zmienić nazwę na Polin Cirkus Drim Tim…

   • … tego małpiana to mi szkoda mimo wszystko, pamiętam go w czasach jego świetności, jak rozwalał lewactwo. Tak upaść, jest mi po ludzku go szkoda, podjął szereg złych decyzji którymi skazał się na polityczną banicję.

    • Daj spokój z tym trollem politycznym. Wiarygodność tego człowieka jest równa ZERO. Znowu by w ostatniej chwili zmienił poglądy na jakiś temat i dał nogę.

     • Jest jeszcze równie liczna partia MTWT, czytaj Mam To W Tyłku, czyli cała masa ludzi któży nie chodzą na wybory i nie interesują się polityką.
      Ludziom któży głosują na MTWT, trzeba uświadamiać, to że nie interesujesz się polityką nie sprawi, że ona przestanie interesować się tobą.

  • Jedyne czego brakuje w polskiej polityce to…Piłsudski i Berezy Kartuskiej…czyli miejsca gdzie powinien siedzieć PiS i inni popaprancy z tego namiotu cyrkowego w Wawie.

 2. Kilka słów o Konserwatywnym libertarianizmie – czyli Paleolibertarianizmie, Konserwatywnym liberalizmie i Liberalizmie światopoglądowym:

  Kwestia tego czy w ogóle potrzeba jest dodawać słowo „konserwatywny”, bo co to jest liberalizm światopoglądowy? Czy liberalizmem obyczajowym można nazwać prawny przywilej pozbawiania jednostki nienarodzonej i nie będącej agresorem prawa do życia – co jest jednocześnie ograniczaniem wolności jednostki, ponieważ jednostka nie jest wolna od ataków na jej życie. To jednostka szkodząca w momencie stosowania przemocy powinna tracić prawa, a nie jednostka praworządna, więc to nie pro-choicerzy, a pro-liferzy są liberalni światopoglądowo, bo chronią i szanują wolność jednostki. Nie ma czegoś takiego jak prawo do szkodzenia, to jest kompletny absurd, bo samo prawo jest właśnie po to żeby karać jednostki które szkodzą jednostkom praworządnym.

  Pro-life – liberalizm światopoglądowy (obyczajowy).

   • A krytykowanie Putina przez JKM za to, że miesza się w sprawy Doniecka i za to, że nie zrobił bardziej radykalnych reform gospodarczych, to też konserwatyzm?

    Nie rozumiem po co zadajesz takie głupie pytania.

    • Chodzi o to że dla prawicy aborcja powinna być złem a skoro w Rosji jest milion aborcji rocznie to jak można za to wychwalać władze Rosji?

     pch24.pl/dramatyczne-informacje-o-skali-aborcji-w-rosji–kazdego-roku-zabijanych-jest-750-tys–dzieci,67335,i.html

     • Można wychwalać za inne rzeczy, ale nie za aborcję. np. za to, że za posiadanie narkotyków nie ścigają. Nie popieram brania tego świństwa – to i tak bierze tylko jakiś margines w społeczeństwie (może jakieś 0,5), bez względu na to czy narkotyki są dostępne legalnie czy na czarnym rynku, ale każdy ma prawo posiadać dowolne substancje i państwu nic do tego.

     • zapamiętaj na zawsze – lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć
      twój pogląd na aborcję jakoś mi nie przeszkadza ale rzecz w tym że ten punkt widzenia prowadzi do totalnego odmóżdzenia i idzie to w parze jak alkoholizm u narkomanów

      prawdziwych narkomanów w zasadzie nie ma tak jak nie ma twojej „prawdziwej prawicy”
      każdy użytkownik narkotyków to alkoholik a każdy pro lifer to narodowy socjalista

     • Wybacz, ale bredzisz jakbyś był naćpany. W jaki sposób to może prowadzić do głupoty?

      Jaki postęp czynią wyskrobywacze? Oni nie czynią żadnego postępu, bo tylko wyskrobują. Postęp w medycynie czynią naukowcy dokonujący odkryć.

     • a z czyjej inicjatywy powstał np nowy program socjalny „za życiem”

      albo 500plus czy „prorodzinny” zakaz handlu?

      żyj dalej w kłamstwie

     • obcy kapitał też może zostac z Polski pogoniony bo przecież zdaniem pro liferów oni tu inwestują miliardy by Polaków zdepopulizować

      pro life to najgorsza kupa guwna

     • dlaczego nie ma jakichs racjonalnych reforrm służby zdrowia ? czemu tez nie ma korwinowego prawa do samobojstwa (nie eutanazji) dla ciezko chorych?
      bo pro liferzy nad tym czuwają by cie nie „zdepopulalizowano”

      wiecej przykladów nie bede szukał bo jak sie uprzesz że nic nie widzisz to nie zobaczysz

     • „zdaniem pro liferów oni tu inwestują miliardy by Polaków zdepopulizować”

      Kiedy tak mówili? Udowodnij to, że ktoś z KONFEDERACJI tak mówił. Pisać to sobie możesz. Ja popieram ludzi z partii KORWiN/WOLNOŚĆ, więc co mnie obchodzą pro-liferzy? Liczy się to, że nie mają nic przeciwko rozmontowaniu unii, więc w stosunku do unio-kołchozu są anarcho-kapitalistyczni.

      Antyszczepionkowcy i pro-liferzy są przeciwko umowom rządów z koncernami farmaceutycznymi, więc będzie ich łatwo przekonać do prywatyzacji szpitali – a właściwie już ktoś to zrobił – zrobili to: Doktor Hubert Czerniak i Jerzy Zięba.

     • antyszczepionkowcy to bratnia z proliferami banda kretynow wg ktorej zwolennik dobrowolnosci Michalkiewicz jest zdrajca bo wyjasnil naukowo mechanizm ich dzialania ktorego nie potepil i niechcacy zachwalil

      wlasnie przez to jest przymus bo poslowie typu dr Sosnierz senior widza samych idiotow

     • Tak jak pisałem. Oni mnie w ogóle nie obchodzą. Liczy się to co popierają obecnie. Po to jest KONFEDERACJA żeby zawierać deklaracje.

  • Wygląda na to, że nie ma czegoś takiego jak Konserwatywny libertarianizm – czyli Paleolibertarianizm, Konserwatywny liberalizm, światopoglądowy liberalizm i gospodarczy liberalizm – jest tylko liberalizm, ale z drugiej strony istnieje coś takiego jak „wartości konserwatywne” – czyli np. poszanowanie rodziny – „Dzieci należą do rodziców”, a nie do państwa i „Wszystkie dzieci nasze są”. Małżeństwo, to po prostu pojęcie i z definicji jest to związek kobiety i mężczyzny, tak samo jak pojęcie „Rodzice” -z definicji ojciec i matka, wiec nie ma to nic wspólnego z wartościami konserwatywnymi, bo to są po prostu pojęcia.

   • jak długo będziesz żył w kłamstwie że typowi pro liferzy są bliżej twoich wszystkich poglądów na wolny handel i wolność osobistą?’
    przez zaraze pro life Polska własnie zdycha a tobie marzy się „dożynanie watahy”

    • Przecież nie mają nic przeciwko rozmontowaniu unii, więc w tej kwestii są anarcho-kapitalistyczni.

     Nie jesteś żadnym liberałem, bo sprzeciwiasz się naruszaniu wolności tylko jeśli Twoja wolność osobista jest naruszana przez kogoś innego, ale jeśli naruszana jest wolność innego człowieka (w tym przypadku nienarodzonego), to już wtedy jest OK – Ty i każdy inny powinien mieć zagwarantowany przywilej naruszania czyjejś wolności bezkarnie, bo Tobie i innym tak się podoba. Masz moralność Kalego.

     • nie chce mi sie prowadzic idiotycznych dyskusji o zarodkach jak od tysiecy lat ludzie szukaja metod przerywania ciazy
      kiedys to byly ziola

      nie odpisales wczoraj ile jestes gotow placic niemcom za prawa do schengen
      poanarchizowac kazdy glupi potrafi

    • A dzisiaj są tabletki wczesnoporonne. Przypominam, że Wolnościowcy w tej koalicji są za rozwaleniem unio-kołchozu, a nie za wyjściem z unii. Nie ma to znaczenia ile, ale dwie rzeczy są pewne: dotacje i unijne regulacje szkodzą, więc lepiej już jest płacić za Schengen niż siedzieć w tym biurokratycznym bagnie.

     • sa dwie drogi
      my placimy im grube miliardy euro albo oni placa je nam i przejmujemy ich ustawodawstwo czyli glownie kwestie zwiazane z dotacjami

      gdybym byl Niemcem czy Szwajcarem widzial bym sprawe inaczej niz jako obywatel Polski

     • ps tabletką wczesnoporonna to nie ziola pozno poronne
      i tak dziwne ze to popierasz

     • zobacz jak Rydzyk sobie radzi dzieki UE
      pieniadze leza na ulicy ale nie kazdy potrafi je podniesc, dyro ktory żyje w komunie i nikomu swojego majatku nie zostawi bylby lepszym premierem od obecnego

    • Rozwalenie się unii nie oznacza jednoczesnego rozwalenia Schengen – historia kołem się toczy, więc kto wie…? Może wróci XIX-wieczna La belle époque. Na razie trzeba działać w celu rozwalenia unii.

     • dobre checie realizacji twojego planu ma jedynie jakubiak
      reszta to na ogol banda idiotow ktorej osoba jakubiaka zreszta przeszkadza

     • Co ty możesz wiedzieć o czyichś dobrych chęciach? Możesz jedynie snuć urojenia – tak w tej chwili.

     • ja po prostu nie daje sie nabrac na haslo „prawica” bo kazda po czasie jest taka sama biorac pod uwage pewne wartosci ktorych ty na szczescie nie wyznajesz

      braun tez mial byc wolnosciowcem a teraz chce zamykac ludzi w wiezieniu za to co robia w 4 scianach

     • Nie, Ty po prostu masz jakieś dziwne uprzedzenie do samego słowa „prawica”

      Zwolennicy państwa prawa, nie mogą być po tej samej stronie co zwolennicy państwa totalnego-opiekuńczego.

      „Chcącemu nie dzieje się krzywda” – Wolnościowiec – Prawica
      „Oni wiedzą lepiej” – Mentalny niewolnik – Lewica

      Trzeba na czymś oprzeć podział. Jedynym sensownym podziałem jest ten na mentalnych niewolników – zwolenników totalnego państwa opiekuńczego (lewica) i Wolnościowców zwolenników państwa prawa gwarantującego wolność jednostki (prawica).

      Tutaj mniej więcej na skos przechodzi linia która dzieli prawicę od lewicy:
      wykop.pl/cdn/c3201142/comment_Y8lN3CfkNIrKZrRggMN1XoeFoi1xCusW.jpg

      Nie wziąłeś pod uwagę, że powiedział to na potrzeby kampanii? Przecież coś takiego jest kompletnie nie do zrealizowania – Państwo będzie każdego szpiegowało i sprawdzało kto jest homosiem. Pomyśl przez chwilę. Prezydent Brazylii miał podobne zdanie na temat homosi i wygrał wybory. Braun ma zupełnie inny elektorat niż Korwin, a Ja jestem przedstawicielem elektoratu Korwina.

     • (edit)
      Nie, Ty po prostu masz jakieś dziwne uprzedzenie do samego słowa „prawica”

      Zwolennicy państwa prawa, nie mogą być po tej samej stronie co zwolennicy państwa totalnego-opiekuńczego.

      „Chcącemu nie dzieje się krzywda” – Wolnościowiec – Prawica
      „Oni wiedzą lepiej” – Mentalny niewolnik – Lewica

      Trzeba na czymś oprzeć podział. Jedynym sensownym podziałem jest ten na mentalnych niewolników – zwolenników totalnego państwa opiekuńczego (lewica) i Wolnościowców zwolenników państwa prawa gwarantującego wolność jednostki (prawica).

      Tutaj mniej więcej na skos przechodzi linia która dzieli prawicę od lewicy:
      wykop.pl/cdn/c3201142/comment_Y8lN3CfkNIrKZrRggMN1XoeFoi1xCusW.jpg

      Nie wziąłeś pod uwagę, że powiedział to na potrzeby kampanii? Przecież coś takiego jest kompletnie nie do zrealizowania – Państwo będzie każdego szpiegowało i sprawdzało kto jest homosiem? Pomyśl przez chwilę. Prezydent Brazylii miał podobne zdanie na temat homosi i wygrał wybory. Braun ma zupełnie inny elektorat niż Korwin, a Ja jestem przedstawicielem elektoratu Korwina.

     • chcesz zebym snul kolejne „urojenia” kim w praktyce byli by prawicowi „wolnosciowcy”?
      braun nie powiedzial nic co by mnie zaskoczylo
      jakubiak jest dla mnie w porzadku i na dzis kropka

     • Nie musisz snuć urojeń, Ja Ci wyjaśnię kim są – To Right-Libertarians:

      en.wikipedia.org/wiki/Right-libertarianism

      en.wikipedia.org/wiki/International_Alliance_of_Libertarian_Parties

    • Dlatego własnie nie popieram wielkiego oszustwa – trzeciej drogi – keynesistowskiego dystrybucjonizmu/korporacjonizmu. Trzeba skończyć z przywilejami dla określonych grup społecznych takich jak: różne spółki, związki zawodowe, LGBT, Episkopat itd.

 3. Pięknie się Konfederacja rozwija, oby tak dalej. Psy szczekają, karawana jedzie dalej by uzdrowić ten kraj! Brawo, tak trzymać!

  • Brawo TAXI, dziekujmy i modlmy sie przylaczenie wszystkich POLAKOW! KONFEDERACJE +RUCH NARODOWY

   Precz z POLSKI…. UBer z pejsami UBecki

   • Brawo taxi za? Zakorkowanie Warszawy? Złotówy zamiast protestować powinny przejść do Ubera, lub podwyższyć standart usług również zacząć kożystać z rozwiązań ubera, aplikacji mobilnych itp. rynek by zweryfikował kto jest lepszy. Ale nie, lepiej jest robić raban i napadać na kierowców ubera i niszczyć im samochoty itd. patologia.

    • TAXI moze korzystac z aplikacji ale TAXI jest w Polaksich rekach a UBer w zydowskich….. Precz juz cala Polske zniszczyli jak „staka ziemniaczana”
     TAXI POLSKA FIRMA I POZOSTANIE POLSKA !!!
     Brawo KONFEDERACJA musimy zniszczyc POPIS!~

  • Konfederacja się nie rozwija. Brak ich w mediach, bo skutecznie ich blokują i przemilczają. Przeciętny Polak w ogóle o nich nie słyszał. Przewiduję jakieś 3% w wyborach.

   • W tych śmiesznych sondażach już przekraczają próg. Prawda jest taka, że KONFEDERACJA osiągnie wynik w granicach 20 proc. a Kukiz i Wiosna nawet nie mają nawet najmniejszych szans na dostanie się do unio-kołchozu. Będzie zdziwienie PiSowskiego lewactwa jak z Braunem w Gdańsku.

   • (edit)
    W tych śmiesznych sondażach już przekraczają próg. Prawda jest taka, że KONFEDERACJA osiągnie wynik w granicach 20 proc. a Kukiz i Wiosna nie mają nawet najmniejszych szans na dostanie się do unio-kołchozu. Będzie zdziwienie PiSowskiego lewactwa jak z Braunem w Gdańsku.

   • Nie ufaj tak zwanym sondażom, większość z nich jest zmanipulowana i niema nic wspólnego z żeczywistością. Spokojnie teraz Konfederacja ma ponad 5% potym jak przyłączyli się do niej kierowcy któży na każdym kroku są okradani przez to pazerne państwo.

 4. Ciekawe bo jak podaje NCzasz zarejestrowano 25 komitetów wyborczych w tym KW Partii Kierowców; Rozumiem, że ktoś się podszywa. Dlatego własnie dołączyli?
  PS. KW KORWiN odmówiono rejestracji.

  • jak będzie 3% to będzie super, bo będą dotacje. taki mają target.

   co innego, że kierowców w PL jest z 10m, więc gdyby się skoncentrowali na taniej benzynie, i zrobili kampanię, że „jesteśćie okradzani”, to by z kilka milionów głosów dostali. Ci kierowcy to pierwsza targetowana grupa wyborców. do tej pory Korwin targetował tylko gimbazę.

 5. i to jest jakiś już sukces bo określa target, ale by na nim jechać, należy klarownie pokazać, że po wygranych wyborach benzyna będzie po 2.50.

  niech za każdym razem gdy ludzie tankują, ludzie myślą, że ktoś kradnie im 50 zł, 100 zł, itd, i jechać na tym. spoty, spoty, reklamy.

  „zatankowałem za 50 zł. ukradli mi 25zl.”
  „zatankowałem za 100zł, ukradli mi 50 zł”
  „miesięcznie wydaję 300zł na benzynę. kradną mi 150zł”
  i na koniec dać tirowca..
  „zawsze tankuję za 1000zł. kradną mi 500zł”

  i finał… droga benzyna oznacza drogie zakupy.

  ————————–

  nie ma znaczenia, że to nie do końca jest prawda. ważna, by ludziom to powtarzać codziennie. wtedy jest target, i wtedy z czasem ten target zagłosuje na Narodowców, bo będzie chciał tanią benzynę… albo, bo będzie chciał zmiany, a tania benzyna będzie pretekstem do oddania głosu.

  to jest wielki sukces, tyle, że te prawicowe debile nie kumają tego, i znowu będą szukali poparcia w gimbusach.

  • Gdyby byli debilami, jak to ująłeś buraku, to nie dogadywali by się z partią kierowców..

   • … 30 lat za późno, i nie z własnego pomysłu.

    prawicowcy to debile. a nawet debile totalne, zresztą jesteś tego najlepszym przykładem wierząc, że jak zastąpisz POPIS Konfederacją to cokolwiek się zmieni.

    czyż to nie Wasz król powiedział, zresztą bardzo słusznie, że gdyby wybory mogły cokolwiek zmienić to dawno temu byłyby zakazane?

    oni mają z Was gimby bekę. nawet jak przypadkowo połączycie się z kierowcami, taksówkarzami, przedsiębiorcami, listonoszami, spedytorami i artystami to i tak dostaniecie 3%, bo taki target ma narzucony przez centralę Wasz król.

    Korwin dawno temu by wybory wygrał. ale on nie chce ich wygrać, bo to by oznaczało jego koniec. te 800tyś lajków jest dzięki temu, że jest w opozycji. Pawlaka nikt nie pamięta.

    • Wiesz że Konfederacja nawet w tych zmanipulowanych sondażach przebija próg 5%, także zaktualizuj swoją wiedzę zanim zaczniesz kogoś robić w jajo. W wyborach dostanie z 20% i będzie takie ździwienie jak z Braunem w Gdańsku!
     Konfederacja to realna alternatywa dla POPIS-u, nareszcie można z czystym sumieniem głosować na formację która ma naprawdę zamiar uzdrowić ten kraj.
     A przy okazji, gimbazę skończyłem w 2003 roku buraku.

    • 15 razy czytałem dokładnie takie same komentarze.

     tłumaczę Ci, że to nie wyborcy decydują kiedy będzie konfederacja czy inna partia razem, tylko służby i posłyszne im media.

     jesteście debilami, że chodzicie na wybory. trzeba to olać. dokładnie tak samo jak się to robiło w latach 1945-1989, tylko wtedy doszło do sytuacji, że jak ktoś nie poszedł na wybory, to wywalali go z roboty… i dokładnie tak samo będzie i teraz (albo kara).

     wybory to fikcja, i korwin i cała ta reszta żydów w konfederacji doskonale o tym wie, a ich rolą jest przygotowywanie gruntu pod np ustawkę 447. michałkiewicz trochę popłacze, ludzie trochę pokomentują, a amerykanie z ruskimi (żydy) i tak Polskę okradną, i to nie z chciwości, ale ponieważ Polska im zagraża ideologicznie jako Naród Wybrany.

     są dwa Narody na świecie które mają się za wybrane… my i żydzi…. i żydzi jak będzie taka możliwość to rzucą na Polskę atomówki.

 6. Teoretycznie bardzo dobry nabytek, bo właściwie niekontrowersyjny (no, może dla „zielonych”, ale tych i tak nie przyciągniemy) i walczący o interes bardzo dużej grupy, ale… czy wiele osób zdecyduje się zagłosować na tę partię? Wątpię. Niemniej głosami nie można gardzić i nawet po tę mniejszą ich liczbę warto się schylić.

  • wystarczy zrobić całą kampanię, że jak wygra korwin to benzyna będzie po 2.50, i potem wszędzie pokazywać spoty matek i emerytek które tankują za 100, 120, 210, które mówię, jak mantrę dla idiotó, że ukradli mi 50, 60, 105 zł.

   małpy się będą cieszyły bo będą umiały dzielić na pół. a tankuje każdy.

   gdybym ja się bawił w żydokrację, to w pierwszej kolejności chiałbym kierowców. minimum milion głosów, i bardzo łatwy kąsek do zdobycia.

   • trzeba jechać na kłamstwie, że cała Europa będzie u nas tankowała… całe Niemcy, całe Czechy, Słowacja, Ukraina, Białoruś… itd.

    ludzie to wszystko kupią… ale jest jeden problem…

    Korwin nie zamierza nic wygrywać. jego SBcką rolą jest kontrolowanie elektoratu ekstremalnego, i ma zawsze się upewnić, że skończy z 3%, i dodam, że to jest czasem trudniejsze, niż dostanie 50%. każdy debil w PL może wygrać wybory, ale tylko człowiek bardzo zdolny może umieć je przegrać, niszcząc przy okazji głosy całej ekstremalnej grupy wyborców.

   • Teoretycznie masz rację, ale europarlamentarzyści nie obniżą ceny benzyny i wątpię, żeby ona była najważniejsza dla głosujących. Myślę, że większe znaczenie dla ludzi ma to, że są zwolennikami lub przeciwnikami przyjmowania tzw. uchodźców, górnikami, katolikami, pederastami czy rodzicami. A to, że są przy okazji też kierowcami – mimo że to odbija się na ich portfelach – jest rzeczą już mniej ważną (pomijam jakichś automaniaków).

    • przypomina mi się dowcip…

     jedzie furmanką chłop z żoną. zatrzymuje ich dziedzic i pyta, „gdzie jedziecie przyjacielu”?, na co chłop odpowiada, że na Skierniewice. dzidziec na to, że „super, to pojadę z Wami”.
     potem jadą, jadą, i od słowa do słowa, od wódeczki do wódeczki , i dziedzić na furmance zaczyna ostro r….ć żonę chłopa. robi swoje, kończy, i prosi chłopa by się zatrzymał bo chce tu wysiąść.
     wysiada.
     a chłop w śmiech.
     żona chłopa wtedy krzyczy „i czemu się śmiejesz idioto!”, a chłop na to, ” bo ja mu powiedziałem, że jedziemy na Skierniewice, a myśmy jechali na Żyrardów.”

     i to Ty jesteś tu tym chłopem. albo masz 18 lat, wtedy błędy są absolutnie akceptowalne.

    • w zasadzie to myślę, że masz 18 lat.. więc spokojnie nie przejmuj się, żartem, tylko wracaj do nauki.

   • Szkoda to czytać wasze wypróżniena na łamach tego portalu

    • ale trochę idei w świat idzie.

     jakieś efekty widać. małe bo małe, ale coś się dzieje. Polska to dziś w sumie jedyny normalny kraj.

     • Konferencja to odgromnik PiSu i zawsze jest gotowe zdradzić Polaków. Powinniśmy wszyscy organizować się wokół Michała Kolodziejczaka i Agro Unii

 7. Rolnicza lista PiSokomunistycznego rozdawnictwa pieniędzy podatków:
  Jednolita płatność obszarowa – 459,19 zł/ha
  Dopłaty za zazielenienie – 308,18 zł/ha
  Dopłaty dla młodego rolnika – 175,62 zł/ha
  Płatność dodatkowa – 178,01 zł/ha
  Dopłaty do bydła – 293,04 zł/szt.
  Dopłaty do krów – 373,70 zł/szt.
  Dopłaty do owiec – 101,39 zł/szt.
  Dopłaty do kóz – 54,78 zł/szt.
  Dopłaty do roślin strączkowych na ziarno (do 75 ha) – 721,04 zł/ha
  Dopłaty do roślin strączkowych na ziarno (powyżej 75 ha) – 360,52 zł/ha
  Dopłaty do roślin pastewnych – 438,71 zł/ha
  Dopłaty do chmielu – 2 129,87 zł/ha
  Dopłaty do ziemniaków skrobiowych – 1 065,89 zł/ha
  Dopłaty do buraków cukrowych – 1 495,63 zł/ha
  Dopłaty do pomidorów – 3 320,78 zł/ha
  Dopłaty do truskawek – 1 054,35 zł/ha
  Dopłaty do lnu – 486,12 zł/ha
  Dopłaty do konopi włóknistych – 235,26 zł/ha
  Dopłaty do tytoniu – Virginia – 3,50 zł/kg
  Dopłaty do tytoniu – pozostały tytoń – 2,46 zł/kg
  (źródło: tygodnik rolniczy)

 8. Wszyscy na tym forum jestescie kompletnymi idiotami z ala wilk na czele!

 9. ala wilk jak jestes botem to bardzo marnym a jak nie jestes tzn ze jestes skonczonym kretynem

 10. Partia kierowców została założona tydzień temu przez Halszkę Bielecką, której akademia patriotów należy do konfederacji, po czym momentalnie do niej przystępuje. Partia słup do robienia propagandy sukcesu..

Comments are closed.