Robert Lewandowski w formie. Zdjął koszulkę i pochwalił się mięśniami. „Dawaj na fame MMA Lewy” [FOTO]

Robert Lewandowski. / foto: Instagram
Robert Lewandowski. / foto: Instagram

Wielu uważa Roberta Lewandowskiego za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. Trudno się dziwić, ponieważ „Lewy” bardzo dba o formę – często po godzinach zostaje na siłowni. Efektami pochwalił się na Instagramie. Robi wrażenie.

W tym roku nie zobaczymy Roberta Lewandowskiego w Lidze Mistrzów. Bayern Monachium nie znalazł się bowiem w gronie ośmiu najlepszych drużyn obecnej edycji rozgrywek. Bawarczycy odpadli w poprzedniej rundzie w dwumeczu przeciwko Liverpoolowi.

„Lewy” nie będzie mógł zatem spełnić swojego wielkiego marzenia o trofeum dla najlepszej klubowej drużyny Europy. Mimo tego nie poddaje się i dba o formę i na treningach pracuje jeszcze ciężej niż zwykle.

Efektami pochwalił się na Instagramie. Zamieścił zdjęcie z salki treningowej, bez koszulki. „Hard work always pays off” – napisał piłkarz.

Niektórzy z użytkowników zwrócili uwagę na rękawice bokserskie na dłoniach Roberta i wieszczyli zmianę branży.

„Dawaj na fame MMA lewy” – sugerowali internauci.

Źródło:Instagram/se.pl

8 KOMENTARZE

  1. Ja mimo 69 lat mam o wiele lepszą muskulaturę i sylwetkę. On niczym szczególnym nie imponuje.

  2. Gdyby nie wyjechał do Niemiec, byłby nikim. Narodowi niemieckiemu zawdzięcza wszystko – sukces, pieniądze i sławę. W polen zostałby zgnojony.

    • Polacy po prostu nie lubią ignorantów, zarozumialców, samouwielbienia, chwalenia się jaki jestem piękny, mądry i bogaty, rąbniętych żon.

  3. O, kazde z was lepsze od „Lewego”. Ladniejsze nozki, wieksze miesnie, wiecej zdobytych bramek. Skad wy sie wzieliscie? Znajomi Sommera?

Comments are closed.