Ale jazda! „Perfekcyjna pani domu” napisała książkę. Nie zgadniecie o czym.

Małgorzata Rozenek-Majdan fot: instagram.com

Małgorzata Rozenek-Majdan od lat nie schodzi z łamów plotkarskich pism i portali internetowych. „Perfekcyjna pani domu” zdążyła” wydać już kilka książek. Jednak tematyka jej najnowszej pozycji może zaskakiwać.

Małgonia wydała książkę pod tytułem „In vitro – rozmowy intymne”. Co ją do tego skłoniło starała się wyjaśnić w swoim ostatnim wpisie na profilu instagramowym:

Dziś już mogę głośno podzielić się z Wami efektami mojej wielomiesięcznej pracy ❤ Długie poszukiwania bohaterów, kilkanaście spotkań, kilkadziesiąt godzin rozmów, wiele łez, radości, śmiechu oraz smutku… Jestem dumna z tego, że książka „In vitro. Rozmowy intymne” właśnie ujrzała światło dzienne.

Okazuje się, że pani Rozenek ma swoje doświadczenie z medycznym wspomaganiem zapłodnienia:

Jestem szczęśliwą mamą dwóch wspaniałych synów. Nie byłoby ich ze mną, gdyby nie pomoc lekarzy. Gdyby nie In vitro.

View this post on Instagram

Dziś już mogę głośno podzielić się z Wami efektami mojej wielomiesięcznej pracy ❤ Długie poszukiwania bohaterów, kilkanaście spotkań, kilkadziesiąt godzin rozmów, wiele łez, radości, śmiechu oraz smutku… Jestem dumna z tego, że książka „In vitro. Rozmowy intymne” właśnie ujrzała światło dzienne. Jestem szczęśliwą mamą dwóch wspaniałych synów. Nie byłoby ich ze mną, gdyby nie pomoc lekarzy. Gdyby nie In vitro. Dyskusja wokół tego tematu wciąż rodzi niezdrowe emocje, powiela krzywdzące stereotypy, służy jako narzędzie walki politycznej. Dzięki ginekologom, seksuologom, embriologom oraz księdzu dominikanowi przedstawię Wam całą prawdę o tej procedurze. Kilkakrotnie przeszłam procedury In vitro, i tak jak tysiące kobiet, mających problem z zajściem w ciąże, znam radość sukcesu i smutek porażki. Nie mogę dłużej milczeć. Czuję, że razem z innymi rodzicami mam obowiązek zabrać głos. @proszynski_wydawnictwo Książkę znajdziecie w przedsprzedaży na @empikcom

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

źródło: Instagram.com

Comments are closed.