Jerzy Zięba do Jarosława Kaczyńskiego: „Niech Pan dołączy do Konfederacji!” [VIDEO]

Jerzy Zięba. Foto: yt/wRealu24
Jerzy Zięba. Foto: yt/wRealu24

Autor bestsellera „Ukryte terapie” Jerzy Zięba na jednym ze swoich wykładów postanowił lekko zażartować sobie z dwóch głównych partii politycznych w Polsce, czyli z PiS i PO. Z uśmiechem na ustach wezwał prezesa Jarosława Kaczyńskiego do przystąpienia do… Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy.

Jerzy Zięba od lat jest propagatorem szwajcarskiego modelu demokracji. Rozumie przez to marginalizację partyjnych tworów i oddanie większej władzy bezpośrednio narodowi m.in. w postaci referendów.

W tym duchu postanowił lekko zadrwić sobie z dwóch głównych partii politycznych w Polsce, które na zmianę dzielą się władzą w naszym kraju.

„Bardzo was proszę, bo to poleci gdzieś tam świat teraz – Hubert Czerniak tu siedzi, członek Konfederacji – zaproście do was PiS, Zaproście pana Kaczyńskiego i powiedzcie mu: Panie Jarosławie chcemy oddać władzę narodowi zgodnie z konstytucją! Zobaczymy co pan Jarosław wtedy powie. Znaczy ja wiem co powie ale mogę się mylić” – stwierdził Zięba.

„Idźcie do PO i powiedzcie, ale nie będziecie rządzić, już nigdy więcej nie będziecie partią rządzącą! Dlaczego? No dlatego, że to naród będzie sprawował nad wami kontrolę. Panie Jarosławie Kaczyński, niech Pan dołączy do tej Konfederacji. Ja Pana bardzo uprzejmie proszę, ja Jerzy Zięba. Dziękuję bardzo” – powiedział z uśmiechem Jerzy Zięba.

48 KOMENTARZE

  • Zięba otworzył wielu ludziom oczy na zakłamanie medycyny rokefelrowskiej w książkach Ukryte Terapie I i II.

   Nic nie zmieni faktu że POPiS to zdrajcy i miejsca Kaczora Donalda jest w kryminale za zdradę stanu!

  • Zięby nie lubią lemingi i trolle koncernów farmaceutycznych, bo ludzie leczą się prostymi metodami.

  • To lepiej niż być takim psychopatą jak miernota życiowa „depolonizator”.

  • Podludzie bez mózgu.Ale to dobrze,bo się nawpie… ziębowych specyfików,rychłą zdechną i może chociaż część z nich nie przekaże dalej sparszywiałych genów.

   • Daje sobie rękę uciąć że ludzie słuchający Zieby przekażą lepsze geny od Twoich,po wypowiedzi widać że nie potrafisz myśleć samodzielnie i pseudonim Kowal idealnie pasuje do Ciebie mlotku :)

   • Hahahaha banda idiotów pod wodzą żyda Zięby kontratakuję :D Ale tak to jest jak wierzy się gościowi który pod przykrywką wspiera koncerny farmaceutyczne. Jak wiadomo koncerny zarabiają 10 razy więcej na leczeniu powikłań niż na samych chorobach, dlatego żydek ziębuś wasz kochany ładuje w was witaminkę C czy inne bzdety. Nie ciekawi was skąd takie ogromne ceny za dosłownie parę mililitrów niektórych jego specyfików? No cóż, zapraszam na Deep Weeb, jest tam pełno informacji wykradzionych z baz danych koncernów w tym informację o partnerach biznesowych. Dziwnym trafem przewija się tam pozycja J. Zięba. Hakerzy jak widać czasem się przydają :D

    • @Antyk——Zieba Zydem??? Odplynales kolego. Jego rodzina ukrywala Zydow w czasie wojny. Ci, co ukrywali, zostali za to rozstrzelani przez Niemcow.

 1. Zapraszanie Kaczyńskiego gdziekolwiek to jak próba wytłumaczenia głupiemu dlaczego jest głupi. Kompletny bezsens i strata czasu, ale rozumiem, że p. Zięba robi sobie jaja z Kaczelnika, który na siłę próbuje zostać kopią Piłsudskiego. Ciekawe czy Jarosław planuje też spocząć na Wawelu ? Swojego braciszka masona wraz z bratową już tam wcisnął.

  • Podpadłeś właśnie harcerzykom z żoliborskiej grupy rekonstrukcji historycznej „sanacja”, bo inaczej się tych rządów Populizmu i Socjalizmu nie da nazwać.

 2. Teza: nawet jeśli wszyscy pójdziemy zagłosować na Konferencję to i tak ci którzy zawłaszczyli władzę po 89′, liczenie głosów mają pod pełną kontrolą. Nasi okupanci nigdy władzy nie oddadzą – chyba że zawisną na latarni.

  • Konferencją nazywamy zwyczajowo, i dla jaj, de f e k a c j ę.
   A to co napisałeś, to zwyczajnie jest s.r.a.n.i.e w banie.

  • Poza tym pierwsze słyszę żeby doktor łapówka był w Konfederacji.

  • Lepsza woda Zięby niż niektóre „sukcesy” medycyny mainstreamowej takie jak chemioterapia, prozac czy proceder amputacyjny. Przynajmniej nie zaszkodzi. W uzasadnionych przypadkach można nawet mówić o mordycynie.

   • Jasne. W XIX wieku połowa Polek nie dożywała 18 roku życia, tak cudownie było wtedy bez „mordmedycyny”

     • Kałębasiak masz ADHD klawiaturowe, to może pozbądź się Kału.

    • Dlaczego nawet w średniowieczu ludzie wysoko postawieni dozywali sędziego wieku?cudy medycyny, szczepienia?a może zmieniła się świadomość ludzi i to było głównym problemem umieralnosci

 3. Coś w tym jest! Ile znacie osób, które otwarcie mówią, że nie głosują? Ja niewiele.
  Tymczasem frekwencja w wyborach rzadko przekracza 50%, a największa w historii nie pokonała 65%. Do tego ogromne ilości głosów nieważnych.

 4. Wierzcie lub nie mnie metody Zięby wyłączył z wieloletnich przewlekłych zatok.Dobry z niego człowiek

 5. Pan Zieba jest bardzo dobrym człowiekiem.
  Dzięki niemu wyleczyłem się z migren które miałem od 25 lat i cały czas tabletki przeciw bólowe .A od tej pory kiedy przeczytałem książkę pana Zięby wystarczyła szczypta soli klodawskiej i woda

 6. Ja tez kupuje suplementy Zieby i je sobie chwale. Takie firmy jak Visanto powinny wyrastac jak grzyby po deszczu. Warunek jeden. Zadnego sciemniania i oszustwa. Produkt najwyzszej jakosci i przebadany. A takie sa produkty Zieby. Dlaczego mam placic Big Farmie? Niech zarabia Zieba!

 7. Mam cicha nadzieje, ze na jesieni Zieba, Czerniak, Jaskowski, Socha, Lopata i inni dolacza do Konfederacji.

 8. Zięba otworzył oczy wielu ludziom na kłamstwa w medycynie, np brak badań klinicznych szczepionek- jako preparatów medycznych a nie leków!
  Dobrze że popiera Konfederacje-jedyną słuszną opcję.

  • Wyrób medyczny lub produkt leczniczy. Takie sa możliwości. Zapewne masz na myśli produkty lecznicze, czyli leki wlaśnie. No więc zapewniam, że badania kliniczne szczepionek istnieją. Sam bralem w takich udział. Plus jeszcze parę tysiecy pacjentów w samej Polsce.

   • Trolu nikogo już nie okłamiesz, nie ma żadnych badań. Tej fali nie zatrzymacie. Ludzie budzą się i widzą że medycyna to ogromny biznes, szczepionki które nie mają potwierdzonej skuteczności działania, leki na choroby które nie istnieją np statyny obniżające poziom cholesterolu- który jak się okazało nie powoduje miażdżycy.

    • A w sumie „chcącemu nie dzieje się krzywda” .Niech wszyscy chętni leczą się u Zięby,a nagrodą za to będzie nagroda Darwina.Po prostu wyeliminują swoje geny z populacji.Dla narodu to dobrze.

 9. panie Jerzy Zięba, nawet w żartach nie zapraszaj Pan do Konfederacji Polskiej miernot, bo zapaskudzą nam powietrze swoimi wyziewami;

Comments are closed.