Dramat Isabel. Zdradziła ile wisi jej Marcinkiewicz. Ma długi i musi spać w ubraniu. „Pożyczałam pieniądze z myślą, że je spłacę otrzymując już wtedy zaległe alimenty. Nic z tych rzeczy”

Isabel Olchowicz-Marcinkiewicz/Fot. Facebook
Isabel Olchowicz-Marcinkiewicz/Fot. Facebook

Była żona Kazimierza Marcinkiewicza poskarżyła się na Facebooku, że ma długi spowodowane tym, że Kaz nie płaci jej alimentów. „Niepełnosprawność boli i kosztuje. Sama stałam się dłużnikiem przez dłużnika alimentacyjnego” – skarżyła się.

„To, co przeczytacie Państwo poniżej, to moja obecna rzeczywistość. Niealimentacja w wykonaniu p. Marcinkiewicza zmusiła mnie do kolejnego obnażenia się. Czy nie ma na tym świecie kogoś, kto dotrze do alimenciarza i uświadomi mu, jak jego działania przekładają się na jego byłą żonę, a co istotniejsze, osobę niepełnosprawną, osobę trzymającą nierealizowany wyrok sądu w ręku” – pytała Isabel.

„Mam DŁUGI, mam poważne długi wobec firm pożyczkowych, długi zaciągnięte do zaspokajania moich potrzeb codziennych, rehabilitacji, psychoterapii, opieki itd, gdy potrzebowałam ich najbardziej, a ból ograniczał funkcjonowanie. Pożyczałam na to pieniądze z myślą, że je spłacę otrzymując już wtedy zaległe alimenty. Niestety nic z tych rzeczy” – wyznała.

Była żona byłego premiera skarżyła się, że z powodu „niepełnosprawności fizycznej i depresji” nie jest w stanie podjąć żadnej pracy, która pozwoliłaby jej „finansowo zaspokoić wszystkie moje podstawowe potrzeby”.

„Nie mówiąc już o spłacie dotychczasowych długów opiewających obecnie na kwotę ponad 50 tysięcy zł. Budzę się i myślę, że to koszmar senny, że to nie może być prawda, ale jednak jest. Mój były mąż i dłużnik alimentacyjny jest mi winny ponad 100 tysięcy zł i co? NIC. Jak wszyscy już zauważyli i uwierzyli, są to umyślne i celowe działania p.Marcinkiewicza, który z pełną premedytacją nie wypełnia wyroku sądu, nie płaci, nie spłaca zasądzonych kwot, śmiejąc się wszystkim ludziom, wyborcom i prawu w twarz!” – grzmiała.

„Dlatego głośno poruszam ten problem, obnażam się i wiele mnie to kosztuje, solidaryzuję się również z innymi ofiarami niealimentacji, samotnie borykającymi się z codziennością, bo alimenciarze interpretują wyrok sądu po swojemu – «mogę, ale nie muszę»!!!!! Mój dłużnik alimentacyjny p. Kazimierz Marcinkiewicz, mój były mąż i były premier tego kraju robi wszystko, by wskazać innym oszustom i manipulantom, jak nie respektować prawa. ROBI TO też, a może przede wszystkim, KOSZTEM wierzyciela alimentacyjnego, czyli mnie, swojej byłej żony, kosztem jej ZDROWIA psychicznego i fizycznego” – dodała Isabel.

To jednak nie jest najgorsze. Jak wyznała poetka z Brwinowa, przez to, że Kaz unika płacenia alimentów, nie stać jej na zatrudnienie kogoś do pomocy. A, jak twierdzi, ta jest jej niezbędna do normalnego funkcjonowania, bowiem w 2014 roku Isabel jadąc na spotkanie z wtedy już chłodnym i obojętnym wobec niej mężem, zasłabła i uderzyła w ekran dźwiękochłonny. Od tamtej pory ma borykać się m.in. z przeczulicą skóry. Kobieta nie może przez nią nawet założyć rękawa na kontuzjowane ramię. Isabel twierdzi również, że czasem ma problem, żeby się samodzielnie rozebrać i musi spać w ubraniu.

„NIE STAĆ MNIE na opiekę, jakiej potrzebuję na co dzień, na opiekę specjalistyczną-medyczną, czyli na to, na co sąd m.in. mi je przyznał.
Nie mam nikogo, kto bezinteresownie poświęcałby mi swój czas, wszyscy mają swoje obowiązki, każdy ma swoje życie, pracę, rozumiem. Jedyne na co mogłabym liczyć, ale nie mogę sobie na to pozwolić, to pomoc odpłatna. Zwracałam się kiedyś o pomoc w lokalnym ośrodku pomocy społecznej, ale nie mieli dla mnie odpowiedniej osoby, nie tylko do pomocy ale i osoby z wiedzą medyczną. W związku z powyższym bywa, że czasem śpię w ubraniu (bo sama nie ubiorę/rozbiorę się, nie wspominając innych czynności), bo nie stać mnie, żeby opiekunka przychodziła dzień w dzień czy, marzenie ściętej głowy, dwa razy dziennie, jak to było wcześniej”
– twierdziła.

Niepełnosprawność boli i kosztuje.🤕💰Sama stałam się dłużnikiem przez dłużnika alimentacyjnego.To co przeczytacie…

Izabela OlchowiczMarcinkiewicz 发布于 2019年4月11日周四

Źródło: Facebook/nczas.com

20 KOMENTARZE

 1. Bogaci bankrutuja inaczej… brawo dobra zmiana, podobno tak swietnie dbacie o polskie kobiety…

  • JEŁOPIE A CO MA DO TEGO DOBRA ZMIANA? TO JEJ I ALIMENCIARZA SPRAWA, NO I SĄDÓW Z KOMORNIKIEM. Celowo capsem byś zrozumiał, pojął.

 2. „Była żona byłego premiera skarżyła się, że z powodu „niepełnosprawności fizycznej i depresji” nie jest w stanie podjąć żadnej pracy, która pozwoliłaby jej „finansowo zaspokoić wszystkie moje podstawowe potrzeby”.

  W ten sposób każdy może tłumaczyć swoje lenistwo i nieróbstwo. Z tego wynika, że jest zwyczajną leniwą pasożytką unikającą jakiejkolwiek pracy.

 3. Kasa kasa i tyloo kasa.Tylko to ją obchodzi i zrobi wszystko by ją zdobyć.Sprzedała by dusze diabłu za garść srebniaków i 5 minut sławy.Głupia baba i tyle.

 4. Do roboty niech się lala weźmie, młoda jest i zdrowa już. Świadczenia alimentacyjne powinny być na dzieci, byłych małżonków w rzeczywistej potrzebie itp, a nie na leniwe paniusie, którym się tyłka ruszyć nie chce.

  • Ta babka jest przykładem że czasami lepiej się nie żenić ;). Ale tego Kazia orze, wyciera nim podłogę. Stary głupi teraz pluje sobie w brodę że w ogóle poznał to zachłanne coś. Do roboty niech się Izabella weźmie. To będą pieniążki :)

 5. Niech powie Kaczorowi że jest krową, wtedy dostanie socjal Krowa+

 6. Jest u szczytu popularności. Zapewne trochę by dostała za sesję w CKM albo innym magazynie dla mężczyzn skoro już nic produktywnego nie może zrobić. A tak na poważnie to są zajęcia z których idzie wyżyć w kalectwie. Szkoda że nie próbowała się utrzymać. W końcu Kaz wyrzyga kasę, trzeba tylko dożyć do tego czasu.

  • Ta kobieta jest niebezpieczna. Chora psychicznie. Przypomniał mi się film,, Tato.,, wypisuje na FB, komentarze tylko od chorych jak ona. Współczuję jemu z całego serdca. Dlaczego on nic nie robi, żeby się bronić. Baba katastrofa

 7. Ale ona niby jest pisarka i poetka. Glowe chyba ma zdrowa i prawa reke do pisania. Ile lat chce tak ciagnac te alimenty? Dla mnie to wyludzenie a nie potrzeba. ANo a nasz byly premier mogl sobie zone bardziej szanowac to mialby teraz mniej siwych wlosow i wieksze szanse na powrot do polityki.

 8. Co ona wie o niepełnosprawności? Nic. To chciwa baba na kasę. Nie powołuje się na niepełnosprawność.,bo nikomu nie życzę niepełnosprawności

 9. Ta kobieta jest niebezpieczna. Chora psychicznie. Przypomniał mi się film,, Tato.,, wypisuje na FB, komentarze tylko od chorych jak ona. Współczuję jemu z całego serdca. Dlaczego on nic nie robi, żeby się bronić. Baba katastrofa

 10. Ostatnie foto w internecie, wyciągnięte dresy, paskudna baba. Dobrze ze ma zablokowane na FB komentarze 🤣🤣🤣🤣🤣

Comments are closed.