Już jutro w Warszawie: Braun, Korwin-Mikke, Ziemkiewicz, Sommer, Michalkiewicz, Bosak, Loranty i Rola. Ostatnie godziny na sfinansowanie wydarzenia

VI Konferencja Prawicy Wolnościowej
VI Konferencja Prawicy Wolnościowej

Serdecznie zaprasza na wiosenną IV. Konferencję Prawicy wolnościowej, która odbędzie się w dniach 13-14 kwietnia 2019 roku, w Centralnej Bibliotece Rolniczej przy warszawskim Placu Zamkowym.

Wśród prelegentów na pewno zobaczymy takie postacie jak: Grzegorz Braun, Janusz Korwin-Mikke, Rafał Ziemkiewicz, Tomasz Sommer, Stanisław Michalkiewicz, Krzysztof Bosak, Dariusz Loranty i Marcin Rola, który już teraz zapowiada wywiad niespodziankę!

Wstęp na konferencję jest wolny!

Serdecznie prosimy o pomoc w jej finansowaniu. Szczegółowy plan konferencji i możliwość wsparcia: TUTAJ.

19 KOMENTARZE

 1. Czy na imprezie dziad żebrzący będzie zbierał od głupków na przeprowadzkę do nowego luksusowego mieszkania?

  • Nie ale planowano przeprowadzenie zbiórki na protezę mózgu dla ciebie. Zrezygnowano ze względu na koszty, znacznie przewyższające sumy potrzebne w typowych przypadkach (czyli przeciętnych idiotów).

  • Nie interesuj się nie swoimi pieniędzmi,bo to delikatnie mówiąc jest niegrzeczne.Wystarczy,że socjalistyczny(inaczej złodziejski) kradnie ciężko pracującym ludziom i rozdaje np.sobie,pseudo inwalidom,leniom,daje na różne poliny i takie tam,a nawet obywatelom innych państewek.Przykładem jest dofinansowanie kilkudziesięciu tysięcy obywateli Izraela kwotą 100 euro miesięcznie.St.Michalkiewicz tylko prosi o pomoc,a rząd jak potrzebuje to po prostu bierze.Widzisz różnicę prymitywie?

   • Widze bucu- i to ogromna.Ktos majacy 70 lat i prowadzacy wlasna dzialalnosc a do tego bedac dziennikarzem i nie potrafiacy wykupic swojego mieszkania to tylko nieudacznik .Ktos, kto z racji duzego oddzwieku zwiazanego ze swoja profesja, wiec rowniez dziennikarz, miesza sprawy prywatne i zawodowe, zebrzac o pieniadze to jest kompletne zero

 2. wyżebraliście ledwo 4 koła, gdybyście ruszyli tyłki, to nawet zbierając puste butelki po piwie, zebralibyście więcej, gdzie ten wasz kapitalizm?!

  • Skąd możesz wiedzieć cos o kapitalizmie skoro nawet nie znasz podstaw arytmetyki. Ba nie znasz się nawet na skupie butelek.

 3. Rola i Ziemniakiewicz to kryptoszabesgoje, niestety dla Konfabulacji

 4. Jakim cudem w Polsce legalnie spotykają się faszyści, antysemici, głoszący dyskryminujące, groźne hasła? Jestem w szoku!

 5. To wasi europosłowie, co zarabiają miesięcznie po 40k zł nie mogą dorzucić się? Chyba, że sami nie wierzą w to przedsięwzięcie…

 6. Czy mieszkanie Mihaökiewocza jest juz wykupione?Na co zbieramy aktualnie.Na Porsche dla Sommerra?

  • Dales Michalkiewiczowi jakies pieniadze? Pewnie nie dales, bo nikt do tego nie zmusza.
   Za to, dajesz pod przymusem na ochrone Kaczynskiego, na jego zabawki, na zabawki Schetyny i innych nierobow.
   Nie widziesz roznicy miedzy dobrowolnym datkiem, a okradaniem przez rzad i poslow, pod haslami wyrownywania szans?
   Czy, gdy dajesz na WOSP, to zastanawiasz sie, co Owsiak robi z tymi pieniedzmi?
   Moze tym sie zainteresuj i przestan bredzic.

Comments are closed.