Konflikt największych gwiazd „Tańca z Gwiazdami”! Maserak i Macademian Girl na ustach wszystkich. Gwiazdy Polsatu „nie przepadają za sobą i wiedzą o tym wszyscy”

Macademian Girl oraz Rafał Maserak w
Macademian Girl oraz Rafał Maserak w "Tańcu z Gwiazdami". / foto: Instagram

Tamara i Rafał nie przepadają za sobą i wiedzą o tym wszyscy – mówi portalowi party.pl informator z programu „Taniec z Gwiazdami”. Show Polsatu wkracza w decydującą fazę, a jednymi z faworytów programu są z całą pewnością Rafał Maserak i Macademian Girl.

W walce o wielki finał „Tańca z Gwiazdami” pozostało jeszcze sześć para. Każda z nich ma szansę, jednak wśród faworytów wymienia się szczególnie Macademian Girl, która tańczy w parze z Rafałem Maserakiem.

Tamara, bo tak naprawdę nazywa się Macademian Girl, i Rafał nie byli jeszcze zagrożeni ani razu i świetnie radzą sobie na parkiecie, jednak zakulisowe doniesienia wskazują na to, że para kompletnie się nie dogaduje.

Okazuje się, że poza treningami para właściwie ze sobą nie rozmawia. – Tamara i Rafał nie przepadają za sobą i wiedzą o tym wszyscy, którzy pracują przy programie. W ich przypadku sprawdza się powiedzenie, że trafiła kosa na kamień – mówi informator party.pl.

Rafał jest niezwykle upartym człowiekiem, który dąży do celu i bardzo dużo wymaga od swoich partnerek. Kiedyś jedna z nich nazwała go nawet tyranem – dodaje.

Z kolei Tamara jest osobą, która ma bardzo silny charakter i nie pozwala sobie na pewne zachowania i odzywki, dlatego kilka razy zwróciła uwagę Rafałowi i to mu się nie spodobało – podkreśla informator portalu.

1 KOMENTARZ

  1. Pewnie już i tak zdążyli się że sobą przespać, więc wszystko w ‚ich normie’.

Comments are closed.