Nożownicy atakują. Dwa zabójstwa w jedną noc w Warszawie. „Zabezpieczyliśmy ślady i przesłuchaliśmy świadków”

Policja. Obrazek ilustracyjny. Foto: policja.pl
Policja. Obrazek ilustracyjny. Foto: policja.pl

W czwartek w Warszawie doszło do dwóch napaści. Przy ul. Sobieskiego ugodzony nożem został 40-letni mężczyzna. Drugi atak został przeprowadzony na mężczyźnie na terenie plebanii na Muranowie. Obie ofiary ataków zmarły.

Obie tragedie miały miejsce w czwartkowy wieczór w stolicy, jednak służby nie łączą ich ze sobą. Do pierwszego ataku doszło przy ul. Sobieskiego. – Rzucił nóż, torbę i uciekł. I złapali go naprzeciwko hotelu. Jestem w szoku, bo mieszkam tutaj od wielu lat – mówiła w rozmowie z RMF FM jedna z mieszkanek.

40-latek otrzymał szybką pomoc i reanimację, jednak nie udało się go uratować. Mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych ran. Jak podaje warszawawpigulce.pl, w wyniku bezpośrednich działań policja zatrzymała 29-latka. Napastnik miał około 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Do drugiej napaści doszło na terenie parafii na Muranowie. Na początku pojawiły się doniesienia, że sprawca tam również użył noża, jednak po przesłuchaniu księży taką wersję zdarzeń wykluczono.

W rozmowie z PAP rzecznik archidiecezji warszawskiej ks. Przemysław Śliwiński wyjaśniał, że w budynku plebanii kościoła św. Augustyna napastnik zaatakował mężczyznę oraz księdza, który stanął w obronie pokrzywdzonego.

Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie zmarł. Jak wynika z relacji ks. Śliwińskiego, wcześniej został pobity. 65-latek wraz z żoną pojechał do kościoła, aby przystąpić do spowiedzi z całego życia. Został zaatakowany w przedsionku, gdy wychodził z plebanii. Zmarły był ojcem jednego z duchownych archidiecezji warszawskiej.

Zabezpieczyliśmy ślady i przesłuchaliśmy świadków. To wstępny etap postępowania – mówił Sylwester Marczak z Komendy Stołecznej Policji.

Źródła: wp.pl/rmf24.pl/Twitter/warszawawpigulce.pl

5 KOMENTARZE

 1. Tak sie konczy ‚ocieplanie stosunkow’ z EU przez pKaczynskiego. POLSKA ZALANA CIAPATYM GOWNEM!!!

 2. TESTOWE WDROŻENIE 5G czytaj MIND CONTROL zakończono (jak widać) SUKCESEM

  po wdrożeniu docelowym czyli w CAŁYM KRAJU

  90% policjantów, ich szpicli i prowokatorów, wojskowych, tajniaków
  100% polityków, ich misiewiczów, klerykałów, sędziów czy urzędasów

  STANIE SIĘ SYSTEMOWI ZBĘDNYMI
  bo WŁADZĘ BOSKĄ BĘDZIE MIAŁ OPERATOR SYSTEMU,
  ten przy konsoli systemu puszczający w eter sygnał (dla maschiacha zabij)

  a całą reszta się WYRŻNIE będąc „głosami w głowie” NAPUSZCZONA NA SIEBIE
  albo zostanie wyrznięta przez BRATNIE V KOLUMNIE SZKOCKO-MASOŃSKICH kretów
  kohorty i sotnie masonów pRUSKICH…. już czekających na wkroczenie……

  tylko 5G ZAKRÓLUJE w polin++
  zwłaszcza w wersji ussmańskiej

  • 90% policjantów, ich szpicli i prowokatorów, wojskowych, tajniaków 100% polityków, ich misiewiczów, klerykałów, sędziów czy urzędasów STANIE SIĘ SYSTEMOWI ZBĘDNYMI,

   no to muszą walczyć jak chcą przetrwać.

 3. „Jestem w szoku, bo mieszkam tutaj od wielu lat” – ludzie, wyprowadzajcie się czym prędzej z ulicy Sobieskiego, żeby uniknąć szoku.

 4. Ten 29 koleś pracował dla grubasa. Grubas wyciearał nim podłogę, ubliżał mu, krzyczał i robił sobie z niego publicznie jaja. G0wniarz nie wytrzymał i zarżnął grubasa. To była dobrze planowana zemsta. Standard, sadysytyczny bos i niewolnik idiota.

Comments are closed.