Totalna dzicz! Niemka załatwiła się… do kartonu ze słodyczami w kołobrzeskim markecie

Obrazek ilustracyjny/Fot. Pixabay
Obrazek ilustracyjny/Fot. Pixabay

Do nietypowego zdarzenia doszło w markecie przy ul. Tarnowskiego w Kołobrzegu. Pracownicy zgłosili policjantom nietypową sytuację.

Pracownicy kołobrzeskiego marketu przyłapali Niemkę na załatwianiu potrzeby do… kartonu pełnego opakowań cukierków. Policjanci potwierdzili zgłoszenie. Załoga sklepu pokazała im dowód w postaci zniszczonego kartonu.

Okazało się, że kobieta mówi tylko po niemiecku. Komunikacja z nią była więc utrudniona.

Ostatecznie obywatelka Niemiec przyznała się do winy. Kobieta musiała po sobie posprzątać i zapłacić za zniszczenie kartonu słodyczy. Jego koszt wyniósł 448 złotych.

Źródło: gs24.pl

32 KOMENTARZE

  • ! ! ! ! ! ŚWIĘTA PRAWDA ! ! ! ! !
   ! ! ! ! ! DO PIEKŁA Z tą szkopką i WSZYSTKIMI INNYMI szkopami i ich sługusami CZYLI kapo i NIECH TAM ZGNIJĄ, A NA SKU_WIONYM PIER_OLONYM SĄDZIE OSTATECZNYM NIECH ZGINĄ NA WIECZNOŚĆ ! ! ! ! !
   A M E N ! ! ! ! !

  • Niemcy tak mają. Szczają gdzie popadnie.
   Kto jechał metremw Niemczech, ten wie.

   • At least they don’t shit to their beds and later mash it up and wallow in muck like Polish do.
    All who pee in the German subway’s cars are speaking Polish. This is truth.
    When I was in Egypt, I couldn’t go swimming in pool because some guy peed himself in. When I asked my holiday rep, a British, how situation like this is possible – he didn’t wanted to say a word, so I asked a hotel manager, an Egyptian. And he said „Not big deal. It’s Pole. Poles always pee to the pools in any hotel they stay. I know it from my friends in other hotels”
    This is enough for a coment.

 1. Od kiedy Niemcami rządzi lewacka patologia, Niemcy zaczynają dziczeć i cofać się w rozwoju.

 2. Oj widzę że w germanistanie integracja z małpami idzie w najlepsze. Brawo Niemcy, w takim razie musimy zrewidować nasze poglądy na temat waszej kultury.

 3. Market powinien posiadać ubikacje dla klientów. Przypuszczam, że nie miał. Nie tłumaczy to jednak takiego zachowania. W niektórych krajach istnieje przepis zezwalający na opróżnianie się w sytuacjach awaryjnych w dowolnym miejscu z wyjątkiem kartonu z cukierkami.

 4. gdyby to jakas polka wyproznila sie w supermarkecie na terenie niemiec to zaraz byloby to w kazdym wydaniu wiadomosci u nas cicho sza

 5. moze babcia jej jeszcze opowiadala, ze przed 39r stala tam ich toaleta podworkowa.

 6. I tak Germany sa bardziej cywilizowane niz wasz kraj. Wy dajecie swojim dzieciom do jedzenia takie scierwo, chemie i bezwartoscawe tluszcze od ktorych tylko staja sie grube i smierdza ze to tak samo jakbyscie srali im do geby, myjecie ich „mydlem” i takimi srodkami „czystosci” ze to rownie dobrze moglibyscie je myc we wlasnych rzygach i smierdzialyby tak samo; ubieracie ich w szmaty jakimi w Germany, Austria, Netherlands, Switzerland, Sweden, Belgium, Norway i UK wasi „magistrowie” poleruja podlogi w McDonalds kiedy nie liza ich swoimi pryszczatymi ozorami. Gdy wasze dzieci sa chore to im dajecie jakies govno ktore nie leczy a tylko uzaleznia i dlatego apteki maja takie zyski a w normalnych krajach jak te co wymienilem sie uzywa ich tylko do usypiania chorych psow albo czyszczenia rur. Uczycie w szkolach gowna pokroju Pilsudski ktory mordowal miliony ukraincow i zydow, dmowskim ktory gwalcil dzieci, miesko I ktory sie zapil na smierc. To dlatego wasi lekarze, prawnicy, docenci, doktorzy, profesorowie, magistrzy, inzynierzy potem liza sedes w McDonalds za 3 euro w Italy czy France skoro Polak po studiach doktorskich jest glupszy niz Francuz czy Wloch po zawodówce

  • W punkt!
   Na wolnym rynku krajów i narodów polaczki zajmują najniższe szczeble hierarchii. Cywilizacja zaczyna się na zachód od Odry.

    • You are calling a river „an ocean”? Then you must call a stain on your already dirty underwear when you pee yourself – „a lake” :D

   • Ja też kasztanię gdzie popadnie, ostatnio swojej matce do gęby. Tak to juz nasza csyfilzacja.

    • My to wiemy i to wyjasnia, dlaczego z taka ochota zawiazujecie przyjazn z przybyszami Czarnego Ladu. Symbioza wstecznych kultur w calej swojej odslonie.

 7. K…..wa Polak za takie coś dostał by grzywnę pokrycie kosztów materialnych i sądowych a i areszt był by baardzo prawdopodobny

  • Bo z polaczkami to trzeba ostro. Nie wolno się patyczkować. Ta hołota rozumie tylko język tępej siły.

   • depolonizator – ty jesteś tylko ści*rwem i śmi*ciem. Na ciebie, śmi*rdząca ci*to nawet nie warto nasr*ć.

    • Zostaw go w spokoju – on juz i tak sra pod siebie i w rozpaczy pluje flegma pod wiatr.

    • Leave him alone, polish scumbag – he is only man thinking reasonably here.

 8. Mi by tam nie przeszkadzało że jakaś Niemka nasikala do ciastek. W restauracjach leją do frytek, plują na jedzenie, spuszczaja się na nie, nie jest to dla mnie promem

  • „They are peeing to the French fries, spitting on the food, cum on it, it’s not a ferry for me”
   Here in your polish barn for livestock – yes, it is so. Because in civilized and developed countries like Germany, Austria, Switzerland, Sweden, Norway, Netherlands, Greece, Romania or Russia, there is no problem like that. Full culture and civilization.

Comments are closed.