Polscy kibice mają zaskakujący pomysł. Szykują oprawę na mecz z Izraelem. Żydzi się wściekną

Kibice piłkarscy - zdjęcie ilustracyjne. / foto: PAP/Radek Pietruszka
Kibice piłkarscy - zdjęcie ilustracyjne. / foto: PAP/Radek Pietruszka

10 czerwca odbędzie się mecz Polska-Izrael, który jest etapem eliminacji do Euro 2020. Okazuje się, że może być gorąco, ponieważ kibicie planują specjalną oprawę związaną z… ustawą 447 i ratowania Żydów przez Polaków.

W sieci zaczęła krążyć kibicowska grafika. – Niebawem mecz Polska-Izrael w eliminacjach do euro 2020! Może by tak z tej okazji jakąś oprawkę o ustawce 447 zrobić? – czytamy na grafice.

Reakcje na facebookowych grupach w większości są przychylne temu pomysłowi. Można sobie wyobrazić, ile oskarżeń o „polski antysemityzm” się pojawi.

Są też głosy krytyczne. – Jak się ruszy temat 447, to mogą być przykre konsekwencje. Ale jakby zrobić oprawę ilu Żydów Polacy uratowali, albo puścił sygnał, że Polska nigdy nie współpracowała z Hitlerem w przeciwieństwie do innych krajów. Czy coś w tym stylu,to już lepiej by to wyglądało – proponuje pan Tomasz.

Grafika krążąca po Facebookowych grupach/fot. Facebook
Grafika krążąca po Facebookowych grupach/fot. Facebook

Jedno jest pewne: Mecz Polska-Izrael wywoła wielkie emocje!

Źródło: facebook.com/nczas.com

64 KOMENTARZE

 1. Jestem za tym by taka oprawa się pojawiła, nie ważne czy UEFA będzie żądać jakiś kar finansowych czy nie.

 2. Trzeba to nagłaśniać w każdy sposób, jaki się da, a ten mecz to świetna okazja, żeby coraz więcej ludzi się dowiedziało, bo ustawa 447 to nie są żarty. Na dowód tego przytoczę artykuł Jarka Kefira pod tytułem:
  IZRAELSKIE ROSZCZENIA: POLSKA STANIE SIĘ DRUGĄ PALESTYNĄ?!
  Sprawa izraelskich roszczeń wobec Polski
  Czy wiesz, że Izrael szykuje wobec nas ruch, który może nas pozbawić resztek niepodległości i nadziei na lepszą przyszłość?! Czy wiesz, że roszczenia żydowskie wobec Polski urosły z 65 miliardów dolarów do aż 300 miliardów dolarów?!
  Od wielu dekad żydzi systematycznie dopraszają się bezprawnego haraczu, czyli rzekomego zwrotu rzekomego żydowskiego mienia. A raczej jego równowartości. Mienie te nie ma przysługiwać spadkobiercom ani nawet ich dzieciom czy wnukom, tylko, uwaga! Ma przysługiwać państwu Izrael.
  Zastanawia Cię, czemu od początku lat ’90 XX wieku Polska jest coraz bardziej napastliwie atakowana przez Izrael i jego niezliczonych ambasadorów z polityki i mediów? Czy dziwi Cię, czemu obwinia się nas o wywołanie II Wojny Światowej i o holocaust? Jaka jest tego przyczyna?
  Przyczyna tkwi w próbie szantażowania Polski i wymuszeniu na naszym kraju bezprawnego, bandyckiego szantażu przez państwo Izrael. Ten marionetkowy twór nie ma przemysłu, nie ma też za bardzo rozwiniętego rolnictwa, bo ziemie ubogie. Z turystyką też wciąż słabo pomimo ciepłego klimatu i położenia nad Morzem Śródziemnym. Jednak Izrael posiadam poziom życia równy najbogatszym krajom świata. Dlaczego? Ponieważ Izrael co roku otrzymuje kilka miliardów dolarów datków z budżetu USA.
  Poza tym dlaczego Niemcy nie są już szantażowane i oskarżane o holocaust, choć powinny, bo to one to zrobiły? Ano dlatego, że Niemcy zapłaciły już haracz Izraelowi, i to niejeden raz. Teraz haracz ma zapłacić Polska. Gdybyśmy zapłacili, to za 10, 25 czy 20 lat, Izrael zacząłby szantażować kogoś innego. Prawdopodobnie Rosję. W globalny obieg informacji wypuszczone zostałyby informacje, że bolszewicki reżim masowo mordował Żydów.
  Właśnie tak to działa. I tu docieramy do przyczyny atakowania naszego kraju i oczerniania nas o antysemityzm i holocaust. Niemcy oczywiście temu przyklaskują, bo już za 40 lat nasze dzieci mogą się uczyć, że Żydów mordowali Polacy, Rosjanie i inne narody Środkowej i Wschodniej Europy.

  • Jeśli dotyczy mienia pożydowskiego Polska powinna zlikwidować nasz Kodeks Cywilny a konkretnie art 172, który mówi że jeśli użytkuję nieruchomość przez 20 lat w dobrej wierze a 30 lat w złej wierze staję się jej właścicielem

 3. Po rax kolejny pytam dlaczego Izrael bierze udział w mistrzostwach EUROPY?
  Z tego co mnie uczono w szkołach Europa kończy się na zachodniej części Stambułu, czyli cieśninach Bosfor i Dardanele no i morzu Marmara. Zatem od wschodniej części Stambułu zaczyna się AZJA, w której leży większość Turcji, a idąc dalej w kierunku wschodnio-południowym jest Syria, Liban i dopiero Izrael.
  Proponuję zatem hasło: IZRAEL TO AZJA. PRECZ Z EUROPY.

 4. Obawiam się, że będą działania prewencyjne. Jestem jednak za napiętnowaniem zbrodniarzy żydowskich, ich oszczerstw i kolaborantów w „polskim” rządzie. Trybunał dla Dudy, Kuchty, Pinokia i innych

 5. a potem przegramy mecz walkowerem, bo FIFA otrzyma odpowiednie instrukcje

 6. Co jest ważniejsze przegrać mecz walkowerem czy przegrać kraj walkowerem?

 7. NAJLEPIEJ JEST ZBOJKOTOWAC TEN MECZ I NIE ISC NA NIEGO NA STADION TYLKO OGLADAC PRZED TELEWIZOREM. oGARNIJCIE JAKI BEDA MILI BOL DUPSKA ZYDZI Z TEGO POWODU ORAZZ INNE ZACHODNIE MEDIA W TYM WOBORCZA I TVN :D :D :D

 8. Ale ustawa 447 nakłada obowiązek na państwo USA a nie na Polskę… tępe dzidy

Comments are closed.