TOTALNIE rozbroją Polaków! Sejm szykuje kolejne ograniczenia w prawie do posiadania broni. System Rejestracji jeszcze w tym roku

minister kula groźby
Zdjęcie ilustracyjne. / fot. YouTube

Kolejne ograniczenia i utrudnienia szykuje polski Sejm dla osób, które posiadają broń. Od kilku dni Komisja Administracji i Spraw Wewnętrznych rozpoczęła pracę nad projektem powołującym System Rejestracji Broni (SRB).

Jak tłumaczą politycy i eksperci, nowelizacja ustawy o wykonywaniu działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu materiałami wybuchowymi, bronią, amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym, jest wymuszana przez prawo Unii Europejskiej.

Jak zwykle w takiej sytuacji, zapewniani jesteśmy, że mimo iż ustawa wprowadza nowe przepisy, to właściwie „nic się nie zmieni”. Czy aby na pewno?

Nowością w stosunku do dotychczas obowiązujących przepisów będzie powstanie Systemu Rejestracji Broni (SRB), który docelowo będzie zawierał zbiór danych o każdej legalnie posiadanej na terytorium RP jednostce strzeleckiej broni palnej. W SRB rejestrowana będzie broń posiadana na podstawie indywidualnych pozwoleń na broń, jak również broń wyprodukowana, nabyta i oferowana do sprzedaży przez przedsiębiorców.

SRB pozwoli przedsiębiorcom na prowadzenie ewidencji wytworzonej i sprzedanej strzeleckiej broni palnej i automatyczne generowanie zawiadomień o dokonanej sprzedaży takiej broni. SRB ujednolici też zasady prowadzenia ewidencji posiadanej i przeznaczonej do sprzedaży strzeleckiej broni palnej oraz umożliwi prowadzenie tej ewidencji na platformie tego systemu, łącznie z automatycznym generowaniem informacji o transakcjach związanych z tą bronią – mówi wiceszef MSWiA Paweł Majewski.

Mówiąc najkrócej, od momentu wprowadzenia ustawy w życie, każdy urzędnik mający dostęp do systemu SRB będzie mógł sprawdzić wszystkie dane dotyczące osoby, która posiada posiada legalnie broń. Co więcej, wszelkie transakcje takową również będą ewidencjonowane.

Dostęp do SRB będą mieli, jak można się tego spodziewać, nie tylko Polscy funkcjonariusze czy też urzędnicy, ale także służby innych państw unii, ponieważ system przewiduje udostępnianie informacji w pozostałych krajach wspólnoty.

Źródło: infosecurity24.pl / NCzas.com

43 KOMENTARZE

 1. To jest WOJNA wypowiedziana Polakom w ramach Act 447 !
  By nie mogli się obronic ,gdy parchoidy przyjda ich ograbic…
  Bron dla kazdego kto spelnia warunki !

  • bo zydostweo wie ze bedziemy sie bronic NIE DLA POLIN I TEJ RASISTOWSKIEJ ZYDOWSKIEJ SEKTY!!!!!!

   • Tak? I jak się bronicie? Jakoś ani widać oporu w Polsce przeciw tym chorym roszczeniom i ustawie 447. Jedynie Polacy w USA protestowali i kilka osób z prawicy. Liczycie na PiS? To się obudzicie zakneblowani i w łańcuchach. Polacy to naród ignorantów i egoistów, dlatego mamy taki syf w kraju bo liczy się tylko JA i MÓJ interes wszystko inne mam gdzieś… Dobro ogółu nie istnieje każdy dba o siebie dlatego nasz kraj jest spisany na zagładę.

    • To nie jest naród egoistów. To naród, który ogólnie nie wie o 447, bo o tym się nie trąbi w mediach. Gdy była medialna akcja nagłaśniania mamy Madzi, każdy Polak znał szczegóły sprawy i tym żył. 447 to sprawa niszowa, niemal tajna, więc nie ma komu protestować.

     • Nawet gdyby każdy o tym wiedział, mało komu by się chciało protestować. Większość jest ogłupiona harówą w robocie, o to właśnie państwu chodzi, żeby „zapi**dalać za miskę ryżu”, jak to powiedział premier żydowiecki, bo styrani ludzie są jak bezmyślne żywe trupy. Ci, którzy nie pracują, w większości się nie interesują takimi rzeczami. A młodzież jest ogłupiona i rozlazła, wszyscy interesują się tylko swoimi telefonami i nie obchodzi ich kompletnie nic, co się dzieje na świecie i w Polsce. Gdyby ich zapytać, dlaczego nie protestują, powiedzieliby: „Weź nie przynudzaj” albo „A co mnie to k-rwa obchodzi”.

  • Tak, to wstęp do przenosin Izraela do Polski. Równolegle z tymi obostrzeniami w Izraelu przyjęto ułatwienia co do posiadania broni. Nasi przyszli panowie lepiej się będą czuć w rozbrojonym morzu polskiego plebsu.

   • Dzieñ dobry ,kołku !
    Jak mija dzieñ w Kretynice Politycznej ?
    Jedliście już ludzkie mieso czy macie orgietke z pieskami I owieczkami?

 2. polaczkowie taki narod ochoczy do powstan a teraz cicho siedza? tzn ze wszystkie te zrywy byly inspirowane z zewnatrz

  • Oczywiście, wszystkie powstania i zrywy były inspirowane przez żydów, a potem zdradzane. Można o tym w Wuju Google jeszcze przeczytać.

   • Jak się słucha różnych Hartmanów, Grossów czy Grabowskich to wcale to nie dziwi.

   • Jak cię żona zdradza to jest to też inspirowane przez Żydów?:) Ciekawe, czy w wuju Google znajdę jakieś podobne strony dla idiotów, na których można to przeczytać?

  • Winston Churchill rozkazał swoim służbom podpalić Europę. Byli dość skuteczni w antynazistowskim sabotażu, ale na powstanie warszawskie już kręcili nosem i wsparcie dali bardzo ograniczone. Głównie dlatego, że Stalin nie pozwolił im lądować na za swoją linią frontu by zatankować i się przeładować.

   • A tzw. alianci nie potrafili wymusic na Stalinie wspolpracy. Warto pamietac,ze lotnicy Poludniowej Afryki latali na ochotnika, dla honoru. Czy ktokolwiek opiekuje sie w PL ich grobami? W zasranej ludowej bylo to szykanowane.

 3. Brakuje jeszcze automatycznego systemu ewidencji Polaków przeznaczonych do eutanazji z dostępem danych dla:

  policji obywatelskiej, niezawisłego sądu, prokuratury obywatelskiej, straży miejskiej, urzędu skarbowego, ZUSu, banków, towarzystw ubezpieczeniowych, urzędów miejskich, polizei, Bundesnachrichtendienst, sekretarki Mosbacherowej, emerytów SB prowadzących działalność gospodarczą, muzeum Polin, Komisji Europejskiej, Europeische Afrika Korps, Mossadu, Sanepidu, windykatorów, firm sanitarno-kremacyjno-likwidacyjnych…

  • eutanazja Polaków trwa,
   – na pierwszy rzut poszli emeryci – głodowe emerytury!
   – w drugiej kolejności cały Naród poprzez opryski chemiczne tzw. chemitrans,
   śmierć zadawana z nieba,

   Minister Jan Szyszko o CHEMTRAILS
   youtube.com/watch?v=CjDETACkSEM

   Zabezpiecz się przed chemtrails [FULL]
   youtube.com/watch?v=lPaNRkSsKX4

 4. Jak zwykle przestępcy i gangsterzy to oleją. Nielegalne posiadanie broni to najmniejszy problem dla takich.

 5. Chcą nas rozbroić nie tylko fizycznie ale też psychicznie dla tego wciskają LGBTQ, ideologie gender …

 6. już dziś widać, przykłady podają nawet reżimowe media,

  tzw suwerenem nad Wisłą są żydzi, amerykańscy żydzi, przemysł holokaust, Izrael,

  bez zgody wyżej wymienionych, nic w Polsce nie można zrobić,
  nie można ustanawiać prawa,

  prowadzić politykę zagraniczną,
  prowadzić politykę historyczną,
  prowadzić racjonalną politykę uzbrajania armii,
  prowadzić politykę w dostępie do broni,
  nominować na stanowiska i urzędy,
  prowadzić niezależną gospodarkę Państwa,
  itd.

 7. Prawiczkom marzy się żeby każdy wariat i alkoholik miał prawo do posiadania broni palnej.

 8. A co z tym ebanym RODO. Zydowskie kur#y mogą mieć dostęp do naszych danych, a my nie mozemy nic o tych kur#ach wiedzieć

 9. ciekawe ilu z jęczących nad terrorem władzy zadbało, by kupić – czarnoprochowca – jak sama nazwa wskazuje – na czarną godzinę

  • Niedługo tej broni też zakażą… Zakazane też będą wszelkie ostre przedmioty, bułki będziemy kroić łyżkami.

  • The Winchester Model 1894 was the first commercial American repeating rifle built to be used with smokeless powder. The 1894 was originally chambered to fire 2 metallic black powder cartridges, the .32-40 Winchester and .38-55 Winchester.
   —–
   Szukajcie a znajdziecie :-)))

Comments are closed.