Doda stanie przed sądem. Szokujące zarzuty!

Dorota Rabczewska
Dorota Rabczewska "Doda". / foto: YouTube

Jak informuje „Fakt” Doda, jej mąż Emil S. oraz kilku mężczyzn stanie przed sądem w sprawie dotyczącej szantażu i podżeganiu do szantażowania Emila H. Choć rozprawa miała odbyć się na jesieni, to dość nieoczekiwanie, Doda będzie musiała stawić się przed sądem już 22 maja!

Sprawa jest szokująca. Doda oraz Emil S. mieli wynająć kilku mężczyzn do „przekonania” byłego narzeczonego słynnej wokalistki, do wycofania wszystkich spraw przeciwko niej. Jak czytamy w „Fakcie”, Emil H. miał też wypłacić Dodzie milion złotych za naruszenie jej dóbr osobistych!

Biznesmen umówił się z wynajętymi mężczyznami, ale wcześniej o całej sprawie poinformował policję i nagrał całe zdarzenie. Wszyscy zostali zatrzymani.

Z informacji „Faktu” wynika, że wobec zaistniałej sytuacji, jeden z nich chce dobrowolnie poddać się karze i ma zeznawać jako świadek w sprawie! Czy to pogrąży Dodę?

Jak informuje „Fakt”, mąż znanej wokalistki miał nakłaniać wynajętych mężczyzn do tworzenia fałszywych dowodów przeciwko Emilowi H., a nawet sugerować włamanie do auta i podrzucenie narkotyków, by wrobić mężczyznę w handel nielegalnymi substancjami.

Źródło: Fakt

6 KOMENTARZE

  1. Ciekawe kto do tego Dubaju jeździł żeby dawać doopy że taki szum sie zrobił, taki dym? Czyżby sam Pan Towarzysz Jenerał?

  2. Chodzi o zastraszenie tej Dody, bo robi film o celebrytkach co latały do Dubaju żeby zarabiać nierządem a teraz widać bardzo się tego wstydzą. Zarzuty dosłownie w [email protected] jej kochasia. Życzę jej żeby jednak zrobiła ten film,, ale byłby kwik na sralonach warszawskich :)

  3. Totalna patologia, brak wykształcenia totalnie nie idzie w parze z dużymi pieniędzmi 😂😂😂

Comments are closed.