Joanna Mazur dostał mieszkanie. Foto: Facebook
Joanna Mazur dostał mieszkanie. Foto: Facebook

Wzruszające chwile w Tańcu z Gwiazdami! Przypomnijmy, że Joanna Mazur wzruszyła jury i widzów show Polsatu, gdy ci zobaczyli w jakich warunkach mieszka. W sieci rozpoczęła się zbiórka pieniędzy na polepszenie warunków bytowych mistrzyni świata. Całą sprawę zakończył przedsiębiorca Zbigniew Jakubas – podarował jej mieszkanie. 

Niewidoma atletka pokazała prawdziwą wewnętrzną energię tańcząc fokstrota. Jury nie mogło wyjść z podziwu i przyznało tańczącym 24 punkty. Jednak dopiero po tańcu jej życie się zmieniło. Od Zbigniewa Jakubasa otrzymała w prezencie nowe mieszkanie!

„O pani historii dowiedziałem się w ubiegły piątek, od mojej córki Joanny. Podeszła do mnie zapłakana i powiedziała, żebym obejrzał program w internecie. Wzruszyłem się jeszcze bardziej niż pan Andrzej Grabowski. Mam to szczęście, że jako przedsiębiorca w Krakowie buduję nowe osiedle na ulicy Wrocławskiej. Chciałbym teraz powiedzieć, że jestem zaszczycony tym, że mogę wręczyć pani symboliczny klucz do mieszkania, które pani od nas otrzymuje”- powiedział do zaskoczonej Mazur.

Michalkiewicz. The Movie

„Tutaj jest magiczny klucz do wspaniałego mieszkania, które chciałbym, żebyśmy wspólnie urządzili. My jako deweloper, a pani nam w tym pomoże, i wierzę, że tak jak szybko pani biega i zdobywała ten mistrzowski medal, tak szybko podejmiemy wspólnie decyzję, trzeba urządzić kuchnię, łazienkę, salon, sypialnię. To mieszkanie będzie miało również przepiękny, słoneczny taras. Jeśli szybko podziałamy, to po wakacjach będzie już pani mieszkała u siebie – kontynował. – Trzeba pokazywać, że są potrzeby, bo my o tym nie wiemy, gdyby nie program, to bym się o tym nie dowiedział i nie byłbym w stanie pomóc. Mówmy o tym, to, że jest potrzeba, to nie jest wstyd, wstydem byłoby niezareagowanie przez osoby, które mogą pomóc” – podkreślał Jakubas.

„Ja czuję się zakłopotana. (…) Jeśli ktoś (…) czuł litość to ja naprawdę bardzo przepraszam – wyznała Joanna Mazur.

„Mam nadzieję, ze mój udział w programie pokazuje, ze osoby z niepełnosprawnościami świetnie sobie radzą.” – dodała zapłakana lekkoatletka.

Źródło: polsat