Dramat amerykańskiej instagramerki! Zadzwoniła na policję, bo zablokowali jej konto. „Zarabiam wszystkie pieniądze online” [VIDEO]

Zapłakana Jessy Taylor/Fot. YouTube
Zapłakana Jessy Taylor/Fot. YouTube

Instagram zablokował konto z ponad 100 tys. obserwujących amerykańskiej użytkowniczce Jessy Taylor. Kobieta wpadła w histerię o zadzwoniła na policję. Później wrzuciła do sieci rozpaczliwe video.

Amerykańska influencerka wpadła w rozpacz, gdy Instagram zablokował jej konto. Kobieta zadzwoniła nawet na policję, żeby opowiedzieć o dramacie, jaki przeżywa. Miała stwierdzić, że to prawie tak, jakby ktoś ją zamordował.

Jessy Taylor wrzuciła do sieci rozpaczliwe video, w którym zaapelowała do hejterów, żeby nie zgłaszali jej konta. Jak mówiła, wcześniej była prostytutką, pracowała w McDonald’s, ale teraz wszystkie pieniądze zarabia online.

Ja naprawdę starałam się być lepszą osobą. Chcę powiedzieć wszystkim moim hejterom, którzy mnie zgłaszają: pomyślcie dwa razy, bo rujnujecie mi życie. Ja zarabiam wszystkie moje pieniądze online! Wszystkie! I nie chcę tego stracić! – mówiła zapłakana instagramerka.

Jestem nikim bez moich followerów – szlochała.

Filmik z płaczącą Jessy Taylor ma ponad 1,6 mln wyświetleń.

Źródła: YouTube/telewizjarepublika.pl

28 KOMENTARZE

 1. Jest nikim nawet z folowersami. Po prostu jest nikim.

  • Jeżeli nawet masz rację to co z tego i co Ci do tego ?????
   Tylko żebyś się na Mnie NIEwściekł, BO NIEmam zamiaru Ci dogryzać…
   NAJprościej mówiąc (pisząc) chodzi Mi o to, że raczej widzę tu (w tym przypadku) „lewe ku_wy i ich cenzurę” (PO PRZEZ hejt) w akcji która niszczy życie tej panience bez względu na to czy jest kimś czy też nikim.
   TO JEST WAŻNE -> „lewe ku_wy i ch cenzura” czyli rzekome „prawo do decydowania o tym co wszyscy mogą pomyśleć” <- TO JEST WAŻNE, BO O TO TOCZY SIĘ WALKA W OSTATNIM CZASIE PONIEWAŻ acta2 TO JEST i BĘDZIE COŚ JESZCZE O WIELE GORSZEGO ! ! ! ! !
   Przypomnij sobie raczej z jakich powodów NAS blokują i jak na to reagujesz…
   Ps.: i DLATEGO ciągle pytam czy jeżeli napiszę coś o "…masowej utylizacji lewusów…" to będzie to "mowa nienawiści" czy też NIEbędzie…..

   • Ale ona to ikona młodocianego lewactwa. Podkablowały ją jej pustakowe konkurentki w lewackiej głupocie. Z zazdrości. Lewactwo pożarło się między sobą.

    • I ch z tego, że jest ikoną lewactwa ?
     W sprawie wolności słowa nie może być relatywizmów.
     Albo wszyscy maja prawo mówić to co myślą, (lewacy też) albo jest cenzura.
     Czarna czy czerwona, jeden ch.
     ——————————–
     „Nienawidzę twoich poglądów, ale oddam życie, abyś mógł je głosić”
     Voltaire
     ——————————-

    • pis: political infantilism syndrome
     pis = partia interesów syjonistycznych
     JAK SIĘ lewusy żrą między sobą to niech się żrą,
     ALE MY WALCZYMY Z cenzurą i z lewusami – W TAKIEJ WŁAŚNIE KOLEJNOŚCI WAŻNOŚCI ! ! ! ! !

 2. Niech sobie wezmą do serca ten przykład entuzjaści całkowitego zlikwidowania papierowego pieniądza.

  • Dokładnie, bardzo celnie to wychwyciłeś … cybernetyczny gułag w wirtualnym matriksie!!!

   Do gułagu tęż często szło się przez pomówienie , plotkę itp. Nie ma jak się odwołać. Sędzią jest jakiś bezimienny „życzliwy”. Chciałem to nazwać bolszewicką dziczą. Ale to chyba coś gorszego.

   To połączenie totalitarnej bolszewii ze światem „Procesu” Franca Kafki, „Utopii” Tomasza Morusa, z Gotham City i całą serią filmów SF obnażających nędzę i zbrodnię Nowych Wspaniałych Światów i Bóg tylko wie czego tam jeszcze.

   Naprawdę nie żartuję. Każdemu kto ma chociaż odrobinę wyobraźni muszą przejść ciarki po plecach na myśl, że ten świat znany nam na razie tylko z wirtualnej rzeczywistości ogarnąłby całą planetę czyli stał się matriksem. A to niestety możliwe. To już częściowo się stało.

 3. Próżność kobiety nie zna granic. Głupota „followersów” wychwalających różne głupie pipy też nie zna granic.

  • Teraz gdy w Europie wprowadzili Acta 2, też będzie kwik i lament, bo nie będzie można zarabiać. Prezes Youtube już zapowiedziała że jak Acta 2 wejdzie, to YT albo się wyniesie z Europy, albo zostaną tylko kanały co najmniej z 500 tys. sybskrypcji. Twitch też pewnie się wyniesie z Europy – to będzie dopiero lament, bo nie będzie można zarabiać grając w gry. Ale protestów przeciw Acta2 było bardzo mało, tylko w Niemczech ludzie się zebrali i było ich ok. 200 tys. na protestach. W reszcie krajów ludzie mieli to w d0pie i nie chciało im się ruszyć rzyci sprzed komputerów, więc teraz się obudzą z ręką w s r aczu i będzie kwik, ale będzie już za późno.

 4. Dlaczego piszecie jakims lamanym jezykiem polsko angielskim ? Czy was nie wstyd ?? Jestesmy Polakami mamy piekny Polski Jezyk!! Co to na znaczyc po polsku “””followerów ”””?!?!
  Zwolennicy, wyznawcy po pol.
  Followers po ang. Kto pisze te arrykuly, analfabeta czy murzyn z USA???

 5. Józef,
  W poście powyżej napisałeś:
  „jezykiem”
  „polsko angielskim” (bez myślnika/łącznika pomiędzy wyrazami)
  „piekny”
  „Jezyk”
  „arrykuly”
  „murzyn” (z małej litery)
  Do tego podpisałeś się „Jozef”.
  A język polski taki piękny…
  Do tego „follower” to tak na prawdę „ten kto podąża za kimś”, w slangu „wafel”.

 6. Kobiece histerie dzwonienie na policje, niech ją pocieszą że mieszkańcy Teksasu, Missisipi, Alabamy, Luizjany, Arkansas, Georgii mają się gorzej bo tornada, brak prądu …
  Trzeba było trzymać gotówkę
  Ja lubię szelest banknotów i monety trzymać jak mówi Wojciech Cejrowski
  „Jak mówiła wcześniej była prostytutką” To ma się czym chwalić :)

  P.S. Media głównego ścieku TVN, TVP … wciskają polska bez gotówkowa

Comments are closed.