„Gra o Tron” padła przez… Polaków! Tego nikt się nie spodziewał

8 sezon popularnego serialu
8 sezon popularnego serialu "Gra o Tron". Foto: Facebook;: "Games of Throne".

„Gra o Tron” zawiesiła serwery HBO! To jeden z najbardziej popularnych serialów naszych czasów. Na premierę pierwszego odcinka „Gry o tron” czekały dosłownie miliony widzów na całym świecie. Zainteresowanie w Polsce było tak duże, że serwery usługi HBO GO po prostu fizycznie nie wytrzymały.

Internauci w sieci grzmią i mówią o ogromna wpadce serwisu HBO GO. Obiecano, że serial w Polsce ukaże się o godz. 3.00 w nocy z 14 na 15 kwietnia. Tak się niestety nie stało z powodu… zbyt wielu chętnych do obejrzenia nowego odcinka. Serwery HBO nie wytrzymały.

Dodajmy, że nowy sezon „Gry o tron” jest jednym z najbardziej wyczekiwanych premier w historii. Poprzedni sezon w samych Stanach Zjednoczonych obejrzało 32,8 mln osób. Twórcy serialu z HBO przewidują, że tegoroczny, ósmy sezon, osiągnie jeszcze większą oglądalność. Choćby z tego powodu, że jest ostatni.

Najnowsza seria będzie liczyła 5 odcinków. Najdłuższy z nich, który ukaże się 29 kwietnia, będzie trwał aż 88 minut, co jest absolutnym rekordem tego serialu.

Widzowie najnowszy sezon „Gry o tron” śledzić mogą za pośrednictwem serwisu HBO GO oraz na ekranie telewizora, mając wcześniej wkupiony abonament zawierający kanał HBO.

Pierwsze recenzje sezonu 8 są oszałamiająco pozytywne. Warto czekać na kolejne odcinki.

Źródło: wp.pl

7 KOMENTARZE

  1. Gra o tron jest lepsza niż biblia, ciekawsza, wiecej sie dzieje, i czytaja jej jakies pedały poubierane w dziwne sukienki w duzych halach wypełnionych obrazkami.

  2. Zobaczcie jak bardzo firmy chca miec wyłączność. Zapychaja internet zamiast dystrybuowac te same dane raz wysyłaja je do kazdego indywidualnie.
    A potem narzekają jakie to sieci są słabe i wolne. To wina firm a nie technologii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here