„Gra o Tron” padła przez… Polaków! Tego nikt się nie spodziewał

8 sezon popularnego serialu
8 sezon popularnego serialu "Gra o Tron". Foto: Facebook;: "Games of Throne".

„Gra o Tron” zawiesiła serwery HBO! To jeden z najbardziej popularnych serialów naszych czasów. Na premierę pierwszego odcinka „Gry o tron” czekały dosłownie miliony widzów na całym świecie. Zainteresowanie w Polsce było tak duże, że serwery usługi HBO GO po prostu fizycznie nie wytrzymały.

Internauci w sieci grzmią i mówią o ogromna wpadce serwisu HBO GO. Obiecano, że serial w Polsce ukaże się o godz. 3.00 w nocy z 14 na 15 kwietnia. Tak się niestety nie stało z powodu… zbyt wielu chętnych do obejrzenia nowego odcinka. Serwery HBO nie wytrzymały.

Dodajmy, że nowy sezon „Gry o tron” jest jednym z najbardziej wyczekiwanych premier w historii. Poprzedni sezon w samych Stanach Zjednoczonych obejrzało 32,8 mln osób. Twórcy serialu z HBO przewidują, że tegoroczny, ósmy sezon, osiągnie jeszcze większą oglądalność. Choćby z tego powodu, że jest ostatni.

Najnowsza seria będzie liczyła 5 odcinków. Najdłuższy z nich, który ukaże się 29 kwietnia, będzie trwał aż 88 minut, co jest absolutnym rekordem tego serialu.

Widzowie najnowszy sezon „Gry o tron” śledzić mogą za pośrednictwem serwisu HBO GO oraz na ekranie telewizora, mając wcześniej wkupiony abonament zawierający kanał HBO.

Pierwsze recenzje sezonu 8 są oszałamiająco pozytywne. Warto czekać na kolejne odcinki.

Źródło: wp.pl

7 KOMENTARZE

  1. Gra o tron jest lepsza niż biblia, ciekawsza, wiecej sie dzieje, i czytaja jej jakies pedały poubierane w dziwne sukienki w duzych halach wypełnionych obrazkami.

  2. Tytuł zwodniczy, zeby tylk9 na odnosnik kliknac. Artykul g… wart. Bierzcie sie za horoskopy

  3. Zobaczcie jak bardzo firmy chca miec wyłączność. Zapychaja internet zamiast dystrybuowac te same dane raz wysyłaja je do kazdego indywidualnie.
    A potem narzekają jakie to sieci są słabe i wolne. To wina firm a nie technologii

Comments are closed.