„Islamska panna młoda”. Shamima Begun twierdzi że była tylko żoną i gospodynią. Okazała się okrutną funkcjonariuszką policji obyczajowej

Shamima Begum i jej koledzy z ISIS. Foto :Twitter

Brytyjski dziennik „The Telepgraph” opublikował artykuł opisujący działania „islamskiej panny młodej”, która przyłączyła się do ISIS a teraz chce wrócić na Wyspy. Shamima Begun pozuje na zmanipulowaną, niewinną ofiarę swej naiwności. W rzeczywistości była okrutną funkcjonariuszką policji obyczajowej.

Urodzona w Wielkiej Brytanii w rodzinie imigrantów z Bangladeszu jest jedną z wielu kobiet, które przyłączyły do ISIS i poślubiły terrorystów. Teraz po upadku państwa islamskiego stara się o powrót do kraju.

Jednak minister spraw wewnętrznych Sajid Javid pozbawił ją obywatelstwa i odmówił prawa wjazdu. Jest za to mocno krytykowany przez brytyjską lewicę i Partię Pracy. Lewica prowadzi kampanię „Sprowadźcie ją do domu”, chociaż większość Brytyjczyków popiera decyzję ministra

Shamima Begun twierdzi, że jest niewinna i nie rozumiała nic wstępując do ISIS. Mówi, że tylko zakochała się i wyszła za mąż za islamistę i nie miała świadomości, tego jakich zbrodni i okrucieństw dopuszczają się terroryści ISIS. W wywiadzie udzielonym telewizji opowiada, iż była tylko zwykłą gospodynią domową.

Tymczasem brytyjski dziennik odnalazł świadków jej działalności w Syrii. Begun była funkcjonariuszką al-Hisba – policji obyczajowej i moralności. Patrolując z Kałasznikowem w ręku ulice Rakki pilnowała „właściwego” zachowania kobiet i ich ubiorów. Begun odpowiada za wysyłanie kobiet do więzienia i chłostę za „nie muzułmańskie” zachowanie.

Świadkowie z Rakki opisują, iż budziła strach i była znana ze swego okrucieństwa i bezwzględności.

Muzułmanka zajmowała się również rekrutowaniem kobiet do ISIS i wyszukiwaniem w Europie narzeczonych dla terrorystów. Działała w mediach społecznościowych pod pseudonimami “Umm Asma” i “Umm Ahmed”. – Nie wierzcie w złe rzeczy które słyszycie o ISIS. To wszystko kłamstwa. Mamy tu wszystko co chcemy i pomożemy wam znaleźć przystojnego męża – przekonywała.

Do Wielkiej Brytanii powróciło wielu bojowników ISIS. Tylko nielicznym postawiono zarzuty.

16 KOMENTARZE

  • Chyba raczej biedaczyna która urodziła się nie tam gdzie trzeba… Urodziłem się na emigracji we Włoszech i mogę stwierdzić że ta pani jest zwyczajnie chora!

 1. Zaraz, zaraz!… Czy to nie z Bangladeszu też do nas ściągają „biednych uchodźców”!? Oni (islamiści) wszyscy po jednych pieniądzach. Zachowują się jako tako w cywilizacji jak ich jest garsteczka na obcym terenie. Poza tym to bezwzględna, okrutna dzicz, która mentalnie żyje w X wieku. Takich to „nowych europejczyków” wepchali wbrew prawu i rozsądkowi do NASZEJ! Europy!

  • Ps. A poza tym co na to „ala”? Przecież piszą o jego idolach i idolkach!

    • Ten wilk cały czas krąży nad Polakami i tylko czeka okazji żeby nam przywalić. Ale jaki „ala” usłużny, nie wypowiada się na temat swoich idoli :)

  • Od takiego ciemnego typa (sądząc po kolorze z Indii, Pakistanu lub Bangladeszu właśnie) prawie mi się oberwało! Niestety to prawda ze PiS zdradził!

   • Musiało być w tobie coś, co ten typ uznał, że możesz być łatwą ofiarą. Zapamiętaj! Wszelka dzicz jest prymitywna ale nie przeszkadza im to w tym, że są bardzo przebiegli i cwani. Atakują jak drapieżnik swoje ofiary, przeważnie stadnie. Zwróć uwagę jak np. lew poluje lub stado lwów. Wybierają słabą ofiarę lub młode, nieporadne zwierzę ze stada. Robią wszystko, żeby ofiara odłączyła się od stada i wtedy atakują. W dzisiejszych czasach nie spaceruje się samotnie. Trzeba zawsze przemieszczać się w grupie i w razie co, nie czekać na atak tylko pierwszemu atakować! Najlepiej z zaskoczenia. To obcy ma się bać i czuć respekt przed gospodarzem! Nigdy odwrotnie!

 2. Ciemniaki wiekszość Hindusów jest Budystami a nie Muzumanami Buddyści nienawidzą muzumanów także nie piszczcie idiotyzmów

  • Umiesz ty czytać czy nie umiesz!? Hmm!?… cyt. „Urodzona w Wielkiej Brytanii w rodzinie imigrantów z Bangladeszu jest jedną z wielu kobiet, które przyłączyły do ISIS i poślubiły terrorystów.”
   A poniżej masz religie jakie są wyznawane w Bangladeszu, cyt.
   „islam – 89,8% (133 540 000)
   hinduizm – 9,1% (13 520 000)
   buddyzm – 0,5% (720 000)
   tradycyjne religie plemienne – 0,4% (520 000)
   protestantyzm – 0,11% (170 000) (głównie: baptyści, adwentyści dnia siódmego i zielonoświątkowcy)
   katolicyzm – 0,07% (110 000)
   brak religii – 0,05% (80 000)
   inne religie – 0,02% (30 000)”

 3. Lewactwo jak widać to wciąż najgorsze śmiecie wspierające terrorystów i ich kochających z otwartymi ramionami. Powinni mieć transparenty „Terrorists welcome!”.

 4. Przerobić suke na karmę dla świń. Niech cierpi po śmierci w wiecznym islamskim piekle…

Comments are closed.