Kolejna fanaberia Meghan! Służba pałacowa Frogemore Cottage jest wściekła

Meghan Markle w Nowym Jorku, fot. PAP/PA
Meghan Markle w Nowym Jorku, fot. PAP/PA

Pałacowa służba ma już dość! Od miesięcy mówi się o tym, w jaki sposób Meghan Markle traktuje pracowników dworu. Teraz księżna Sussex wydała kolejny zakaz, który znacznie utrudni służbie życie. Nie dość, że muszą wstawać przed 5 rano, to jeszcze ich droga do pracy znacznie się wydłużyła.

„The Sun” donosi, że Meghan i Harry zakazali pracownikom Frogmore Cottage parkowania w pobliżu posiadłości. Tym samym zmienili zasady panujące tam od dziesięcioleci. Teraz pałacowa służba dostała polecenie zostawiania samochodów ponad półtora kilometra od rezydencji. Brytyjski dziennik, powołując się na swojego informatora, twierdzi, że pracownicy mają już dość takiego traktowania.

Meghan Markle to jedna z najbardziej znanych kobiet na świecie. Krążą jednak plotki, że w stosunku do służby, zachowuje się co najmniej uciążliwie. Ma zmuszać pracowników do porannego zrywania się codziennie. Podobno jest też bardzo wymagająca, zarówno w stosunki do siebie, jak i do ludzi, którzy dla niej pracują.

Od momentu ślubu Meghan z Harrym ze swoich stanowisk w pałacu zrezygnować miało już kilku stałych współpracowników monarchii.

Źródło: wp.pl