Kolejna fanaberia Meghan! Służba pałacowa Frogemore Cottage jest wściekła

Meghan Markle w Nowym Jorku, fot. PAP/PA
Meghan Markle w Nowym Jorku, fot. PAP/PA

Pałacowa służba ma już dość! Od miesięcy mówi się o tym, w jaki sposób Meghan Markle traktuje pracowników dworu. Teraz księżna Sussex wydała kolejny zakaz, który znacznie utrudni służbie życie. Nie dość, że muszą wstawać przed 5 rano, to jeszcze ich droga do pracy znacznie się wydłużyła.

„The Sun” donosi, że Meghan i Harry zakazali pracownikom Frogmore Cottage parkowania w pobliżu posiadłości. Tym samym zmienili zasady panujące tam od dziesięcioleci. Teraz pałacowa służba dostała polecenie zostawiania samochodów ponad półtora kilometra od rezydencji. Brytyjski dziennik, powołując się na swojego informatora, twierdzi, że pracownicy mają już dość takiego traktowania.

Meghan Markle to jedna z najbardziej znanych kobiet na świecie. Krążą jednak plotki, że w stosunku do służby, zachowuje się co najmniej uciążliwie. Ma zmuszać pracowników do porannego zrywania się codziennie. Podobno jest też bardzo wymagająca, zarówno w stosunki do siebie, jak i do ludzi, którzy dla niej pracują.

Od momentu ślubu Meghan z Harrym ze swoich stanowisk w pałacu zrezygnować miało już kilku stałych współpracowników monarchii.

Źródło: wp.pl

9 KOMENTARZE

 1. Co za nieistotne bzdury. Redakcja naprawdę się stara , żeby odrzucało po wejściu na nczas.

  • Ja to mam podejrzenia, że nczas zostało tajnie wykupione przez tvny, promują tu wszystkie gwiazdki i programy tvnowskie.

 2. Nikt nikogo nie zmusza do pracy dla brytyjskiej rodziny królewskiej. Nie podoba im się księżna to niech się zwolnią.

 3. Meghan matka murzynka, ojciec biały
  multi kulti nie zadziałało zwłaszcza w rodzinie królewskiej, do tego kolejni premierzy lewacy
  jakoś mi ich nie żal

 4. Zawsze mogą się zwolnić i przyjechać do Polski. Wybrańcy narodu na pewno znajdą im coś do roboty.

 5. Zrobili z głupiej pipki księżną to teraz mają.
  Elżbieta II zakazała jej dostępu do klejnotów ze skarbca królewskiego, żeby czegoś nie ukradła.

 6. Tak to jest jak się wpuszcza chamstwo na salony. Elżbieta II powinna zrobić z nią porządek. Niestety dobrali się z Harrym doskonale, dla tych, którzy nie wiedzą Harry to lewak i prostak. Dobrze, że ci ludzie nie przejmą korony bo dopiero by bylo.

Comments are closed.