„Lajki”, uśmiechy i serduszka. Tak reagują islamscy imigranci we Francji na pożar katedry Notre Dame w Paryżu [VIDEO]

Reakcje muzułmanów na pożar katedry Notre Dame/fot. Twitter Damien Rieu
Reakcje muzułmanów na pożar katedry Notre Dame/fot. Twitter Damien Rieu

Islamscy imigranci cieszą się z pożaru katedry Notre Dame. Reakcje „haha” na Facebooku pochodzą z profili z arabskimi i afrykańskimi imionami.

Zgadnijcie, kto oczekiwał ognia… – napisał Damien Rieu udostępniając wideo ukazujące reakcje islamskich imigrantów we Francji.

W przeważającej większości na Facebooku są to reakcje śmiechu. Jak widać, pożar symbolu nie tylko chrześcijańskiej, ale i europejskiej cywilizacji to powód do radości dla muzułmanów.

Źródło: twitter.com

35 KOMENTARZE

 1. Prymitywna dzicz!! A lewacy jak zwykle nic z tego nie robią! Gdyby zapalił się meczet w mekce, to tyle byłoby kampanii i fundacji na jej odbudowanie że aż głowa mała!!!

  • Jaka tam tragedia? W miejscu katedry powstanie niebawem piękny meczet. A samo wspomnienie o katedrze będzie przestępstwem. Tego przecież chcą żabojady…

   • Meczet Notre Dame 2048
    cyfroteka.pl/ebooki/Meczet_Notre_Dame_2048-ebook/p0408854i040
    Ps.:
    O TYM CO TRZEBA ZROBIĆ Z “lewusami” WSZELKIEJ “maści i nazwy” NAWET “euro(pseudo)prawicowej” :
    START UP THE ROTORS
    youtube.com/watch?v=4KOddPQc7hk&t=11s
    KTOŚ JUŻ KIEDYŚ WALCZYŁ PRZECIWKO “lewusom” W OBRONIE SWOJEGO NARODU DAJĄC NAM PRZYKŁAD, ŻE MOŻNA ZWYCIĘŻYĆ :
    Hammer of the Right – NAPISY PL
    youtube.com/watch?v=SISWg0tPzLo
    NIEdamy SIĘ “omamić-zaczarować-uśpić” i BĘDZIEMY WALCZYĆ :
    CONTRA MUNDUM – Pieśń Konfederatów Barskich
    youtube.com/watch?v=-0e3vOouvqs

 2. Najgorsze, że oprócz reakcji śmiechu inni zaznaczali lubię to i super, to okropne śmiać się z tak wielkiej tragedii i ją popierać.

 3. Lewaczka Joanna Kos-Krauze: „Tych procesów nie odwrócimy. Europa zmienia kształt i kolor i nie ma w tym absolutnie nic złego. My musimy się na to przygotować. Przygotować dzieci, procedury i to jest do wykonania.”

 4. trzy miesiące, płonie dwunasty kościół we Francji, plany zniszczenia katedry już były .yahoo.com/news/france-jails-jihadist-woman-accused-over-foiled-terror-210202736.html
  czyżby to zamach terrorystyczny?

 5. Mi się serce ściska z żalu bo jestem chrześcijaninem to jedno a drugie to wielka strata dla kultury i dziedzictwa. Jednak ja też uśmiecham się.. tyle że z politowania. To taki śmiech z bezsilności. Ludzie myślą że są niemal bogami, bo dysponujemy coraz nowszymi technologiami. Dzisiejsza Europa wypiera się Boga. I ginie symbol chrześcijaństwa… może to jakiś znak z nieba.
  A patrząc na technologie, to skoro jesteśmy jako rasa ludzka Panami życia i np decydujemy o aborcji, które dziecko ma żyć a które nie to czy problemem jest dla takich Panów zbudowanie systemu antypożarowego? A straż pożarna? Czy w dobie tych wszystkich technologii problemem jest ugasić ogień? Dysponujemy wyrzutniami rakietowymi i ultranowoczesnymi maszynami do zabijania, a ognia nie możemy ugasić?
  Haha człowieku jak mały jesteś… z całą tą swoją dumą i pychą jesteś mały.
  Przebacz nam Boże…

 6. Niech się te małpy cieszą. wkrótce zapłonie znacznie więcej budynków, nie koniecznie symboli chrześcijaństwa… Ludzie otworzą oczy i będa wiedzieć gdzie nalezy szukać prawdziwego wroga i jakie sa jego zamiary..

 7. W (masońskim) pRUSACKIM SATANOWIE płonie symbol jewroNIERZADNOŚCI a tymczasem cichcem na odcinku Nord Stream 2 kwiatek

  „Nord Stream 2 AG, spółka budująca gazociąg Nord Stream 2, poprosiła Danię o kolejne pozwolenie na budowę gazociągu – tym razem wzdłuż trzeciej trasy, która biegnie w wyłącznej strefie ekonomicznej kraju na południe od Bornholmu, czytamy w komunikacie firmy.

  Pod koniec marca Dania sama zaoferowała Nord Stream 2 AG, aby rozważyła tę opcję trasy gazociągu, oprócz dwóch innych, o które przedsiębiorstwo już wystąpiło.

  „Dziś, ponad dwa lata po złożeniu pierwszego wniosku o pozwolenie na budowę na wodach Danii, Nord Stream 2 AG składa wniosek o trzecią opcję trasy gazociągu. Trzeci wniosek, który obejmuje ocenę oddziaływania na środowisko, dotyczy trasy w duńskiej wyłącznej strefie ekonomicznej na wodach na południe od Bornholmu” – czytamy w oświadczeniu.

  „Wniosek został złożony zgodnie z decyzją Duńskiej Agencji Energii z dnia 26 marca 2019 roku. To terytorium w wyłącznej strefie ekonomicznej było wcześniej przedmiotem sporu między Danią a Polską i dlatego nie było dostępne do opracowania jakichkolwiek projektów. Osiągnięto teraz porozumienie między oboma krajami, ale nie zostało jeszcze ratyfikowane przez Polskę” – dodano w komunikacie.”

  dzielni kaczyści oddając Dani BOGATE W RYBY SPORNE ŁOWISKO o jakim w w/w cytacie dali tym samym (złym wedle ich propagandy) ruskim SIĘ WZBOGACIĆ na ZDRADZIE (Polskich INTERESÓW przez) KACZYSTÓW

  innymi słowy PODŁOŻYLI się na KILKANAŚCIE MILIARDÓW EURO na STRATĘ przez Polskę byle tylko móc wybudować swój upragniony KACZOCIĄG z Norwegi do Kijowa….. by nim móc pompować RZEŹNIKOM Wołynian DARMOWE „ETANY”…..

  tak jak się PODKŁADAJĄ ci od KUKIZA’15 z UPRAWOMOCNIENIEM żydowskich bandyckich żądań znanych jako act 447 jako ZASADNE…

  tak was WOLNOŚCIOWCY MAGDA LENKOWI” jak JKM walą na „PRYWATYZACJĘ”

 8. „Islamscy imigranci cieszą się z pożaru katedry Notre Dame.” – błąd uogólnienia, PEWNA GRUPA islamskich imigrantów cieszy się z pożaru katedry Notre Dame. Tak jak niektórzy złoci biali polscy łysi chłopcy cieszą się, że gdzieś pobito jakiegoś Bogu ducha winnego emigranta. Takie są niestety skutki zaczadzenia ideologią, dowolnej opcji światopoglądowej i religijnej.

  • Nie. Takie są skutki bezprawnego i pozbawionego logiki skutki mieszania ras i sztucznych „przeprowadzek” odmiennych, złowrogich plemion na tereny tubylców. Multi kulti nigdzie się nie sprawdziło i nie sprawdzi się, chyba że komuś chodzi o rozlew krwi?

   • Przejrzenie wszystkich wypowiedzi w mediach społecznościowych pod kątem przynależności religijnej autorów byłoby dosyć karkołomnym zadaniem, ale na niewielkiej próbie jakoś nie wiedzę tej przytłaczającej większości uradowanych…

    A Wielki Meczet Paryski wzywa wiernych do włączenia się w zbiórkę na odbudowę katedry: *https://www.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/z-zycia-kosciola/art,38008,muzulmanie-zbieraja-pieniadze-na-odbudowe-notre-dame.html*

 9. A jutro dowiem się, że ogień podłożyli francuscy nacjonaliści z parti Le Pen. Założymy się ?

 10. Tak jakby u nas nie znalazlo sie wielu chetnych smiac sie, gdyby do takiej tragedii doszlo w Islamie. Żałosne podrzeganie do nienawisci i manipulacja. Komentarze tutaj najlepiej swiadcza o tym, ze bylibyscie pierwsi, zeby sie tak smiac…

  • No i co tak nieudolnie się bulwersujesz? Przecież to normalne, że każdy cieszy się z porażki/klęski/straty etc. swojego wroga. Co w tym dziwnego? To może tylko zdziwić tego, kto uważa wroga za swojego przyjaciela. Jakie podżeganie do czegokolwiek!?

   • Wroga? Drugi człowiek jest twoim wrogiem? To przykre. Współczuję nieudolnej nienawiści. Przy okazji nie mów tylko, że jesteś osobą „wierzącą”, bo o nie idzie w parze z nienawiścią.

    • @Zalosne – marna prowokacja, trollu. Chyba że naprawdę jesteś tak naiwny i oderwany od rzeczywistości.

 11. Gdzieżby ktoś choćby pomyślał, że takie akty zadowolenia muzułmanów, to mowa nienawiści. Wszyscy są równi, ale świnie są równiejsze.

 12. Oni tylko czekają na odpowiedni moment żeby wszystkich białych zapędzić do obozów koncentracyjnych.
  Lewactwo sprowadziło do Europy naszych odwiecznych wrogów.

  • Dokładnie, ale z małą poprawką. Raczej nie są przewidziane dla nas żadne obozy, tylko błyskawiczne spotkanie ze Stwórcą?…

 13. Dla wielu muzułumanów chrześcijaństwo to symbol kolonializmu z XIX wieku gdy Europejczycy napadli na kraje muzułumańskie i zabijali ludzi. Francja okupowała przecież Syrię, Maroko, Algierię, Mali, Senegal itp. itd.

  • … ze nie wspomniec, ze tylko podczas ostatniej napasci na Libie i zrzucajac najnowszej generacji bombki wymordowali (wraz z Jankesami i Angolami) ok. 40 000 niewinnych kobiet i dzieci. To nie byla ich jedyna krucjata. Historia lubi platac figle.

 14. Co powstrzymuję Europę przed upadkiem?

  Odra.

  Czyli pora przygotować zespoły saperskie by zabezpieczyły mosty i niech się Kalifaty trzymają z dala

Comments are closed.