Martyniukowie odetchnęli z ulgą. Jest data chrztu ich wnuczki

Zenek i Danuta Martyniuk/Fot. Prt Sc TVP2
Zenek i Danuta Martyniuk/Fot. Prt Sc TVP2

Danuta i Zenek Martyniukowie niedawno zostali dziadkami. Narodziny małej Laury wiele zmieniły w rodzinie gwiazdora disco polo. Jeszcze niedawno zamartwiali się o syna – Daniela. Wiele jednak wskazuje na to, że młody ojciec wychodzi na prostą.

Zenek Martyniuk podzielił się z fanami radosną nowiną. – W Wielkanoc odbędą się chrzciny mojej wnuczki Laury. Będzie to uroczystość w gronie bliskich osób – cieszył się.

A to nie jedyny powód do radości w ostatnim czasie. Mimo że jeszcze niedawno wydawało się, że szans na rodzinne pojednanie nie ma. Co prawda Daniel po narodzinach Laury pogodził się z żoną, Eweliną, ale pozostawał w zażartym konflikcie z teściami. Na szczęście ostatnio syn gwiazdora disco polo zebrał się w sobie i przeprosił Bogumiłę i Arkadiusza.

Pojawiły się pogłoski, że to wszystko dzięki Danucie Martyniuk, która wzięła sprawy w swoje ręce i przekonała syna, żeby poprosił teściów o wybaczenie. Daniel relację z tej wiekopomnej chwili zdał na Instagramie.

Syn Zenka Martyniuka przyznał, że w wielu kwestiach się mylił i niepotrzebnie słuchał opinii nieżyczliwych osób. Na szczęście rodzice Eweliny przyjęli przeprosiny.

Teraz już jesteśmy wszyscy razem, szczęśliwi, i będzie wszystko dobrze” – zapewniał Daniel.

Źródło: interia.pl/Instagram