Miliarder i celebrytka. Szykuje się nowy romans? Sebastian Kulczyk i Alicja Bachleda-Curuś coś razem planują

Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk/fot. PAP/StrefaGwiazd/PAP/Archiwum Leszczyński
Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk/fot. PAP/StrefaGwiazd/PAP/Archiwum Leszczyński

Czy Alicja Bachleda-Curuś spotyka się z miliarderem Sebastianem Kulczykiem? Według „Dobrego Tygodnia” jak najbardziej. Według doniesień gazety, ma ona spędzić razem z nim święta.

Dotychczasowe związki celebrytki nie kończyły się dobrze. Prędzej czy później rozpadały się. Wydawało się, że przełom nastąpi w relacjach z Marcinem Gortatem, jednak krótko przed wspólnym zamieszkaniem wszystko się sypnęło.

Bachleda-Curuś nie należy jednak do osób, które popadają w rozpacz. Jest już widywana z innym mężczyzną i to nie byle jaki, bo z samym Sebastianem Kulczykiem.

Według sugestii „Dobrego Tygodnia”, Bachleda-Curuś oraz Sebastian Kulczyk mają razem spędzić wielkanocne święta.

Para poznała się już 16 lat temu na plaży w Międzyzdrojach. DT pisze, że chodzili razem na romantyczne spacery. Zdarzyło się im też spotkać w Nowym Jorku i w Warszawie.

Aktorka wspierała Kulczyka, gdy rozpadało się jego małżeństwo. Gasiła też plotki o tym, że to ona jest przyczyną rozwodu. 18 grudnia pochwaliła się fotką z alpejskiego stoku.

To tam właśnie stać ma warta 185 mln USD willa Kulczyków. Tam też celebrytka miała zwierzać się Sebastianowi Kulczykowi po rozstaniu z Gortatem.

Źródło: o2.pl

7 KOMENTARZE

  1. niech ABC uważa. jest to tylko kwestia czasu aż wszystkie spadki będą anulowane. max 4-5 lat. niech uważa, by nie została z niczym. po wojnie nie będzie gdzie uciekać. na księżyc pasożyty nie prysną, a wszystkie konta, tak po tej jak i po drugiej stronie atlantyku będą skonfiskowane.

  2. Co 2 miesiące info że Alcię już dyma inny NOWY gostek. Ilu ona już miała ?

  3. Przed pierwszym spotkaniem z Panią Alicją należy dostarczyć do wglądu PIT-y z ostatnich trzech lat.

  4. Sebastian jest przystojny, nie dziwię się że Alicja spędza dużo czasu razem z nim.

Comments are closed.