Polscy antyfaszyści cieszą się, że płonie katedra Notre Dame

"Czarna Teoria" cieszy się z pożaru katedry Notre Dame/fot. prnt screen z Facebook.com

Wyjątkowo zgodne głosy z lewej i prawej mówią o tragedii symbolu cywilizacji europejskiej oraz naszej kultury. Jednak okazuje się, że dla antify pożar katedry Notre Dame to powód do radości.

Około godz. 19 rozpoczął się pożar katedry Notre Dame w Paryżu. Zdążyła runąć iglica oraz dach konstrukcji.

Tymczasem antifa prowadząca profil „Czarna Teoria”… cieszy się z tego pożaru.

Nie wiem o chodzi, ale katedra Notre Dame w Paryżu właśnie się jara. Symbol dominacji państwa i kościoła oraz białej supremacji płonie, niech nikomu nie będzie żal – napisał administrator mającego 3 tys. fanów profilu na Facebooku.

Jeżeli ktoś miał jakieś wątpliwości, że ci wszyscy lewacy i antyfaszyści są wrogami ludzkości, to powinien własnie się ich pozbyć.

"Czarna Teoria" cieszy się z pożaru katedry Notre Dame/fot. prnt screen z Facebook.com
„Czarna Teoria” cieszy się z pożaru katedry Notre Dame/fot. prnt screen z Facebook.com

Źródło: facebook.com

47 KOMENTARZE

  • A co ci te polarne tereny tak zawiniły że im aż tak źle życzysz?

    • O TYM CO TRZEBA ZROBIĆ Z “lewusami” WSZELKIEJ “maści i nazwy” NAWET “euro(pseudo)prawicowej” :
     START UP THE ROTORS
     youtube.com/watch?v=4KOddPQc7hk&t=11s
     KTOŚ JUŻ KIEDYŚ WALCZYŁ PRZECIWKO “lewusom” W OBRONIE SWOJEGO NARODU DAJĄC NAM PRZYKŁAD, ŻE MOŻNA ZWYCIĘŻYĆ :
     Hammer of the Right – NAPISY PL
     youtube.com/watch?v=SISWg0tPzLo
     NIEdamy SIĘ “omamić-zaczarować-uśpić” i BĘDZIEMY WALCZYĆ :
     CONTRA MUNDUM – Pieśń Konfederatów Barskich
     youtube.com/watch?v=-0e3vOouvqs

  • błąd w tytule winno być w zgodzie ze stanem faktycznym – polscy czerwoni faszyści cieszą sie…

 1. przyjdźie dominacja islmska, dużo gorsza. Poczują islamskiego bata na plecach

  • Raczej nóż na gardle, bo islamiści najbardziej gardzą takimi lewakami. Uważają ich za najsłabsze ogniwo białej cywilizacji, destruktorów idiotów.

 2. Niech płonie.
  Po co im katedra jak porzucili wiarę.
  Po co im symbol narodowy jak rozpieprzyli naród.
  NIECH PŁONIE.

  • Państwo które obchodzi święto narodowe w dniu okrutnej zbrodni i ma hymn zbrodniarzy – musi przestać istnieć. A antifa to ścierwo.

  • Człowieku, co Ty wypisujesz??? Właśnie dołączyłeś do lewackich antyfaszystów.

 3. Pożar tej katedry w Wielkim Tygodniu, to symbol płonącej cywilizacji europejskiej. W Europie nadchodzi epoka meczetów. Smutne i niepokojące.

  • Jeśli będziemy tylko narzekać a nie zjednoczymy się i nie będziemy bronić jak Sobieski pod Wiedniem to niewątpliwie jest to prosta i krótka droga do niewoli muzułmańskiej! W Europie stanowczo za dużo jest meczetów. U nas nie lepiej! Kto reaguje, kto się sprzeciwia, kto broni naszego na naszym terenie!?
   Te obce budowle nie są dla Europejczyków, nie mają z nami nic wspólnego ale za to są na naszych ziemiach i lądzie. Czy wolne narody pozwalają sobie na wtykanie pod swój nos i często za własne pieniądze obcych, wrogich symboli, religii etc. ? Tylko głupiec wpuszcza jadowitą żmiję pod swój dach!…

   • Sobieski pod Wiedniem pokonał Turków… i skazał Polskę na zabory. Ja dziękuję za taką wymianę.

    • Aha! To Sobieski był sprawcą zaborów? Hmm… Ciekawe… Każdy wybiera to co mu pasuje. Ty już widzisz się w roli niewolnika muzułmanów? Ja nie wybieram żadnej niewoli!

     • lekek ma rację ! Sobieski był dzielnym wodzem i prawym władzcą ale złym taktykiem. Zamiast poczekać aż Turcy złupią Wiedeń i pozabijają austryjaków to obronił naszych wrogów. Nie mówiąc już o tym, że wziąłby dodatkowo łupy. Nie tylko po turkach ale i austryjakach. AAaaa !!!

     • klakier,
      Z perspektywy czasu każdy jest mądry i jest dobrym taktykiem. Sorry, ale szkoda czasu na dysputy o czasach minionych, na które nie mamy żadnego wpływu. Mamy natomiast wpływ (mały bo mały ale w „kupie” siła:)) na obecne czasy. Jaka jest twoja taktyka na dzień dzisiejszy, żeby Europa wróciła do normalności a nachodźcy do siebie? No i nie interesują mnie domysły, tylko realne możliwości/działania/fakty. Jaka jest twoja taktyka, żeby nasz kraj był faktycznie nasz i Polacy mogli w końcu godnie żyć tylko wśród swoich a nie z obcą dziczą?

     • Odpowiem ci wprost na pytanie zadane klakierowi – Otoz nalezy wybrac rzad wsrod polskich i poswieconych racji Stanu patriotow, a nie posrod obcych sluzb gotujacym nam nieokreslona przyszlosc.

    • Wielce interesująca teza. To Jakbyś napisał, że Książę Józef pokonał Austriaków i przegrał Powstanie Listopadowe.

 4. To nie są żadni antyfaszyści. To tylko zdrajcy Europy i rdzennych Europejczyków! Niby mamy taki postęp i tacy jesteśmy mądrzy w porównaniu z naszymi przodkami, ale to nasi przodkowie wiedzieli co robi się ze zdrajcami! Dla nas ta wiedza jest „niedostępna”?…

 5. Żydzi i ich sojusznicy na fronda też nie kryją satysfakcji, taki przykład
  „PolskaKaruzelaObokMuruGetta 15.4.19 19:48

  O jakże mi smutno. Karma’s a bitch. „

 6. tylko w ciągu miesiąca w Paryżu: podpalono kościół Saint Sulpice ; zniszczono Bazylikę św. Dionizego w Saint-Denis , teraz Notre Dame

 7. Co za bzdury wypisujecie. Weźcie Pismo Święte i przestańcie wypisywać te herezje. Kult Maryji nie ma nic wspólnego ani z Bogiem ani z Jezusem Chrystusem.

  • Oczywiście masz rację. W Piśmie nie ma absolutnie niczego, co sugerowałoby oddawanie czci Marii czy też jakiemukolwiek innemu człowiekowi. Po śmierci Jezusa Maria pojawia się mimochodem na początku Dziejów Apostolskich, a potem po prostu znika. Nie może też oczywiście być żadną „pośredniczką”, o czym świadczą słowa apostoła Pawła: „Jeden bowiem jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus” (1 List do Tymoteusza 2,5).

  • Religia to nie jest tylko jedno pismo sprzed 2000 lat ale też bogactwo tradycji, którą dokładały kolejne pokolenia. Nawet ja – ateista jestem w stanie to zrozumieć. Zrozumcie. Wasze zbory nigdy nie przewyższą liczebnością przeciętnej klasy szkolnej, bo ględzenie po kilka godzin o każdej kropce i przecinku w Biblii jest nudne jak flaki z olejem.

   • @Rafał Rozumiem fanatyzm religijny ale od ateisty oczekiwałabym czegoś bardziej zdroworozsądkowego niż usprawiedliwianie ciemnoty „tradycją”. Jak widać „ateista” to nie tylko człowiek niewierzący ale także …. .

   • Święta racja. Oprócz Pisma jest również Tradycja. I to by było na tyle.

  • oczywiscie ,,matka,, nie ma nic wspolnego z rodzina, tak wedlug ciebie, tylko w twojej mozgownicy.

   • Jaka matka i z jaką rodziną? Myślałam, że odnosząc się do wiary opieramy się o Pismo Świete a nie jakieś próby podciągania do świętości tych, których ani Bóg ani Jezus Chrystus świętymi nie nazywał. Nie ma czegoś takiego jak matka boża czy święta rodzina. Jest Bóg Ojciec i Syn Boży. O swej matce Jezus mówił tak Mt.12, 46-50 „Gdy jeszcze przemawiał do tłumów, oto Jego Matka i bracia21 stanęli na dworze i chcieli z Nim mówić. 47 Ktoś rzekł do Niego: «Oto Twoja Matka i Twoi bracia stoją na dworze i chcą mówić z Tobą». 48 Lecz On odpowiedział temu, który Mu to oznajmił: «Któż jest moją matką i którzy są moimi braćmi?» 49 I wyciągnąwszy rękę ku swoim uczniom, rzekł: «Oto moja matka i moi bracia. 50 Bo kto pełni wolę Ojca mojego, który jest w niebie, ten Mi jest bratem, siostrą i matką”.

 8. Nie wiem po co cytujecie uwagi takich debili, jak ci antyfiarze… To tak, jakby zamieszczać komentarze pacjentów psychiatryka.

 9. to wszystko robota masonów/satanistów, korzytają że w Polsce zamieszanie w szkołach, niedługo matura, to wykorzystali sytuację lewiczki i podpalili

 10. Jeden kosciol przerobili w Konstantynopolu nie zdziwil bym sie jak by przebudowali nastepny.
  W tym panstwie wszystko jest mozliwe.

  • Antyfaszyści będą nowymi faszystami – Winston Churchill, prześwietlili komuchów z Orwellem

 11. To jakieś smarki, które chciały coś kontrowersyjnego zrobić, by zaistnieć w Sieci i by o nich się mówiło – i zaistniały. Przecież nie mają żadnych poglądów, w nic nie wierzą, umieją tylko zalogować się na fejsa, a Wy się rozwodzicie nad ich słowami, poddajecie niemal egzegezy słowa półgłówka, ofiary Owsiakowego „róbta co chceta” oraz państwowego szkolnictwa III RP.

 12. ,,antifa,,to zdebilenie mozgu- barany sa czerwone ideologicznie i nazizm,faszyzm sa czerwonymi.
  Lewactwo to choroba umyslu.

Comments are closed.