Polscy antyfaszyści cieszą się, że płonie katedra Notre Dame

"Czarna Teoria" cieszy się z pożaru katedry Notre Dame/fot. prnt screen z Facebook.com

Wyjątkowo zgodne głosy z lewej i prawej mówią o tragedii symbolu cywilizacji europejskiej oraz naszej kultury. Jednak okazuje się, że dla antify pożar katedry Notre Dame to powód do radości.

Około godz. 19 rozpoczął się pożar katedry Notre Dame w Paryżu. Zdążyła runąć iglica oraz dach konstrukcji.

Tymczasem antifa prowadząca profil „Czarna Teoria”… cieszy się z tego pożaru.

Nie wiem o chodzi, ale katedra Notre Dame w Paryżu właśnie się jara. Symbol dominacji państwa i kościoła oraz białej supremacji płonie, niech nikomu nie będzie żal – napisał administrator mającego 3 tys. fanów profilu na Facebooku.

Jeżeli ktoś miał jakieś wątpliwości, że ci wszyscy lewacy i antyfaszyści są wrogami ludzkości, to powinien własnie się ich pozbyć.

"Czarna Teoria" cieszy się z pożaru katedry Notre Dame/fot. prnt screen z Facebook.com
„Czarna Teoria” cieszy się z pożaru katedry Notre Dame/fot. prnt screen z Facebook.com

Źródło: facebook.com

47 KOMENTARZE

    • O TYM CO TRZEBA ZROBIĆ Z “lewusami” WSZELKIEJ “maści i nazwy” NAWET “euro(pseudo)prawicowej” :
     START UP THE ROTORS
     youtube.com/watch?v=4KOddPQc7hk&t=11s
     KTOŚ JUŻ KIEDYŚ WALCZYŁ PRZECIWKO “lewusom” W OBRONIE SWOJEGO NARODU DAJĄC NAM PRZYKŁAD, ŻE MOŻNA ZWYCIĘŻYĆ :
     Hammer of the Right – NAPISY PL
     youtube.com/watch?v=SISWg0tPzLo
     NIEdamy SIĘ “omamić-zaczarować-uśpić” i BĘDZIEMY WALCZYĆ :
     CONTRA MUNDUM – Pieśń Konfederatów Barskich
     youtube.com/watch?v=-0e3vOouvqs

  • Raczej nóż na gardle, bo islamiści najbardziej gardzą takimi lewakami. Uważają ich za najsłabsze ogniwo białej cywilizacji, destruktorów idiotów.

  • Państwo które obchodzi święto narodowe w dniu okrutnej zbrodni i ma hymn zbrodniarzy – musi przestać istnieć. A antifa to ścierwo.

 1. Pożar tej katedry w Wielkim Tygodniu, to symbol płonącej cywilizacji europejskiej. W Europie nadchodzi epoka meczetów. Smutne i niepokojące.

  • Jeśli będziemy tylko narzekać a nie zjednoczymy się i nie będziemy bronić jak Sobieski pod Wiedniem to niewątpliwie jest to prosta i krótka droga do niewoli muzułmańskiej! W Europie stanowczo za dużo jest meczetów. U nas nie lepiej! Kto reaguje, kto się sprzeciwia, kto broni naszego na naszym terenie!?
   Te obce budowle nie są dla Europejczyków, nie mają z nami nic wspólnego ale za to są na naszych ziemiach i lądzie. Czy wolne narody pozwalają sobie na wtykanie pod swój nos i często za własne pieniądze obcych, wrogich symboli, religii etc. ? Tylko głupiec wpuszcza jadowitą żmiję pod swój dach!…

    • Aha! To Sobieski był sprawcą zaborów? Hmm… Ciekawe… Każdy wybiera to co mu pasuje. Ty już widzisz się w roli niewolnika muzułmanów? Ja nie wybieram żadnej niewoli!

     • lekek ma rację ! Sobieski był dzielnym wodzem i prawym władzcą ale złym taktykiem. Zamiast poczekać aż Turcy złupią Wiedeń i pozabijają austryjaków to obronił naszych wrogów. Nie mówiąc już o tym, że wziąłby dodatkowo łupy. Nie tylko po turkach ale i austryjakach. AAaaa !!!

     • klakier,
      Z perspektywy czasu każdy jest mądry i jest dobrym taktykiem. Sorry, ale szkoda czasu na dysputy o czasach minionych, na które nie mamy żadnego wpływu. Mamy natomiast wpływ (mały bo mały ale w „kupie” siła:)) na obecne czasy. Jaka jest twoja taktyka na dzień dzisiejszy, żeby Europa wróciła do normalności a nachodźcy do siebie? No i nie interesują mnie domysły, tylko realne możliwości/działania/fakty. Jaka jest twoja taktyka, żeby nasz kraj był faktycznie nasz i Polacy mogli w końcu godnie żyć tylko wśród swoich a nie z obcą dziczą?

     • Odpowiem ci wprost na pytanie zadane klakierowi – Otoz nalezy wybrac rzad wsrod polskich i poswieconych racji Stanu patriotow, a nie posrod obcych sluzb gotujacym nam nieokreslona przyszlosc.

    • Wielce interesująca teza. To Jakbyś napisał, że Książę Józef pokonał Austriaków i przegrał Powstanie Listopadowe.

 2. To nie są żadni antyfaszyści. To tylko zdrajcy Europy i rdzennych Europejczyków! Niby mamy taki postęp i tacy jesteśmy mądrzy w porównaniu z naszymi przodkami, ale to nasi przodkowie wiedzieli co robi się ze zdrajcami! Dla nas ta wiedza jest „niedostępna”?…

 3. tylko w ciągu miesiąca w Paryżu: podpalono kościół Saint Sulpice ; zniszczono Bazylikę św. Dionizego w Saint-Denis , teraz Notre Dame

 4. Co za bzdury wypisujecie. Weźcie Pismo Święte i przestańcie wypisywać te herezje. Kult Maryji nie ma nic wspólnego ani z Bogiem ani z Jezusem Chrystusem.

  • Oczywiście masz rację. W Piśmie nie ma absolutnie niczego, co sugerowałoby oddawanie czci Marii czy też jakiemukolwiek innemu człowiekowi. Po śmierci Jezusa Maria pojawia się mimochodem na początku Dziejów Apostolskich, a potem po prostu znika. Nie może też oczywiście być żadną „pośredniczką”, o czym świadczą słowa apostoła Pawła: „Jeden bowiem jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus” (1 List do Tymoteusza 2,5).

  • Religia to nie jest tylko jedno pismo sprzed 2000 lat ale też bogactwo tradycji, którą dokładały kolejne pokolenia. Nawet ja – ateista jestem w stanie to zrozumieć. Zrozumcie. Wasze zbory nigdy nie przewyższą liczebnością przeciętnej klasy szkolnej, bo ględzenie po kilka godzin o każdej kropce i przecinku w Biblii jest nudne jak flaki z olejem.

   • @Rafał Rozumiem fanatyzm religijny ale od ateisty oczekiwałabym czegoś bardziej zdroworozsądkowego niż usprawiedliwianie ciemnoty „tradycją”. Jak widać „ateista” to nie tylko człowiek niewierzący ale także …. .

   • Jaka matka i z jaką rodziną? Myślałam, że odnosząc się do wiary opieramy się o Pismo Świete a nie jakieś próby podciągania do świętości tych, których ani Bóg ani Jezus Chrystus świętymi nie nazywał. Nie ma czegoś takiego jak matka boża czy święta rodzina. Jest Bóg Ojciec i Syn Boży. O swej matce Jezus mówił tak Mt.12, 46-50 „Gdy jeszcze przemawiał do tłumów, oto Jego Matka i bracia21 stanęli na dworze i chcieli z Nim mówić. 47 Ktoś rzekł do Niego: «Oto Twoja Matka i Twoi bracia stoją na dworze i chcą mówić z Tobą». 48 Lecz On odpowiedział temu, który Mu to oznajmił: «Któż jest moją matką i którzy są moimi braćmi?» 49 I wyciągnąwszy rękę ku swoim uczniom, rzekł: «Oto moja matka i moi bracia. 50 Bo kto pełni wolę Ojca mojego, który jest w niebie, ten Mi jest bratem, siostrą i matką”.

 5. Nie wiem po co cytujecie uwagi takich debili, jak ci antyfiarze… To tak, jakby zamieszczać komentarze pacjentów psychiatryka.

 6. to wszystko robota masonów/satanistów, korzytają że w Polsce zamieszanie w szkołach, niedługo matura, to wykorzystali sytuację lewiczki i podpalili

 7. Jeden kosciol przerobili w Konstantynopolu nie zdziwil bym sie jak by przebudowali nastepny.
  W tym panstwie wszystko jest mozliwe.

 8. To jakieś smarki, które chciały coś kontrowersyjnego zrobić, by zaistnieć w Sieci i by o nich się mówiło – i zaistniały. Przecież nie mają żadnych poglądów, w nic nie wierzą, umieją tylko zalogować się na fejsa, a Wy się rozwodzicie nad ich słowami, poddajecie niemal egzegezy słowa półgłówka, ofiary Owsiakowego „róbta co chceta” oraz państwowego szkolnictwa III RP.

 9. ,,antifa,,to zdebilenie mozgu- barany sa czerwone ideologicznie i nazizm,faszyzm sa czerwonymi.
  Lewactwo to choroba umyslu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here