Rafał Ziemkiewicz załamany protestsongami nauczycieli. „Czemu ty dręczysz mnie, córko Broniarza” [VIDEO]

Rafał Ziemkiewicz/fot. YouTube
Rafał Ziemkiewicz/fot. YouTube

Na swoim Twitterze Rafał Ziemkiewicz udostępnił kilka protestsongów nagranych w ramach strajku przez nauczycieli. Publicysta stworzył swoją odpowiedź. „Znowu mnie talent nęka” – napisał.

Po tej serii retłitów @waldemarkowal znowu mnie talent nęka. Znacie ten ewergrin piosenki ogniskowo pijackiej?” – pytał na Twitterze Ziemkiewicz.

„Czemu ty dręczysz mnie
córko Broniarza
Nowe śpiewki twe wyświetla mi mój komp
Przestań już muczeć i
ludzi przerażać
że ich dzieci uczyć mógł
taki głąb!” – przedstawił swoją wersję publicysta.

Wcześniej publicysta podał dalej kilka „strajkowych utworów”.

„Czy ci ludzie mają cokolwiek w głowach? Czy nie zamierzają nigdy już stanąć przed uczniami? Czy nie rozumieją, że po tych wszystkich cyrkach będą dla nich już tylko pośmiewiskiem, żenuą i żałosnymi przegrywami? Mayday, mayday, jesteś tam, bodaj jedyna szara komóreczko?” – napisał.

Źródło: Twitter

21 KOMENTARZE

 1. O TYM CO TRZEBA ZROBIĆ Z “lewusami” WSZELKIEJ “maści i nazwy” NAWET “euro(pseudo)prawicowej” :
  START UP THE ROTORS
  youtube.com/watch?v=4KOddPQc7hk&t=11s
  KTOŚ JUŻ KIEDYŚ WALCZYŁ PRZECIWKO “lewusom” W OBRONIE SWOJEGO NARODU DAJĄC NAM PRZYKŁAD, ŻE MOŻNA ZWYCIĘŻYĆ :
  Hammer of the Right – NAPISY PL
  youtube.com/watch?v=SISWg0tPzLo
  NIEdamy SIĘ “omamić-zaczarować-uśpić” i BĘDZIEMY WALCZYĆ :
  CONTRA MUNDUM – Pieśń Konfederatów Barskich
  youtube.com/watch?v=-0e3vOouvqs

 2. Ziemkiewicz poruszył ważny temat.

  ci ludzie mają bezpośredni wpływ na wychowanie i poglądy milionów dzieci. to grozi rewolucją kulturalną. nie wiem jak, ale Jarosław musi tych nauczycieli wywalić, odkodować głupotą, i zatrudnić jeszcze raz. nie mam pojęcia jak można uważać, że homoś to ziom. homoś to wróg, nawet jeśli faktycznie trzeba być tolerancyjnym dla jego nieszczęścia. należy jednak bronić dzieci od sideł homosi.

  • Jarosław powinien wziąć młotek i walnąć się w durny łeb aby marzenia o autorytarnych rządach wybić sobie z czachy.Ziemkiewicz ! Pachołku debilnej zmiany zszedłeś na psy!!!

 3. PiSowski pomiot ziemkiewicz, jakby kazali mu mowic ze nauczyciele ok to by mowil ze sa ok, jak mowia ze be to mowi be. Ot propagandzista sprzedawczyk i zdrajca z TVPiS.

  • Przy każdym komentarze antypisowcow zastanawiam czy Ci ludzie są naprawdę tacy głupi, bo trudno uwierzyć że człowiek może być takim matolkiem, niemożliwe. Oprócz języka hejtu i głupoty nie ma nic.

   • Siedzisz na kasie czy codziennie biegasz do MOPS-u aby dostać na papieroski pusta głowo! A jak dzieciak ci przeszkadza w imprezce to pewnie walisz go wespół z konkubentem po głowie? Tacy właśnie stanowią elektorat debilnej zmiany.

 4. Ideał sięga bruku… Ale nie ciesz się późny wnuku. Bo nie ma z czego…

 5. Red. Ziemkiewicz dobrze kombinuje, ale mu umknęło, że pośmiewiskiem i żenuą w oczach uczniów ich nauczyciele stali się już dawno, od chwili, gdy odłożono na bok jako niepostępowe, nielicujące z XX wiekiem, karanie uczniów fizycznie: linijką, rózgą itp. oraz zamiast statusu autorytetu/szanowanego mentora, nauczyciel ma być dla uczniów kumplem, a ponoć niektórzy nawet zachęcają swoich podopiecznych do mówienia im na „ty”. Śmietnik na głowie belfra i ochroniarze w szkołach to owoce tego lewicowego eksperymentu.

 6. Przy każdym komentarze antypisowcow zastanawiam czy Ci ludzie są naprawdę tacy głupi, bo trudno uwierzyć że człowiek może być takim matolkiem, niemożliwe. Oprócz języka hejtu i głupoty nie ma nic.

 7. Kosz od śmieci na głowie nauczyciela jest obrazem polskiej szkoły.Czy nauczyciele zrzeszeni w ZNP chcą ten obraz zmienić? Czy ktokolwiek chce ten obraz zmienić ?

 8. , Wczoraj zadałem sobie trud posłuchania Ziemkiewicza na jakimś Sympozjum narodowców czy coś takiego owszem facet ma lekkość wypowiedzi w końcu napisał parę książek i jest nieźle wykształcony Szkoda tylko że logika jego wypowiedzi to jest godna debila mniej więcej wygląda to tak i to co ja mówię jest słuszne to co inni mówią jest głupie to co było 1000 lat temu jest najmądrzejsze A to te wszystkie zmiany to są zmiany lewaków Unia Europejska jest głupia pieniądz euro jest to głupota związki partnerskie to zgnilizna i tak dalej i tak dalej panie Ziemkiewicz Daj pan spokój pieprzysz pan jak potłuczony Daj pan spokój nauczycielom gówno pan wiesz bo gówno jesz

 9. Jako Nauczyciele są SKOŃCZENI. Prywatyzować . Pokaż PiT nie pasek.

  • Chętnie pokażę. We wrześniu przeszedłem na emeryturę po 37 latach pracy. Gdybym miał taki pit jak ci się wydaje to dostałbym więcej niż 2155 świadczenia. Trep z mniejszym stażem w stopniu chorążego dostaje dużo więcej. Różnica jest taka,że ja skończyłem dwa kierunki studiów na uniwersytecie. Ty osiołku pewnie uważasz ,że bez problemu możesz robić to co ja robiłem przez tyle lat. Więc zatrudnij się w szkole(jeżeli masz odpowiednie wykształcenie) i przekonasz się jaki to łatwy chleb.

 10. Do Wieśka
  Tez słuchałem Ziemkiewicza na tym sympozjum i uważam ze miał 100% racje !
  No ale jak się ma umysł zaczadzony przez GW TVN i inne szczujnie to nie można niczego innego oczekiwać !

 11. Zenada… Nauczyciele zachowuja sie jak ich uczniowie z tymi pioseneczkami… A przeciez mozg rozwija sie do 21 roku zycia, wiec uczniowie moge sie jeszcze czasem zachowywac glupio.
  Dobrze, ze mieszkam za granica, bo szlag by mnie trafil gdybym miala poslac do szkoly gdzie ucza debile… A niech by taki postawil mojemu dziecku 1… Oj… Bysmy sobie porozmawiali..
  Ale stracili autorytetyt… Jak sie raz cnote madrosci straci… To sie juz nie odzyska.
  Pozdrawiam
  Ewa

 12. Akurat Ziemkiewicz wklejający zdjęcie pornogwiazdki i nauczycielki czyli utożsamiający konkretną protestującą nauczycielkę z prostytutką, to sobie przegrał u mnie. Dziennikarze do tej pory kojarzyli mi się z ludźmi obiektywnymi, pochylającymi się nad czyimś nieszczęściem. Ziemkiewicz na garnuszku władzy brzydzi się zarabiającymi 1900zł/miesięcznie, dla niego tylko kumple z rad nadzorczych itd. Żal

 13. U nas dzisiaj o 15:30 gazeta wyborowa
  Zorganizowała pod prokuraturą protest sędziów w obronie nauczycieli

  Komedia

Comments are closed.