Rząd odwołał ekshumacje polskich ofiar obozu w Treblince. Grzegorz Braun: „Polska nie wstała z kolan. Polska zmienia klęczniki” [VIDEO]

Grzegorz Braun/Fot. screen Facebook
Grzegorz Braun/Fot. screen Facebook

Grzegorz Braun podczas konferencji prasowej w Sejmie odniósł się do odwołania ekshumacji w Treblince po tym, jak amerykański Departament Stanu wysłał zapytanie w tej sprawie. Przedstawiciel Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy przypomniał przy tej okazji sprawę nowelizacji ustawy o IPN. Jak podkreślił, „wtedy przynajmniej sprawa oscylowała na poziomie kontaktów premierów obu państw”.

Rok nie minął jeszcze, jak dwóch eurodeputowanych, czcigodny pan Poręba z panem profesorem Legutko w willi Mossadu w Gilad na przedmieściach Tel Awiwu licytowali w dół sprawę polską, kapitulując, czy też negocjując warunki kapitulacji w sprawie zmiany ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Wtedy przynajmniej sprawa oscylowała na poziomie kontaktów premierów obu państw – położonego w Palestynie i polskiego –przypomniał Grzegorz Braun.

Zawsze waham się, czy mam używać tego słowa w tych przypadkach – dodał.

Otóż dzisiaj już nie na poziomie premierów, nawet nie na poziomie ministrów spraw zagranicznych, ale na skutek skierowania korespondencji do naszej placówki dyplomatycznej w Waszyngtonie – korespondencji sygnowanej przez niższego rangą urzędnika amerykańskiego Departamentu Stanu – zaplanowana ekshumacja, prace badawcze na terenie dawnego niemieckiego narodowo-socjalistycznego obozu zagłady w Treblince, nie odbędzie się. Te prace nie zostaną podjęte – powiedział Braun.

Nikt nie kryje związku tej decyzji z wyrażonym w tak niewyszukany sposób grymasem dyplomatycznym. Powtarzam, że to nie była żadna nota, żadne ultymatywne żądanie. To było bezczelne zapytanie skierowane do nas przez amerykański Departament Stanu – podkreślił jeden z liderów Konfederacji.

Jesteśmy zatem na takim właśnie poziomie. Polska nie wstała z kolan. Polska zmienia klęczniki. Wahanie tylko co do tego, na którym z klęczników spędzają więcej czasu mężowie i żony stanu państwa postpeerelowskiego w dobie dobrej zmiany – podsumował Grzegorz Braun.

Odwołano ekshumację polskich ofiar niemieckiego obozu w Treblince!Rząd PiS po raz kolejny padł na kolana przed USA i Izraelem!

Opublikowany przez Partia Wolność Poniedziałek, 15 kwietnia 2019

Źródło: Facebook

27 KOMENTARZE

  • ! ! ! ! ! ŚWIĘTA PRAWDA ! ! ! ! !
   ! ! ! ! ! DO PIEKŁA Z WSZYSTKIMI parchami i ich sługusami CZYLI kapo i NIECH TAM ZGNIJĄ, A NA SKU_WIONYM PIER_OLONYM SĄDZIE OSTATECZNYM NIECH ZGINĄ NA WIECZNOŚĆ ! ! ! ! !
   A M E N ! ! ! ! !
   Ps.: KTO CHCE ZOBACZYĆ JAK ORZEŁ DOPADŁ węża NIECH OTWORZY SOBIE LINK PONIŻEJ ! ! ! ! !
   lh4.googleusercontent.com/-GiVWOW1uJ5s/U2nvNTVJefI/AAAAAAAACTU/311762wNgFo/w800-h800/taken-in-right-moment-eagle-catches-snake.jpg

   • 100/100 POPIS wrog Polski obcy NIErzad przeciwko POLSCE!!

    RODACY glosujmy tylko KONFEDERACJA -RUCH NARODOWY!!

    • NIEdamy SIĘ “omamić-zaczarować-uśpić” i BĘDZIEMY WALCZYĆ :
     CONTRA MUNDUM – Pieśń Konfederatów Barskich
     youtube.com/watch?v=-0e3vOouvqs

   • Wyruchajcie mnie wreszcie w ODBYT!!
    ! ! ! ! ! ŚWIĘTA PRAWDA ! ! ! ! !

    Chce lizać WIELKĄ PYTĘ!!

    Będę ŁYKAĆ SPERMĘ!!

    tylko KONFEDERACJA -RUCH NARODOWY!!

    • ala wilk <- ty pedale NIEkopiuj MOJEGO nick'a i SPIER_ALAJ do twoich parchatych panów !!!!!

 1. Poręba nie pokazuj się na podkarpaciu i nie wycieraj sobie ryja tym pięknym regionem.

  • Nie spoczywają i nie spoczną, dopóki ich tzw. współplemieńcy będą „grać” ich kośćmi i szukać okazji do tego, kogo by tu jeszcze skrzywdzić…

 2. Sama prawda!!! Ale prawda w tym zakłamanym świecie jest niewygodna. Pan Grzegorz nie owija w bawełnę mówi jak jest.

 3. J.T. Gross nie otrzymał Orderu Orła Białego! to był Krzyż Kawalerski Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej – błagam Panie Grzegorzu!!! – jak się bierze za poważną politykę nie wolno mylić faktów, Lepiej przemilczeć sprawę niż się wygłupić… Panie Grzegorzu proszę też skończyć z opowiadaniem bajek prowokatora służb o pseudonimie „FYM” że w Smoleńsku była maskirowka – Obecność samolotu TU154M nad Smoleńskiem potwierdził Wosztyl (z Jaka) który rozmawiał z Protasiukiem przed lądowaniem Tupolewa przez radio.

Comments are closed.