Szokujące nagranie. Maturzyści proszą nauczycieli o zawieszenie strajku, wystawianie ocen i przeprowadzenie egzaminów [VIDEO]

Nauczycielka ze szczecinka słucha uczniów proszących o zawieszenie strajku i przeprowadzenie egzaminów. Źródło: Twiiter
Nauczycielka ze szczecinka słucha uczniów proszących o zawieszenie strajku i przeprowadzenie egzaminów. Źródło: Twitter

Nagranie pokazujące maturzystów ze Szczecinka proszących nauczycieli o zawieszenie strajku podbija internet. Dobitnie pokazuje jak uczniowie stali się zakładnikami protestów organizowanych przez ZNP.

Mimo strajku egzaminy do gimnazjów przebiegły bez większych problemów. Prawdopodobnie tak samo jest z egzaminami ósmoklasistów. Nadal jedna nie wiadomo co będzie z maturami. Część nauczycieli chce zaostrzenia strajków, co może storpedować matury – jeden z najważniejszych egzaminów w życiu.

Uczniowie ze Szczecinka poszli prosić nauczycieli o zawieszenie strajku na czas egzaminów. Spotkała ich pogarda w lekceważenie. Nauczycielkę nie interesuje przeżywany przez uczniów stress, wywołany nie tylko samym egzaminem, ale też całą niepewną sytuacją. Komentarze pod nagraniem są jednoznaczne

23 KOMENTARZE

 1. Dzieciaki, jesteście już w zasadzie dorośli. Dlaczego nie wywalicie tych szmatławców ze szkoły i poprostu ich nie wpuścić do budynku. Nic nie tracicie, bo oni Wam i tak nie pomogą, a zapewne przyślą kogoś w zastępstwie, kto zrobi z Wami egzaminy.

  • za moich czasow, to chlopaki ze starszych klas, takiego malego tlustego babskiego buca wsadzili do szafy i zamknely na klucz. Przeciez to nie do pomyslenia,aby taka mala gnida 1,36 wzrostu chodzila z 2m dlugim linialem i napieprzala przyszlych mezczyzn 1,8m wysokich po plerach. Przesiedzialo babsko kilka godzin i juz bylo spokojne.

 2. Takich nauczycieli wywalać na zbity pysk. Wprowadzić BON OŚWIATOWY (zwany również bonem edukacyjnym). Zlikwidować Kartę Nauczyciela. Wprowadzić zakaz strajku dla nauczycieli taki sam jaki został wprowadzony przez niemiecki Trybunał Konstytucyjny. A swoją drogą ciekawe jak by na to zareagował oberkomisarz Timermans.

  • Dziecko – ktoś cie oszukał (satyr w muszce?) bon oswiatowy od kilku lat istnieje i funkcjonuje. Kasę dostaja szkoły za każdego ucznia. Proponuje sie douczyć a nie słuchać wymuszkowanego oszusta.

 3. Matura to bzdura. Doskonaly moment na zlikwidowanie tego debilizmu i wprowadzenie egzaminow na studia ustalanych przez uczelnie. A nie jakies panstowe systemy punktow.

 4. Jestem przerażony poziomem tzw. „pedagogów”… I ta infantylna czerwona hołota „uczy” nasze dzieci???

 5. Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi. Chodzi o kasę, a nie o jakieś dobro ucznia, czy wyższy poziom nauczania. Są nauczyciele, którzy może i zasługują na podwyżki, są i tacy, którzy nie zasługują. Tak, jak w każdym innym zawodzie.

  • aby je olac to musisz im odebrac prawa, albo rzad musi pokazac , ze mozna je ominac , zignorowac, a na koncu wywalic bez szkody dla systemu nauczania.

   • System edukacji państwowej można uznać za archaizm z czasów komuny nie przystający do współczesnego świata konkurencji rynkowej. Odmawiając szkolnictwu konkurencyjności skazujemy system oświaty na powolny uwiąd pod względem jakości nauczania.

 6. To jest skandal ….nauczyciel odpowiada z zalozonym rekami …jak jakis herszt !!!!
  Taka nauczycielke powinni wywalic ze szkoly ….jak jej nie pasuje praca to niech idzie do Biedronki …

 7. Maturzyści proszą nauczycieli o zawieszenie strajku, wystawianie ocen i przeprowadzenie egzaminów, tak jak Gierek prosił stoczniowców, by sobie dali spokój.
  Chwalić boga stoczniowcy się na te prośby wypróżnili… i mamy III RP.

  Moja rada do maturzystów: poproście MEN i rząd o to, by się tą sprawą zajęli, bo w końcu za to się tym aroganckim bydlakom sowicie płaci.

 8. Wywalić bździągwę na ulice. Ona do faceta ponad 18 letniego zwraca się przez „ty” !

 9. Widać po komentarzach, że wypowiadają się tu ludzie po zwykłej zawodówce.
  Co do Karty Nauczycielka, to się zgadzam. Należy ją zlikwidować. Wówczas skończą się wywiadówki po nocach i rodzice będą musieli, jak w Urzędach, brać wolne w pracy, żeby w szkole coś załatwić.

 10. Pierwsze pytanie i podejrzewam to najwazniejsze dotyczyło „planów na wakacje”. Nauczyć dzieciaki przestrzegania prawa. Nauczyciel podczas strajku nie ma prawa podjac pracy.

 11. Po ostatnim komentarzu widać, że nauczyciele w znacznej mierze są pasożytami i dalej pasożytami być chcą. Łaskę robią że na wywiadówki przychodzą w terminie dogodnym dla rodziców!!! W komunistycznych główkach się poprzewracało. Jeśli Karta jest tak zła, to dlaczego wśród postulatów strajkujących nie ma jej likwidacji? Ale co wtedy byłoby z równymi podwyżkami dla wszystkich? Wbijcie sobie do swoich małych nauczycielskich rozumków: szkoła to nie urząd, a uczeń i jego rodzic to nie petent. Szkoła to zakład usługowy oferujący produkt: edukację. Jaka praca, taka płaca. Co do zawodówek. Ja mam dwudziestoletnie doświadczenie w dydaktyce i z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że np. podstaw przedsiębiorczości lepiej uczyłby człowiek po zawodówce, prowadzący warsztat czy handlujący na targu, niż ćwierćinteligent po studiach podyplomowych.

 12. Wnosząc po współczesnych filmach i tzw. niusach już dzieci w podstawówce są bardziej dojrzałe od dorosłych. Niech więc same odpowiedzą co dalej. I zrobią tak jak zdecydują. A później nagrają to i wrzucą na youtube. Satysfakcji z ilości wejść i lajków nic nie zastąpi

 13. kurna, a gdzie komentarze niejakiego „ala wilk”? zaniemówił? co do nauczycieli – zmienić pracę na lepiej płatną, np. na kasie w Biedronce;

Comments are closed.