Żydzi domagają się odszkodowań od belgijskich kolei za… udział w Holokauście

Żydzi - zdjęcie ilustracyjne. / foto: Twitter
Żydzi - zdjęcie ilustracyjne. / foto: Twitter

Żydzi chcą walczyć o odszkodowania od belgijskich kolei. Twierdzą bowiem, że brały one udział w Holokauście, ponieważ wywoziły ich przodków do niemieckiego obozu zagłady. „To także przez belgijskie koleje w obozie Auschwitz zginęło 25 tys. Żydów” – utrzymują belgijscy Żydzi.

Potomkowie ofiar Holokaustu winą za śmierć swoich przodków obarczają m.in. belgijskie koleje. – Powinni tak jak inni uznać swoją winę i przyznać się, że brali udział w tym, co się działo, że się nie sprzeciwili, nie powiedzieli: „nie ruszajcie ich” – mówiła w rozmowie z Polsat News Regine Słuszny, której rodzina została wymordowana podczas Holokaustu.

Problem w tym, że belgijskie archiwa zostały zniszczone. Nie wiadomo więc, czy pracownicy koeli podczas II wojny światowej mieli w ogóle świadomość, że przykładają rękę do zbrodni Holokaustu.

Mówimy pewnie o jakichś 2-3 milionach za deportację 5 tys. ludzi, nie odnajdziemy każdej rodziny, której się należą. Moglibyśmy wraz z belgijskim rządem przeznaczyć je na naukę o Holokauście albo dla tych, którzy go przeżyli, a teraz na starość nie mogą sobie pozwolić nawet na odpowiednią opieką medyczną – stwierdził redaktor naczelny „Joods Actueel” Michael Freilich.

Nie jest to pierwszy taki przypadek w historii. Pięć lat temu francuskie koleje wypłaciły Żydom 50 mln euro za organizację transportu ich przodków do niemieckich obozów zagłady. W ubiegłym roku natomiast podobnie zrobiły koleje holenderskie.

Źródło: dorzeczy.pl

39 KOMENTARZE

 1. Niech ci Żydzi udowodnią, że są potomkami tyh, którzy mieli zostać tą oto koleją przewiezieni!

  • W pierwszej kolejności powinni swoim ziomkom udowodnić największą winę w tej zbrodni. Jak zauważyli łatwy pieniądz do zdobycia to tym pretekstem szantażują i żerują na całej Europie o swoich zbrodniarzach z automatu zapominając? Jak sami się ratowali i swoje plemię? W ogóle się nie ratowali za to z ochotę korzystali z opieki innych w ogóle nie doceniając poświęcenia innych. Prawda jest taka, że to żyd Żydowi zgotował ten los a teraz wszyscy, którzy z tą zbrodnią nie mieli nic wspólnego mają pokutować? Niech idą po zadośćuczynienie do swoich pobratymców, którzy mieli w tym największy udział. Sam Dżordżuś S przyznał w którymś z wywiadów jak robił w wieku 14-lat swój pierwszy biznes na swoim plemieniu, na Węgrzech. Do niego niech się zwrócą o odszkodowanie! A swoje drzewka niech sobie wsadzą w odbyt. Dla siebie je posadzili żeby mieli więcej tlenu, więc to ściemnianie i żerowanie niech też zostawią dla siebie. Wszystkich będą obwiniać tylko nie siebie!? Tak zwłaszcza jest w przypadku oszustwa i próby wyłudzenia na Polsce i Polakach, a prawda kolejna jest taka, że to nasz król Kazimierz ich przygarnął jak ich przeganiali z całej Europy – na obecnego pokolenia utrapienie. To nam należy się od żydów i Żydów ODSZKODOWANIE za możliwość życia w naszym kraju i pasożytowaniu przez wieki na Polsce i Polakach! Dlaczego nie wracają do siebie, do swojego odwiecznego państwa, które stworzyli, potrafili bronić i utrzymać? No i tu zaczną się dla nich schody… Nigdy nie mieli nic własnego, bo nie mieli na tyle honoru żeby dbać o swoje państwo, dbać o niego i żyć na swoich ziemiach!? Zawsze było im wygodniej żyć cudzym kosztem i na cudzych terenach? Prawda!?

   • Prawda. Chyba część z nich naprawdę uwierzyła w w swoją, żydowską propagandę, że są kimś lepszym od reszty. Pewnie kiedyś nastąpi kres tego dolce vita, ludzie w skali globalnej wezmą ten naród w obroty i zrobią z Żydami porządek.

 2. Pytanie: czy oni mieli wykupione bilety, czy jechali na gapę?? Bo jeśli na gapę, to koleje belgijskie powinny wystąpić z roszczeniami do ich potomków. Czyż nie???

  • Jeśli znałby pan historię i niemieckie fortele , to wiedziałby pan, że Żydzi z Zachodu dostawali bilety, za które „płacili”( nie mieli przejażdżki za friko ). W przeciwieństwie do Żydów ze wschodu do obozów jechali wagonami osobowymi ( przynajmniej na początku, bo później Niemcy już w takie ceregiele się nie bawili ), i mieli inny komfort podróży ( nie mogli jedynie opuszczać pociągów, a same pociągi nie zatrzymywały się , jeśli tylko nie musiały uzupełniać węgla czy wody ). Na wschód jechali w przekonaniu, że jadą pracować ( bo tak wmawiali im Niemcy ), natomiast na miejscu, to już co innego. Większość tych z Zachodu trafiała z miejsca do obozów zagłady ( Treblinka, Majdanek, Kulfhoff. Birkenau ) , część do obozów pracy.

  • Zafajdane żydziska! Ich koniec jest już bliski! Znajdzie się „utalentowany” uczeń malarza, który „dokończy” rozpoczęte dzieło!

   • JAK już piszesz „jony daniels” to używaj tylko małych liter (NIEokazuj jakiegokolwiek szacunku) i możesz pisać „we cudzeysełowiu” ;)

 3. wystawic idiotom zydowskim rachunek za handel slowianami z terenu polskiego. Kilka tysiecy niewolnikow, do tego potomkowie tych nieszczesnikow, ktorzy przezyli do dzisiejszych czasow , ktorych teraz mozna liczyc w milionach, majacy prawo do odszkodowan, a wiec niezla sumka. a i swiat sie dowie jak zydostwo doprowadzilo do niewolnictwa.

  • Niech wystąpią o odszkodowanie od potomków niewolników w Ameryce, którymi żydzi handlowali i byli stałymi dostawcami siły roboczej na ówczesne plantacje!

  • Akurat tu mają uzasadnione pretensje. Koleje tak w Belgii, jak i Francji i Holandii ( ogólnie na Zachodzie ) zarabiały nie mały hajs na wywożeniu ich ziomków do niemieckich obozów pracy i zagłady tak w Niemczech, jak w Polsce. Niemcy im po prostu za taką ‚usługę’ płacili !

 4. @Taro
  100/100
  i nie tylko Slowianami
  handel chrzescijanami z calej Europy
  poczytajcie kto to byli radanici albo rodonici i dlaczego sw. Wojciech znalazl sie w Polsce

 5. A kiedy odszkodowanie od kopalni węgla – przecież one dostarczały węgiel do parowozów które ciągnęły wagony?

 6. Czy parchy NIEmogliby podać „boga” do sądu za to, że „ich” stworzył „parchami” ?????

  • A koleje linowe ktore sa odpowiedzialne za usmiercenie 6 milionow pederastow? Czy oni byli obrzezani to nie wiem Bo to zawsze wieksza przyjemnosc jest dla osoby rzydowskiej?

 7. A co z tymi, ktorzy kladli szyny, cieli belki na podklady, usypywali nasypy… A co z drwalami, ktorzy cieli drzewa na podklady, co z hutnikami, ktorzy wytapiali szyny, co z ich kobitami, ktore gotowaly im kartoflanke na obiad, co z rolnikami, ktorzy zasadzili te kartofle a wczesniej zaorali i zabronowali pole, co z kowalami, ktorzy zrobili te brony, co z konmi, ktore ciagnely te brony, co z wlascicielami domow, e ktorych hutnicy najmowali mieszkania… uuups… to mogly byc zydy Rotszyldy.

  • Tylko że to się staje niebezpieczne, a nie do śmichu. Cały świat toleruje te bezczelne żądania, a Żydzi się śmieją i ciągną, ciągną z głupich gojów ile się da.

 8. Te pijawki wyciągają pieniądze od kogo się da, tylko Polska jak zwykle wykolegowana.

 9. Komedii holokaustycznej ciag dalszy. Za chwile Zydzi zazadaja odszkodowan od Szwecji i USA, no bo przeciez o wszystkim wiedzialy, a nic nie zrobily.

  Natomiast o zydowskiej kolaboracji z Nazistami, o zydowskim szmalcownictwie, o gigantycznych zbrodniach Zydo-Bolszewikow (znakomita wiekszosc bolszewickiego kierownictwa stanowili Zydzi) – o tym cisza… nie wolno o tym mowic:

  youtu.be/Z0dwNbzzO2w?t=2317

 10. Według takiego toku myślenia to kiedy odszkodowanie od samych Żydów dla Żydów (tych równiejszych)? Bo gdyby nie oni to holocaustu by przecież nie było! Żydzi brali czynny udział w holocauście i muszą być pociągnięci do odpowiedzialności…

 11. Z tego co czytałem Polska dostanie rachunek na około $300mld na jesień. Kongres USA już szykuje metody jak zdyscyplinować obecne władze w Polsce, żeby płaciły.
  Głównym zagrożeniem dla Polski są bardziej Stany niż sami Żydzi, którzy bez wsparcia Stanów niewiele znaczą.

 12. I bardzo słusznie kto zabijał niech teraz płaci.
  Koleje Rosyjskie powinny wypłacić Polakom odszkodowania za deportacje na Syberię, do Katynia, Charkowa i Miednoje.

  • Nie podskakuj za bardzo, bo jeszcze zażądają zapłaty za naboje, którymi zabijali Polaków.

 13. państwo belgijskie zamordowało blisko 50 tysięcy izaelitów, francuskie podobnie. Państwo litewskie zabiło prawie trzysta tysięcy izaelczyków. Oczywiście że powinni zapłacić. Ci którzy kolaborowali z hitlerem też powinni zapłacić polsce i polakom, np. francuzio, holendrzy, litwini, łotysze, szwedzi, i niemcy. I jakoś polacy cicho siedzą

  • nie boj sie , to bydlo zaraz wyskoczy, ze my Polacy kolaborowalismy z Polakami.

 14. Te wałkonie , oszuści i złodzieje myślą ,że wszyscy są tak głupi ,że zapłacą im ile zechcą. A historia lubi się powtarzać , każdy powinien o tym pamiętać – zwłaszcza czosnkowi. Będą znowu ryje koszerne obite.

  • No to jak w końcu 6 mil wymordowanych nikt nie przetrwał to kto chce odszkodowań?.

 15. Dać im starą lokomotywę i pół tora, czyli jedna szynę i niech spadają!

 16. Jak tak gudłaje będą podskakiwać do wszystkich po kolei, to marny ich los. Większość wkur**ą, kolejny ich spacyfikuje, a reszta będzie ich miała głeboko.

 17. Po co pracować, skoro można dobrze zarabiać na tragedii narodowej? Przedsiębiorstwo Holokaust to je dobry biznes – przynajmniej póki znajdują się głupi goje, którzy są gotowi sponsorować Żydom wygodne życie. Jak to ujął naczelny rabin sefardyjski Owadia Josef? Oni będą orać, siać i zbierać, a my tylko będziemy siedzieć i jeść jak panowie – jakoś tak to leciało. :)

 18. W mojej opinii pełni uzasadnione pretensje i żądania ! Każdy, kto dobrze zna historię wie, że w Belgii ( podobnie, jak w Holandii czy Francji, nie wspominając o Norwegii, Danii, Słowacji, Chorwacji ) istniały kolaboracyjne i w pełni współpracujące z Niemcami rządy, które zarabiały na wyłapywaniu i wywożeniu ( grabież majątku i dóbr , tak indywidualnie, jak i instytucjonalnie) Żydów do niemieckich obozów pracy i zagłady w Niemczech i Polsce ! Belgijskie, holenderskie i francuskie koleje w tym świadomie uczestniczyły ( przynajmniej na poziomie szefostwa krajowego, jeśli nie regionalnego ) i na tym procederze zarabiały ( i to nie małe pieniądze ) ! Niemcy za każdego wywożonego Żyda płaciły, tak w Belgii, Francji, jak i Holandii!
  W przeciwieństwie do krajów Europy środkowo-wschodniej, na Zachodzie nie było, tak silnej eksploatacji siły żywej, zasobów naturalnych czy zasobów technicznych, ani nie było takiego PRZYMUSU pracy na rzecz Niemiec ! Na zachodzie wiele aspektów życia publicznego funkcjonowało na zasadzie „partnerskiej” współpracy między okupantem, a reżimem lokalnym , w tym także, w wyłapywaniu, jak „deportacji” Żydów !
  Sam sposób transportu Żydów z Zachodu (zatem Żydów bogatych, w przeciwieństwie do Żydów biednych zamieszkujących naszą część Europy ) pokazywał, jak ten proceder funkcjonował ( Wagony osobowe w przypadku Żydów z Zachodu , zamiast wagonów bydlęcych, jak na Wschodzie ).
  W przeciwieństwie do Polski, na zachodzie Europy współpraca z okupantem niemieckim, na każdym poziomie, była dużo bardziej rozbudowana ( w także ta związane z Holokaustem ), niemalże powszechna ( co pokazuje doskonale wielkość ruchu oporu ), zatem pretensje finansowe w pełni uzasadnione ( oczywiście jeśli wcześniej, nie zostały już zrealizowane ) !

 19. Opowieść
  o (zupełnie niewinnym a wiecznie prześladowanym)
  narodzie wybranym
  dedykuję wielkiemu, nieodmiennie przyjaznemu Polakom narodowi perskiemu

  Adamowi z Ewą obiecał Mesjasza
  Pan Bóg. A więc wszystkim ludziom… Dobra nasza:
  Powiemy, że Mesjasz tylko Izraela
  Jest królem; niech Talmud hagadę powiela!
  Nad Gojem panować winien Żyd!
  (Dlatego Żyd biedny jest to wstyd.)

  W Egipcie poznali się na tym… Przed zwianiem
  Pożyczyć coś warto – z wiecznym nieoddaniem…
  Ach, „grab zagrabione!” i „nie bądź ofiarą!”;
  „Nie jest czarno-biały świat!”…zrób go na szaro!!!
  Na szaro zrób świat, a będzie git;
  Panować nad Gojem winien Żyd!

  Na razie panują jacyś ludie dzicy:
  Ci Asyryjczycy i Babilończycy…
  Ale w końcu wolność dają nam Persowie.
  (Przyjdzie czas, ich także zdzielimy po głowie!
  W Iranie jest ropa… To nie kit:
  Panować nad Gojem winien Żyd!)

  Grecy się poznali, że naród wybrany
  Jest, by rządzić światem. I chcieli w kajdany
  Znowu zakuć biedne Izraela dzieci.
  Lecz przyszli Rzymianie. Lubią eci-peci…
  Przekupić strażników to nasz chwyt.
  Panować nad Gojem winien Żyd!

  W końcu się udało rzymskimi rękami
  Pozbyć Joszuego… Świat stanął przed nami!
  Ale coś nie wyszło; daremne powstania,
  A Rzym Joszuemu uwierzyć się skłania…
  I poszedł świat za Nim, to jest szczyt!
  Nie taki ma światem rządzić Żyd!

  Na szczęście Arabom klarują rabini,
  Co trzeba… Mahomet monoteizm czyni.
  Znowu bardzo dobrze wszystko się zaczyna.
  Aż Mahomet naród wybrany… wyrzyna!!!
  „Popiera nas islam.” – Chyba spit
  Był wcześniej, gdy bredził, martwy Żyd!

  My zawsze niewinni i prześladowani
  Cierpimy w Europie. Gdy Żyd ocygani
  (Do czego ma prawo!) Goja; gdy krew leje
  Chrześcijańską, to znowu krzywda mu się dzieje!
  Masoński co szkodzi komu ryt?
  Panować nad Gojem winien Żyd!

  Od kraju do kraju my, zawsze niewinni
  Uciekamy (w lichwie wciąż Gojom uczynni).
  W końcu gdzie Puławy (i pech: gdzie Natolin!)
  Osiadamy – „w kraju gdzie odpoczniesz” – w Polin.
  Wykazać potrzeba znowu spryt.
  Panować nad Gojem winien Żyd!

  Turcy kraj ten podbić próbują jak długi,
  Więc naród wybrany świadczy im usługi…
  Gdy idą z Kamieńca precz mahometanie,
  Muszą zwiać też Żydzi. Znów prześladowanie!!!
  Zdradzieckich zyskują miano gnid.
  A przecież panować winien Żyd!

  Gdy nareszcie Polska katolska upada,
  Polskim buntownikom odtąd będzie biada!
  Zaborców wspomagamy my zawsze niewinni
  I prześladowani, a w donosach czynni…
  Majątek pod zastaw, dawaj kwit!
  Panować nad Gojem winien Żyd!

  Mimo wszelkich starań Polska zmartwychwstała,
  Czerwonoarmistów kiedy krew przelała.
  Na wojnie niejeden padł komisarz bitny,
  Który obrzezany był; ryt starożytny…
  Internacjonalizm jest to mit –
  Panować nad Gojem winien Żyd!

  Za krew, za brak zgody na autonomiczność
  („Judeopolonia“) światowa publiczność
  Poznała hagadę i wciąż ją poznaje:
  „Od Polin są lepsze wszystkie inne kraje.”
  Bo goj-nacjonalizm brzmi jak zgrzyt.
  Panować nad Gojem winien Żyd!

  W końcu zapanują dzieci Abrahama;
  W niejednym miasteczku staje kwietna brama.
  To witają Wehrmacht i armię czerwoną
  Ci, co na zaborców powracają łono…
  Jedwabne i Niemcy? – polski zwid.
  Panuje już nad historią Żyd!

  Getto. Jak donosić stąd na polskie plemię?
  Przeciw Niemcom rośnie chrześcijańskie podziemie!
  „Jak dobrze być Żydem!“ – jeden z naszych pisze,
  Bo w getcie ma wreszcie autonomii niszę…
  Tak kilkusetletni puszczał nit.
  Nieliczny przeżyje w Polsce Żyd!

  Kilkanaście razy refren w tej hagadzie
  Nacisk na żydowskie panowanie kładzie.
  A, że Żydzi w gettach byli biedni, głodni;
  Mądrzejsi uznali, że żyć są niegodni.
  Żyd biedny przekreśla własny byt.
  Panować bogaty winien Żyd!

  W jaki sposób staną się bogaci Żydzi?
  Geschäftu jedynie głupi Goj nie widzi!
  My, zawsze niewinni i prześladowani,
  Już wiemy: niech płaci świat – oczynszowani!
  Bo już nie wystarcza VAT, CIN, PIT…
  Wnet odszkodowanie weźmie Żyd!

  Na razie od Polin przemysł się zaczyna…
  Polska zacznie płacić, wtedy innych wina,
  Jako większa wina, oczywista będzie.
  Winni holokaustu gdzie są? – Żyją wszędzie!!!
  Daniną bez akcyz, ceł i myt
  Panować nad światem będzie Żyd!

  Tak optymistycznie zakończmy opowieść
  O prześladowanym (łatwo tego dowieść)
  Niewinnym narodzie (dowieść tego trudno).
  Historia powtarza się… Nie będzie nudno!…
  Panować nad Gojem winien Żyd!
  Kontrola już trwa, za bitem bit.

Comments are closed.