Cejrowski apeluje po paryskiej tragedii: „MEMENTO MORI – nawracajcie się póki czas” [VIDEO]

Wojciech Cejrowski. / Źródło: TVP Info
Wojciech Cejrowski. / Źródło: TVP Info

„Bóg dał (np. katedrę) i może w każdej chwili odebrać. Bo się nie należy, bo nie zasługujesz. MEMENTO MORI – nawracajcie się póki czas” – zaapelował po pożarze Notre Dame Wojciech Cejrowski.

67 KOMENTARZE

 1. Nie wiem kto to ten Cejrowski ale i tak nie ma źadnego prawa mnie oceniać ani też cokolwiek radzić, bobto uwlacza mojej godności. Cejrowski kpisz ze wszystkich i ze wszystkiego w chwili kiedy plonie coś niewyobrażalnie większego niż twoje przyziemne teorie. Czy ty tego nie czujesz? czy to taka wyrafinowana agresywna taktyka? Jakie to żałosne. Ogarnij sie w końcu i przyjmij do wiadomości, że więcej ludzi jest od ciebie madrzejszych niż myślisz jeżeli wogóle jeszcze myślisz

  • A czym takim cie obraził? Prawdę powiedział Pan Cejrowski bo ludzie zaczynają się zatracać w konsumpcji i dbaniu tylko o swój zad. Do tego sprowadza się właśnie lewackie myślenie.

 2. Cejrowski to nawiedzony fundamentalista religijny, swietszy od samego papieza.

 3. Czerwony kur szalał w wielkim tygodniu. To znak dla Europy i polski dany z nieba żeby nie świecić budynków. PiS musi się nawrócić to jest znak z nieba. Księża muszą przyznać się i przeprosić za pedofilię!!!!

 4. Zaraz Francuzi przestaną się modlić i zaczną płonąć następne kościoły to jest już proces nie do zatrzymania. Chrześcijanie wolą być nowocześni a Islamczycy i Żydzi się cieszą i dlatego zaraz nas nie będzie.

 5. We Francji wyprzedano bądź zlikwidowano kilka tysięcy kościołów. To po co komuś jakas katedra w państwie coraz bardziej świeckim?!! Kiedy niewiele z niej zostało może lepiej ją zrównać z ziemią, będzie taniej w tę stronę.

  • Uważam, że Notre Dame dla grona osób nie jest miejscem kultu religijnego a historycznym dziełem sztuki, które warto zobaczyć. Dlatego właśnie należałoby odbudować zniszczoną część katedry. Idąc tropem Pana myślenia trzeba by było zburzyć wszystkie historyczne budynki i budowle, które trzeba na okrągło odrestaurowywać, odnawiać i konserwować. No bo taniej w tę stronę …

  • Meczet z nie zrobią i będą się cieszyć, że nie musieli wyburzać i ponosić kosztów. Pierwszy zamach robili już w czasie rewolucji francuskiej, przy okazji której porąbali i spalili, a resztki wrzucili do Sekwany patronki Paryża świętej Genowefy. A co czeka Francję? Meczet Notre Dame. Rok 2048 – Elena Czudinova, to jest książka dziś zaliczana do fantastyki, a co będzie za trzy/pięć lat? Mahomet raczy to wiedzieć…

 6. Nic z tych rzeczy Szczera. Chodzi mi o katedrę jako miejsce religijne. We Francji zlikwidowano kilka tyś kościołów, zrobiono z nich magazyny, hurtownie, dyskoteki i inne cuda wianki, ale większość została zburzona. Dlaczego ich można się pozbyć, dlaczego nikt tak chętnie nie odnawia ich? Choć różnica wieku między nimi jest niewielka. Tylko dlatego że nie są tak znanymi miejscami jak katedra! Poza tym w katedrze od lat nie było żadnego remontu, mimo że kustosze na kolanach prosili o pieniądze. Niektóre rzeźby miały już kształt kamienia na postunencie, mimo to władze francuskie nic nie robiły. Gdyby nie pożar i wielkie halo wokół tego, budynek sam z siebie by się zawalił.

 7. Facet twierdzi ze jest wielkim chrzescijaninem, a nasmiewa sie z modlacych Francuzow, ze niby nagle padli na kolana. Co za gnida.

Comments are closed.