Coraz gorzej między Meghan i Kate. „To twoja wina, że William cię zdradził”

książę William, księżna Kate, Meghan Markle, książę Harry/Fot. PAP/PA
Książę William, księżna Kate, Meghan Markle, książę Harry. / Fot. PAP/PA

Brytyjskie media pod koniec marca rozpisywały się na temat konfliktu księżnej Kate z jej wieloletnią przyjaciółką Rose Hanbury. Księżna Cambridge podjęła radykalne kroki i miała zażądać od Williama, żeby usunął kobietę i jej męża z elit towarzyskich Londynu. Później na jaw wyszły nowe fakty dotyczące związku księcia z Rose.

Jak się okazało, powodem niechęci Kate do Rose miał być romans przyjaciółki z jej mężem. Sprawa podobno ciągnęła się od lat. Rose Hanbury, która obecnie jest żoną Markiza Cholmondeley oraz jej rodzina byli stopniowo usuwani z grona przyjaciół pary książęcej Cambridge. Ostatecznie Kate doprowadziła do całkowitego zerwania kontaktu.

Informacje o romansie potwierdzał Giles Coren, dziennikarz, który od lat zajmuje się brytyjską rodziną królewską. – Tak, jest romans. Nie przeczytałem nigdzie tego, ale wiem o tym romansie, wszyscy wiedzą – twierdził.

Jak donosi Radar Online, Meghan Markle wcale nie współczuła księżnej Kate. Wręcz przeciwnie, księżna Sussex miała obarczyć winą o zdradę Williama… właśnie księżną Cambridge.

Meghan powiedziała Kate wprost, że dosłownie zmusiła Williama do zdrady swoim zachowaniem – stwierdziła osoba z otoczenia brytyjskiego dworu królewskiego.

Te słowa Meghan miały podobno doprowadzić Kate do płaczu. Nie wiadomo jednak na jakiej podstawie księżna Sussex wysnuła takie wnioski.

Źródła: interia.pl/pudelek.pl

9 KOMENTARZE

  1. Lubie jak sie z piskiem baby kloca, a szczegolnie wtedy, gdy sobie z zaciekloscia wzajemnie wyrywaja wlosy, by na koniec w ubolewaniu plakac nad zdartym lakierem na paznokciach. O dalszej przyjazni juz nie moze byc mowy.

  2. K…wa-ku…wie uba nie urwie.od dawna zazydzony dwór angielski jest amoralny

  3. Ale znalazla sie pożądana.Tylko słuchać jak będzie Harremu przyprawiac rogi, bo ona ma to we krwi że z żadnym facetem nie będzie dłużej niż 2 lata, góra. Harremu wyczysci konto za rozwód otrzyma czesc kasy i potem następny naiwny jakiś się trafi. Niech lepiej wraca na jacht, to najlepiej pasowało do niej. Obrzydliwa.

  4. I to są informację na miarę ambicji i możliwości zespołu redakcyjnego… No brawo

Comments are closed.