Szokujący film! Jechał na podwójnym gazie prosto na „czołówkę” [VIDEO]

pijany kierowca na ulicy Będzina fot. slaska.policja.gov.pl
pijany kierowca na ulicy Będzina fot. slaska.policja.gov.pl

Dzięki coraz powszechniej montowanym w samochodach kamerom możemy podziwiać wyczyny kierowców. Tym razem do tragedii brakowało naprawdę niewiele. Mężczyzna prowadzący samochód miał 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Mrożące krew w żyłach chwile przeżył kierowca samochodu osobowego, który mijał rozpędzoną tigrę. Siedzący za kierownicą opla 41-latek przejechał pas zieleni oddzielający jezdnie i wjechał pod prąd na przeciwległy pas ruchu, cudem unikając zderzenia.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę około godziny 7.30 w Będzinie na ulicy Gzichowskiej. Jadący oplem tigrą w kierunku centrum miasta 41-letni mieszkaniec Będzina stracił panowanie nad kierownicą i przejechał przez pas zieleni oddzielający jezdnie. Kierowca ominął latarnię oraz jadące z przeciwka inne samochody i zakończył jazdę na poboczu.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce przebadali mężczyznę na alkomacie. 41-latek miał w organizmie prawie 2,5 promila. Dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd i prokurator. Poza utratą prawa jazdy grozi mu także 2 lata więzienia.

Źródło: slaska.policja.gov.pl

3 KOMENTARZE

  1. trzeba sprawdzić kogo gostek wcześniej puknoł i gdzie leży w rowie bo już zza winkla wyjechał z robitym leflektorem światła mijania

  2. poradził sobie mimo promili, szkoda takiemu dobremu kierowcy prawa jazdy zabierać. :)

Comments are closed.